USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Чиновник Волинської ОДА їздить на роботу велосипедом

28 Квітня 2015 11:26
Користувачі мереж у Луцьку сфотографували чиновника Волинської ОДА, коли він велосипедом і в костюмі їхав на роботу.

Фотофакти у ФБ виклав лучанин Андрій Білан.

«Сьогодні став свідком цікавої події, як перший заступник голови ОДА Сергій Кудрявцев після обідньої перерви їхав велосипедом на роботу.

Думаю, це є не поганим прикладом для багатьох чиновників, як міського так і обласного значення», - йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 45
Хороший лучанин Показати IP 28 Квітня 2015 11:31
Нормальний мужик!
Чим нормальний? до Хороший лучанин Показати IP 28 Квітня 2015 13:11
Лише тим, що навчився їздити на велосипеді? Так і жінки так вміють кататися. Вони теж нормальні "мужики"? А чи нормально так їздити на роботу чиновникові, який своїм зовнішнім виглядом презентує Волинь? Костюмчик, краватка і біла сорочка? Якою буде ця сорочка через півгодини їзди? Невже свіжою? Не кажу вже чистою. А так - до-о-о, класний "мужик"!
Лучанин до Чим нормальний? Показати IP 28 Квітня 2015 14:12
Нормальний тим шо на свому прикладі показує те шо не зважаючи на посаду такий як і всі інші. В світі давно є прийнятим і нормальним така ситуація. І суть не в тому шо навчився чи не навчився, а просто банально в економії часу, своїх грошей, та збережені довкілля!!!!!! ясно Ско*иняка ти така!!!!
123 до Лучанин Показати IP 28 Квітня 2015 16:26
Респект за " ясно Ско*иняка ти така!!!!" :)
лучанин до 123 Показати IP 28 Квітня 2015 18:41
Вирвалось, просто д¡стало, рубашка йому пахне, то нехай нюхаэ носк¡ сво¡, шо не новина то якась ота сама маэ вл¡зти бо йому шось не так, а сам то мабуть янгол, то вийде нехай покажеться, розкаже шо в¡н за банан то може ми його ¡ в депутати вибиремо
луцький Показати IP 28 Квітня 2015 11:32
Респект!!! Це не комуно-комсомольські ватажки!!!
11111111111111 Показати IP 28 Квітня 2015 11:33
Велосипед то класно, але де машину подів?
222 Показати IP 28 Квітня 2015 11:37
А машина за ним їде, а водій фотографує. Буде добре, якщо він кожен день на роботу і з роботи, а також в обідню перерву буде іздити вєліком додому. Тоді можна сказати, що це нормально, а так піар - акція, вже закінчилась.
Анонім до 222 Показати IP 28 Квітня 2015 12:47
В Польщу поїдь і побачиш як люди на роботі в костюмах, туфлях на веліку їздять.
333 до Анонім Показати IP 28 Квітня 2015 13:13
А толку від їх їзди?
Ігор до Анонім Показати IP 28 Квітня 2015 13:21
Це нормально сприймається коли роблять регулярно (кожний день), а не одноразово для піару .
Д. Показати IP 28 Квітня 2015 11:45
З такими чиновниками можна будувати справжню європейську країну, Башкаленко так не їздив. Ось.
Лучанин до Д. Показати IP 28 Квітня 2015 14:13
він напевне пералі не знав де)
Tony Показати IP 28 Квітня 2015 11:46
А Volkswagen Multivan де подів ?
Велосипедист Показати IP 28 Квітня 2015 11:58
По-перше, ну не зручно в костюмі і туфлях їздити на велосипеді. А по-друге, де засоби безпеки, хоча б елементарний шолом. І врешті-решти, набридли ось такі показові фото чиновників. Та й чи назвеш таке чиновником... так само як і Гунчика... ні, то є шушара. А такого рівня як Клімчук не буде!
Андрій до Велосипедист Показати IP 28 Квітня 2015 14:40
Маєш рацію. Штанина може попасти в цеп і порватись або вимазатись в змазку.
123 Показати IP 28 Квітня 2015 12:13
якась "дамка"....
У нас Показати IP 28 Квітня 2015 12:20
нема умов щоб безпечно їздити велосипедами, особливо зараз, коли значно збішльшилась кількість автомобілів на дорогах і відповідно побільшало прибацаних водіїв, яким не те що кермо автомобіля, а тачку садову довіряти не можна.
Простий хлопчина до У нас Показати IP 28 Квітня 2015 12:44
Так, за останні 2 неділі у Луцьку сталося вже понад 5 досить серйозних ДТП
my_gift Показати IP 28 Квітня 2015 12:52
Я по наших дорогах не ризикую...
Анонім Показати IP 28 Квітня 2015 12:55
ПИАР!!
Автомобіль - не... Показати IP 28 Квітня 2015 13:01
розкіш, а засіб пересування. Це є відомою аксіомою, тим паче в наш час, коли на статусних "іномарках" вже гасають сопливі тінейджери. Для піару, безперечно, можна покрасуватися на байкові. Але, це ж не голова 2-тисячного селища, яке на ровері можна об'їхати за 15 хвилин! Це перший зам. голови ОБЛАСНОЇ адміністрації, сфера діяльності якого окреслена не квадратними метрами кабінету, а 20 тисячами квадратних кілометрів області. Довго, скажу вам, прийдеться крутити педалі Кудрявцеву, аби дістатися до Любешова, а звідти - до Горохова. Тут, не те що костюмчик товарний вигляд втратить - "підкови" відлетять за один день такого марафону. А про ефективність роботи управлінця такого рівня можна буде взагалі промовчати. Зате "зрєліщ" - хоч відбавляй!
