USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Бюджет Волині ухвалять після «перезавантаження влади»

12 Лютого 2014 14:37
Лише після вирішення кадрових питань депутати опозиційних фракцій облради готові прийняти обласний бюджет на 2014 рік.

Про це розповів депутат Волинської обласної ради Олександр Пирожик під час пікету Генерального консульства Республіки Польща у місті Луцьку 12 лютого.

Він прокоментував заклик голови облдержадміністрації Олександра Башкаленка до перемовин та спільного ухвалення обласного бюджету.

«Був один дзвінок від Башкаленка про те, що «ми готові сідати та говорити». Я йому відповів: відкрита позачергова сесія, збираємо її, вирішуємо кадрові питання, робимо перезавантаження влади, після того, хоч того ж дня приймаємо бюджет області, в якому будуть враховані наші пропозиції, іншого варіанту немає. Її спочатку потрібно закрити, тобто, затвердити порядок денний і розглянути питання по суті, лише потім можна скликати іншу сесію, в тому числі позачергову бюджетну. Звичайно, всі фракції працюють над своїми поправками до бюджету, тому що всі ми знаємо, як він приймався», - повідомив депутат.

З його слів, головою облради повинен стати Валентин Вітер, інших варіантів, мовляв, не існує. На його думку, якщо обранці волинської громади не зможуть зробити перезавантаження влади, це зробить натовп. Як розповів Олександр Пирожик, зараз ситуація у волинському суспільстві настільки «накручена», що наслідки можуть бути непередбачуваними - радикально налаштовані лучани не послухають владу, і спинити їх опозиція не зможе.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Всезнайко Показати IP 12 Лютого 2014 14:42
Пирожик - п***!!!
Батьківщанка. до Всезнайко Показати IP 12 Лютого 2014 15:32
Неа він дибіл, так через и тому що дибіл
Іра Показати IP 12 Лютого 2014 14:52
Це не право депутатів працювати чи ні, а обовязок перед громадою. Ігрища між партіями за владу - не привід втягувати людей. Громада вимагає прийняття бюджету, а далі собі грайтесь хто у вас голова, а хто інший орган. Життєдіяльність області має бути забезпечена, не зважаючи на "критичні дні" у головах депутатів. Схоже, що у нас депутати перепутали дитячий садок із залою обласної ради. Слова пана Пирожика нагадують малих діток. Буду їсти кашу, тільки тоді, коли мама купить мені ту іграшку, яку я хочу. Соромно має бути!!!!!
Петро Показати IP 12 Лютого 2014 14:52
Пирожик за всю Волинь хай не говорить. Скоро самим прийдеться відповідати, що вони зробили для області. А Вітер хай тренується. Таких ручних політиків на Волині багато, а керівник обл.ради повинен мати авторитет і вміти в такий складний час повести за собою людей.
Орест до Петро Показати IP 12 Лютого 2014 15:12
Вистачило одного і це є на відео, коли приходили до ОДА Клімчука "знімати", то як той Вітер по підказках Гузя перед людьми виступав!:) Це хохма ще та була!:) Сміхолюдники!!!
до Пирожика Показати IP 12 Лютого 2014 14:56
Га**он, а люди присмерті в лікарнях лежать, де їм гроші взяти на лікування придурок?
Петро Показати IP 12 Лютого 2014 14:57
Це його треба перезавантажити,придурка у фредковій шапці
громада до Петро Показати IP 12 Лютого 2014 15:16
А якщо серьйозно - це вже не жарти і людям треба підніматись проти саме таких пройдисвітів як Пирожик, Гузь, Москвич, Поха, Пащенко, Шиба, Бондар...!!! О скільки набралось і це ще не всі недополітики...!!! А всім людям відомо про їхні дії це вже не брехня і не наклепи. всі відчули їхню "владу"!!! Ганьба!!!
111 Показати IP 12 Лютого 2014 14:59
Шапка з фредки - символ багатства 90-х в селах.
Анонім до 111 Показати IP 12 Лютого 2014 15:15
А магнітола WEF-Sigma - крутий в педусі!
Українець до Анонім Показати IP 12 Лютого 2014 15:35
WEF SPIDOLA
Яна Показати IP 12 Лютого 2014 14:59
Башкаленко в будь-якому випадку прийме бюджет, чи з ними чи без них, у нього більшість у раді
Я Показати IP 12 Лютого 2014 15:00
Думаю Башкаленко не поведеться на вимоги купки політичних невдах, бюджет треба всій області і Пирожик не в праві вирішувати за людей
Лариса Показати IP 12 Лютого 2014 15:06
Ви тільки подивіться на фото і послухайте розмови цих людей, цих депутатів, це такі громаду представляють?:) Ще в них "побратим" Вікторов був... Ото там половина таких!!! Хіба вони розуміють що таке бюджет, зарплата, пенсія... Да слів таких нема, як назвати таких депутатів, бо видалять коментар!!! Ганьба!!!
123 до Лариса Показати IP 12 Лютого 2014 19:38
Вони то розуміють, а ви певно ні. Адже зараз усі захищенні статті видатків фінансуються і не тільки фінансуються у відповідності до призначень в тимчасовому розписі.
Пирожок Показати IP 12 Лютого 2014 15:08
Коментар 111 найвлучніший))))Багатство в селах 90)))))До слова Олександр Пирожик є босоногий і користується громадським транспортом і ноутбуком, який також в 99 р був символом достатку)))Але бюджет прийняти ПОТРІБНО!!!!
депутат Показати IP 12 Лютого 2014 15:08
