USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Червона зона: чи пускатимуть у Луцьку в маршрутки та тролейбуси невакцинованих

5 Листопада 2021 17:54
Громадським транспортом у Луцькій громаді зможуть користуватися пасажири без COVID-сертифікатів про вакцинацію.

Про це повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук у Фейсбуці.

Як ми повідомляли, з понеділка Волинь переходить у червону зону епіднебезпеки.

«Шановні лучани! Шановні жителі нашої громади!

Завтра нами буде проведено засідання місцевої комісії ТЕБ та НС, де буде прийнято рішення про те, що громадським транспортом в нашій громаді можуть користуватися пасажири без необхідності пред'явлення COVID -сертифіката, негативного ПЛР-тесту або довідки про те, що перехворіли коронавірусною інфекцією», - пише мер у мережі.

З 8 листопада у зв’язку з віднесенням Волинської області до червоної зони епідемічної небезпеки школи переходять на дистанційне навчання, а дитсадки зможуть працювати в разі повної вакцинації всіх працівників закладу.

Окрім того, з понеділка освітяни та працівники державної служби, які не пройшли повний курс вакцинації проти коронавірусу, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітних плат.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Анонім Показати IP 5 Листопада 2021 18:01
ну то ви там нагорі домовтеся нарешті: чи за вітром чи проти вітру (((
Анонім Показати IP 5 Листопада 2021 18:15
Ну якщо так,то мер не поганий,хоч він думає про людей
Нема на то ради ! Показати IP 5 Листопада 2021 18:25
Ми порадились і я вирішив ! Ну, або я вже вирішив, а завтра ми порадимося !
Alex Показати IP 5 Листопада 2021 18:53
Чого нервувати. Час покаже, хто був правий!!!! Та і меньше людей, корисніше для природи.... :)
Мешканка Показати IP 5 Листопада 2021 18:58
Водії тролейбусів не вакциновані 90%.про що далі розмовляти.
Читач до Мешканка Показати IP 6 Листопада 2021 08:11
Браво! Живі лишаттся. Не всі ще подуріли від зомбобрехні
Вчитель Показати IP 5 Листопада 2021 19:07
З оною дозою теж відсторонять?
Авжеж до Вчитель Показати IP 5 Листопада 2021 20:06
Принаймні в Куєві з одною дозою не допускають.
Смішно Показати IP 5 Листопада 2021 19:09
Школи перейшли на дистанційне навчання, а вчителі які не вакцинувалися відсторонені від роботи. Правильно, не треба з інтернета заражатися. А якщо серйозно, то єдиний вихід згідно діючого законодавства це перевод невакцинованих працівників на дистанційну роботу бо за недопуск керівникам загрожує кримінальна відповідальність за пряме порушення конституційних прав і свобод. Схоже що всім на всі закони давно начхати. А за транспорт меру респект! Хоча в усьому що відбувається ні логікою, ні медициною, ні законодавством і не пахне.
Читач Показати IP 5 Листопада 2021 19:56
Ні, оскільки в такому разі не вважається, що працівник ухиляється від вакцинації. Така інформація була поширена у середу.
Х.. Вінбін Показати IP 5 Листопада 2021 20:22
Поділіть автобусы, підпишіть кожне місце: для голубих, для рожевих, традиційних, чорних, білих, жовтих... А то завтра водії дозволять кататись тільки неваксованим. Або, день катать одних, день других і т. д. А зіштовхувати і ділити радикально людей... БОГ каратиме.
Анонім до Х.. Вінбін Показати IP 5 Листопада 2021 21:29
хворієте? не пропускайте прийом пігулок
Ахаха до Анонім Показати IP 6 Листопада 2021 02:17
пігулками таке не лікується, лише лоботомія...
лучанин Показати IP 5 Листопада 2021 21:03
вони маски перевірити не могли що вже казати про сертифікати
лінивець Показати IP 5 Листопада 2021 21:18
а мені здалось що поки тепло то можна пересісти на велоспеди - бо в тролейбусах і автобусах антисанітарія
Анонім Показати IP 5 Листопада 2021 23:30
люди милі почитайте біблію все йде по писанію біблії це підготовка до чіпування людей а може і вже чіпують чорт править уже розірвав свої кандали в якіх був закований
Олег до Анонім Показати IP 6 Листопада 2021 11:54
Боже, заспокій блудящих твоїх! Ти для них створив вакцину, а вони хочуть аби Ти сам до них спустився з неба та захистив!
Анонім до Анонім Показати IP 6 Листопада 2021 13:38
кажуть, що десь написано, що до раю потраплять лише щеплені. це правда?!?!?!
Олег до Анонім Показати IP 6 Листопада 2021 14:41
Ні! В рай попадуть тільки ті, хто не спокусився на ту чортову вакцинацію з чіпуванням! Вхід у рай через реанімацію!
лучанин до Анонім Показати IP 6 Листопада 2021 16:21
а ще там написано що євреї - обраний богом народ
Читач Показати IP 6 Листопада 2021 08:13
Хоч один мер розумний!
Сергій. Показати IP 6 Листопада 2021 10:48
ХАЙ БИ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВПЛИНУВ НА ТЕ,ЩОБ ЛЮДЕЙ НЕПРАВОМІРНО ВІДСТОРОНЯЛИ ВІД РОБОТИ,НЕ МАЮЧИ ЖОДНИХ ЗАКОННИХ ПІДСТАВ ДЛЯ ЦЬОГО