Ігор Показати IP 28 Квітня 2015 13:12
….Проїхатись на вєліку по самісінькому центру , зробити ще пару кругів на "Кіївському майдані"…. ( витяг з його піар-компанії ). "Лапша" для чергових виборців !!! А чому немає транспоранта "Я-заступник голови ОДА !!!" ??? А де відеоролік в YouTube ??? Щось його піарщіки недопрацьовують, НЕПОРЯДОК !!!
13 до Ігор Показати IP 28 Квітня 2015 13:54
а ти вуйко на чому їздиш?!
велосипед Показати IP 28 Квітня 2015 13:32
Вилізьте з "мерсів","бех" і один день на тиждень пересядьте на велосипед , і тоді зовсім по їншому будете відноситись до сьогодення і людей, які вас оточують.
13 до велосипед Показати IP 28 Квітня 2015 13:52
ну якщо ти в селі возиш насіння на ринок продавати, я тоді з тобою згідний!!!))))))))))
13 Показати IP 28 Квітня 2015 13:49
нашим людям нічим не догодиш, на велосипеді-погано (піар), на автомобілі-погано (корупціонер), наш народ завжди жабка давить, хочуть в Європу, хіба що в ж...
101*** Показати IP 28 Квітня 2015 14:06
Цікаво, чтому в Чехії президент їздит на велосипеді та вільно гуляє по місту? Чому в Швейцарії міністр оборони їздит на работу на велосипеді? І все сприймається нормально і адекватно, а у нас це відразу в штики та з обуренням?... А все тому, що наш народ справжнісіньке бидло, хамло із великою жабою всередині, яка постійно душить. Чому дивитись на інших?...почни спочатку із себе...подивись на себе зі сторни, а потім вже май нахабство звертати увагу на інших...
Пузатий даїшник Показати IP 28 Квітня 2015 14:08
а всі помітили, що по в цей момент люди переходять дорогу - значить світло для пішоходів зелене. Кудрявцев їде транспортним засобом в момент коли рух дозволено лише пішоходам! - штраф?
Ізандро до Пузатий даїшник Показати IP 28 Квітня 2015 14:11
А ви помітили якого кольору сигнал світлофора для пішоходів????
Пузатий даїшник Показати IP 28 Квітня 2015 14:13
)
Реально рулить Показати IP 28 Квітня 2015 14:15
Якщо всіх чиновників на місяць посадити на велосипед то хоча б доріжки для велосипедистів пороблять. Реально велосипедист в нашому місті "ізгой". По тротуарам пішоходи, по автошляхам автомобілі, а велосипедисту хоть в небо.
777 Показати IP 28 Квітня 2015 14:18
Хоч і да.н, але піаритись вміє.
пузатому Показати IP 28 Квітня 2015 14:23
на останьому фото видно, для пішоходів горить червоне світло !
Ігор Показати IP 28 Квітня 2015 16:28
Молодець! Треба з нього брати приклад.
Лучанин Показати IP 28 Квітня 2015 19:16
Дійсно, нашим людям не вгодиш - їде чин з екскортом чи без - не так, на велосипеді - теж негатив! Кивають на Європу, а приклад їх чиновників на велосипедах до уваги не береться. Чи зручно Кудрявцеву на ровері - це його проблеми, як і стан його одягу. А от на рахунок наявності в місті велодоріжок - дійсно, пора від балачок владі перейти до діла і зробити їх, бо популярність велосипеду тільки зростає.
Укрсиббанк Показати IP 28 Квітня 2015 20:07
знаю того кудрявцева, піар ще той. він вміє зробити показуху. а пам'ятаєш як загрібав відкати на Волі від страхових серьога??????????а тепер такий правильний(((((((((
укрсиббанк Показати IP 28 Квітня 2015 20:08
тоді він заробляв на авто
молодец Показати IP 28 Квітня 2015 21:18
прикольно и полезно.надо ограничить движение автотранспорта по главным улицам и разработать программу для покупки великов в кредит или аренду и Луцк станет чище а люди здоровее
Василько Показати IP 28 Квітня 2015 22:01
пасажиром сірого шевроле що їде позаду, випадково не потенційний перший заступник РОманюка Миоли ?)) совпадєніє...?? не думаю ))))
лучанин до Василько Показати IP 29 Квітня 2015 14:07
таки він,ну машина його службова))
Знаю Показати IP 28 Квітня 2015 22:17
То він мабуть в Карамельку на обід їздив
УНСО-ВОЛИНЬ Показати IP 28 Квітня 2015 22:21
Як тільки пересяде на авто, відразу конфіскувати)
каламбаха Показати IP 28 Квітня 2015 22:44
не для ПіаРу багато зручніше було поїхати низом, біля парку Лесі Українки.
Реаліст Показати IP 3 Травня 2015 22:17
1. Знаю особисто, що як тільки прийшов на роботи їхздив фольксваген мультиван. 2. Зарплата в на посаді першого заступника ОДА менша ніж була в нього в банку, то ж за пів року пересів на маршрутку, іноді його бачили в тролейбусі. Навіть цього, що заробляє було б достатньо на обслуговування авто, але він вирішив по іншому. 3. А тепер, як випогодилося пересів на велосипед. Про таких державних службовців лише позитивні відгуки, але на всю ода їх можна на пальцях перерахувати.