USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Чи можуть ветерани АТО йти в Луцький міськвідділ сержантами

26 Серпня 2016 14:21
Після реформи поліції, держава не передбачила механізму навчання на сержантські посади. Тож поповнювати лави міськвідділів сержантами – немає як.

Про це повідомив очільник Луцького відділу поліції ГУНП у Волинській області Олег Кічук під час засідання постійної комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження сьогодні, 26 серпня.

Так, головний поліцейський Луцька скаржився на недоукомплектований штат і на те, що через ненормований робочий день і велике навантаження поряд з низькою зарплатнею, багато працівників пишуть рапорти на звільнення.

Члени комісії поцікавилися, чи можуть прийти на службу в міськвідділ ветерани АТО, які шукають роботу. У відповідь Олег Кічук пояснив: ці люди мають мати юридичну освіту. Раніше вступити на службу було простіше, тепер навчання на сержантську посаду немає.

«Механізму навчання на сержантську посаду зараз нема. Раніше на службу було прийти простіше: рапорт, навчання в Сокиричах, стажування і працюй», - пояснив він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Вася Показати IP 26 Серпня 2016 14:25
Врадіївка, Врадіївка-2, що ще чекати від поліції, коли міністр Аваков на засіданні Кабміну при президентові Порошено стаканами кидається, і це йому зійшло з рук і цим за вбивство зійде......, який міністр такі і підлеглі((
бебебебе до Вася Показати IP 26 Серпня 2016 15:08
"не говори бебебебе"
кадри Показати IP 26 Серпня 2016 14:29
Можуть ,але тільки на офіцерські посади.
123 Показати IP 26 Серпня 2016 14:30
докерувалися, молодці, і так у всіх сферах, ще трішки при владі побудуть і України не буде, все розвалять.
Ветеран Показати IP 26 Серпня 2016 14:55
А можна митником?
? Показати IP 26 Серпня 2016 15:18
Був в АТО,це ознака фахівця? Треба почекати поки закінчатся суди над "фахівцями" добровольцями підрозділів МВС...наприклад Шторм,Тайфун.і т.п.
ЛУЧАНКА Я до ? Показати IP 26 Серпня 2016 15:26
їх спочатку треба добряче обстежити!Зокрема стан психічного здоровя ...все ж зброю людині доручатимуть...а після пройденого пекла АТО психіка у багатьох порушена !Тай справді АТО не юридична школа...сержант повинен вміти не тільки фізично вправлятись а й знати закони ,бути юридично підкованим ,грамготним ,коректним ,толерантним!Ця робота вимагає багато якостей які потрібно здобути
лірник Показати IP 26 Серпня 2016 15:27
А можна начальником?
Клоун до лірник Показати IP 26 Серпня 2016 17:35
Мона. Тебе, особисто, призначимо начальніком Савєцкого Саюза. Да.
лучанин Показати IP 26 Серпня 2016 17:14
можна бути патрульним без освіти і без-будь яких знань, знати правила паркування
палець Показати IP 26 Серпня 2016 21:11
Посвідченя ато краще університетського диплома.