USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Чи підтримає губернатор відставку голови облради

10 Лютого 2014 11:55
Свою позицію щодо вирішення кадрового питання у Волинській обласній раді озвучив голова облдержадміністрації Олександр Башкаленко.

Про це йшлося під час брифінгу голови Волинської ОДА 10 лютого.

Як відомо, однією з умов прийняття бюджету Волині на 2014 рік опозиція висуває вирішення кадрового питання, а саме голосування за відставку голови облради Володимира Войтовича.

«Позиція моя є і не буде змінюватися – потрібно вирішувати тільки у мирний спосіб. Ми не можемо тиснути один на одного, бо у кожного є своя позиція, в кожного є своє бачення і він має право. Якщо є депутат, за якого проголосувало 100-200 чоловік, він вже має право голосу, бо за ним стоїть громада», - розповів голова облдержадміністрації.

З його слів, у цьому питанні не можуть висуватися вимоги, натомість повинен відбутися діалог. На думку Олександра Башкаленка, якщо на терезах є політичне питання і питання бюджету, це неприпустимо.

«Ми не можемо ставити на терези кадрове питання і життя людини. Ми повинні знайти згоду відносно того, щоб прийняти бюджет, а потім говорити про кадрове питання. Як на мене, ми ж демократи, це повинно відбуватися прозоро, без тиску і тільки відкритим голосуванням», - повідомив Олександр Башкаленко.

З його слів, він нормально ставиться до позиції «геть Башкаленка», а люди, які виголошують це гасло, мають право на свою думку. Вона, мовляв, повинна бути врахована у демократичний спосіб. Так, він повідомив, що зареєстрований проект, який виноситимуть на розгляд сесії облради, про недовіру Олександру Башкаленку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Іван Г. Показати IP 10 Лютого 2014 12:07
Првильно амбіції гореполітиків не можна ставити на перше місце.
НЕЛУЧАНИН до Іван Г. Показати IP 10 Лютого 2014 13:27
правильно, не можна підтримувати імперські амбіції голубих і червоних горе-політиків
НЕЛУЧАНИН Показати IP 10 Лютого 2014 12:39
невже башкаленко вважає, що його членство в партії голубих не порушує ніяких моральних принципів ? чи він справді вважає, що це - партія, метою якої є справедлива влада, благополуччя ВСЬОГО народу України ?
Я Показати IP 10 Лютого 2014 12:55
Так вважає, і ще так вважає більша половина народу України
Арихметика до Я Показати IP 10 Лютого 2014 13:12
Половин не буває більших і менших
НЕЛУЧАНИН до Я Показати IP 10 Лютого 2014 13:25
це абсолютна брехня. доказ цьому - жменька проплачених начебто прихильників бандовлади, яких як баранів звозять на так званий антимайдан в противагу майдану, куди люди приходять добровільно і яких на порядки більше
інга до НЕЛУЧАНИН Показати IP 10 Лютого 2014 14:27
Жменька проплачених - це та шайка , що минулого тижня бродила містом з відром червоної фаби, та кучка, що свистала під ОДА і 3 автобуси тих старих полішуків, яких підвозила опозиція вчора, щоб до загсу прогулятися.
НЕЛУЧАНИН до інга Показати IP 10 Лютого 2014 16:34
ти їм платила ?
Агов!!! до НЕЛУЧАНИН Показати IP 11 Лютого 2014 09:43
Ігоре! Майя! Ви перестанети тут ср*чі розводити анонімно?!? Чи ще всі грошики не відробили?
Юля до Я Показати IP 10 Лютого 2014 14:52
У кожної людини своє розуміння СПРАВЕДЛИВОСТІ і приналежність до будь-якої партії значення немає. Це і так зрозуміло!
громадянин Показати IP 10 Лютого 2014 13:26
Демократія і є фестиваль думок. А представники громади повинні вміти переконати їнших в правильності своїх бачень. А якщо не вміють, прийдуть інші.
Тетяна -нелучанину Показати IP 10 Лютого 2014 13:57
=Проплачених баранів =тримають на Майдані,які чинять в Києві безпредєл,і яких кияни готові гнати в шию назад Галичину.Хай обсира-ть та обс-ть у себе дома центр Львова.
НЕЛУЧАНИН до Тетяна -нелучанину Показати IP 10 Лютого 2014 16:36
та є відеодокази, що тим баранам на антимайдані платили. безпрєдєл - бандовлада і тітушки на їхньому утриманні