Башкаленко правильно сказав, що хоче вести з ними переговори, пояснювати... Ну якщо такі вперті, то є більшість і вони самі приймуть бюджет і без них! Тоді хлопці не ображайтесь - самі нарвались! По людськи, по дорослому ви нічого не розумієте!!!
пирожику Показати IP 12 Лютого 2014 15:20
Сашко! У Києві без тебе розберуться як коли і з ким владу "перезавантажувати"! А ти тут у "Супермена" тавой - закінчуй гратись, а то і на нову шапку не вистачить!!!
Опозиції Показати IP 12 Лютого 2014 15:20
Про що з ними говоритити, Вітер тупий як чобіт: "Що казати?" Кажи: "Слава Україні"?
Українець до Опозиції Показати IP 12 Лютого 2014 15:46
Вітер тупий як чобіт Пирожик тупий як чобіт, десь псих лікарню закрили.
Артур Пирожков Показати IP 12 Лютого 2014 15:23
Лично для Пирожика:http://www.youtube.com/watch?v=6VwN9KcA9Og
Риготварям Показати IP 12 Лютого 2014 15:30
Затримуєте пенсії, наскільки довго? Пакращення наступило, а суки?
Андрій до Риготварям Показати IP 12 Лютого 2014 15:34
Що тобі затримали? Затримка може бути знаєш де? А про що це я тобі - ти ще малюк!:)
Українець Показати IP 12 Лютого 2014 15:41
Не зрозумів а хто в лохтера пирожика гетеровізор, і хто його марчендайзер.?
Артур Пирожков до Українець Показати IP 12 Лютого 2014 16:06
А список большой, многик подойдут из тех, кто с ним "тусуется"!:) Подставляйте - не промахнетесь!
Юля Показати IP 12 Лютого 2014 16:12
Зразу видно, що опозиція за народ, поки крісло голови їм не видадуть, вони працювати не будуть. Що їм той бюджет, нехай люди, як хочуть собі, поки немає крісла немає в них роботи і так буде завжди.
Іван Г. Показати IP 12 Лютого 2014 16:37
Скажу одне подивіться на його один зовнішній вигляд цим все сказано. Я розумію можливо людина немає грошей, але як мінімум охайно виглядати можна. Мені соромно за таких обранців. Ще й хочуть комусь умови диктувати. Собі ради дати не можуть. Бюджет потрібно прийняти з ними чи без них!
Луцьк Показати IP 12 Лютого 2014 16:58
З Фонду регіонального розвитку на Волинь в 2014р. виділили 130 млн. (це 2-ге місце серед всіх областей!!) І це заслуга тільки Климчука!!! А тепер ці тварюки "народні" рвуться до тих грошей. Якби з таких "керовників" був би хтось при владі то грошей би дали НУЛЬ!!! Цим майданутим недоумкам до Климчука ніколи не дорости!!!!!!!!!!
Хакер Показати IP 12 Лютого 2014 17:22
А що таке перезавантаження? Спеціалісти з комп’ютерних технологій добре знають справжню суть терміна «перезавантаження». Ідеться про перезапуск комп’ютера. При цьому сам комп'ютер (приміщення влади) ніяких змін не зазнає. Просто закриваються всі програми, драйвери (апарат влади йде додому). І потім все включається (працівники влади приходять на роботу) і працює так же як і до перезавантаження. Таким чином ваше розрекламоване перезавантаження влади відбуваєтьсяь кожного ранку. Як кажуть "учите матчасть" а не соваєтесь по майданам!
адміністратор Показати IP 12 Лютого 2014 19:43
У 2004-му спробували зробити перезавантаження, так система злетіла... переустановили і знову потім по старому(без заміни ПО)!:) Ну так і зараз хочуть так само, тільки більше запчастинами(грошима) запаслись (від Apple-CША)!:)
вчителька Показати IP 12 Лютого 2014 21:02
Вітер преться на голову - це точно цирк. Ця харя ще ніде місця не нагрів. З усюди летів зі скандалом - бо перся на чуже місце- то очолити санстанцію..то спихнути Сидора то хірурга йому мало і взятками обріс. Хай щеееее нарощуе сало.
ОГО Показати IP 12 Лютого 2014 21:08
Не чув про Сидора. Це ж треба шоби стико мочі пішлло в голову
Лучанка Показати IP 13 Лютого 2014 00:10
Дорогі волиняни! От тепер ви побачили кого ми навибирали до обласної ради?! Отаких "пирожиків", які в своєму житті нічого суттєвого не зробили, а для області - одні пакості роблять: самого успішного губернатора Клімчука заставили піти у відставку; провалюють бюджет області на 2014 рік вимагаючи лише для "свого" посаду голови облради; вносять безлад і непорозуміння в життя області!! Звичайно, їм же не треба ні за що відповідати - ні за пенсіонерів, ні за соціальний захист незахищених громадян, ні за функціонування всього соціально-економічного комплексу області!! Їхня "робота" лише в одному - кричати "ганьба!" і весь свій "патріотичний запал" випускати в свисток під приміщенням облдержадміністрації!! Недолугі політикани! Що вони можуть на "високих" посадах ми вже побачили на прикладі Бондаря, Шиби і інших нездар. І ще вони погрожують, що в разі невиконання їх "вимог" і Вітер не займе "облюбовану" ними посаду то народ "змете" владу. Та вже скоріше вас треба змітати і то чим скоріше, поки не завели область "під дурного хату"!!
до лучанки Показати IP 13 Лютого 2014 09:07
Шановна,забули одну деталь - вони кричать за великі бакси, і чим голосніше, тим більше дають.
Луцьк Показати IP 13 Лютого 2014 09:31
Башкаленко, не слухай цих недоумків, і не звертай увагу на купку скажених ледацюк , що іноді волають під ОДА!! Чому долю всієї Волині мають вирішувати 200-300 проплачених майдаунців-дармоїдів?