USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.85 10.10

ДАБІ визнала будівництво багатоповерхівки в Рованцях самочинним

21 Березня 2016 11:15
Управління Держархбудінспекції у Волинській області скасувало реєстрацію декларації про початок виконання будівельних робіт щодо будівництва багатоквартирного житлового будинку у селі Рованці Луцького району.

Про це повідомили у прес-службі ДАБІ України.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що у селі Рованці Луцького району на власній земельній ділянці волинянин розпочав зводити будинок. Втім, це викликало невдоволення з боку сусідки. До «кайдашевих розбірок» долучилися вже й громадські активісти. Тепер, розповідає забудовник, здати будинок в експлуатацію – вкрай складно.

Готовність об’єкта – 95%. Втім, каже Олександр Князев – власник будинку, громадські активісти та лише одна невдоволена сусідка вимагають знести будівлю.

Будинок за адресою село Рованці, вулиця Будівельна, 53 розрахований на 11 квартир. Забудовник представив три основні документи, на підставі яких веде роботи, зокрема: державний акт на землю, містобудівні умови та декларацію на будівництво.

А сьогодні стало відомо, що ДАБІ скасувало реєстрацію декларації через недостовірні дані, зокрема, щодо цільового призначення земельної ділянки. Це дало підстави вважати дане будівництво самочинним.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
УСПІХ Показати IP 21 Березня 2016 11:43
що Велик злякався що його винесуть на вилах))))Але якщо чесно, то це законе рішення,тому що будівництво здійсно на земельній ділянці непризначеної для цих цілей..однак тут треба запитати активістам хто видав містобудівельні умови під це будівництво..а точніше всі знають хто просто необхідно щоб він поніс за це відповідальність....Недаром вчора "руский" приймав впливових гостей з Батьківщини та Свободи)))))Вже відчував подвох і не спасли владці його зад.
ОООО Показати IP 21 Березня 2016 13:03
Чого Ви переживаєте. Скасували. Сірожі дадуть трішки бабала і знову зареєструють, а потім ще трішки і введуть в експлуатацію. Це вже не перший випадок.
Олексій Чайка до ОООО Показати IP 21 Березня 2016 15:29
Сирожа разом з стільчиком і баблом виїде на гражданку в тому разі
ОООО до Олексій Чайка Показати IP 21 Березня 2016 16:54
Давно пора
ЧАЙЦІ до Олексій Чайка Показати IP 22 Березня 2016 08:21
Знайшовся активіст...Зводиш свої колишні рахунки з "руским")))А може про саої шахрайські дії розкажеш,про землю за Модерн Експо яким чином ти здобув Як банки повзував як людей брав гроші і зник на 8 років в Англію!!?? І чому ж виїхав напевне від хорошого життя!!??))Чи тому що кредитори закопати хотіли!!???
бббб до Олексій Чайка Показати IP 22 Березня 2016 22:07
А Ви що не знаєте що сірожа регіонал!!!! Потрапив на посаду з подачі Клімчука Борі (покійного)
лучанин Показати IP 21 Березня 2016 14:05
дивно маючи у приватній власності земельну ділянку.. слухати сусідів що будувати а що ні..
Олексій Чайка Показати IP 21 Березня 2016 14:32
Це і є верховенство Закону і без істерик...
До лучанина Показати IP 21 Березня 2016 15:19
... дивно, маючи приватний автомобіль, я ше буду слухати поліцейського як мені їздити !
анонім Показати IP 21 Березня 2016 17:04
вот тількі на рованцях блат хати і немає а так загалом хватає таких хостелів
сутєньор Показати IP 21 Березня 2016 22:16
блін всьо пропало(( слілі...
українець Показати IP 21 Березня 2016 22:37
хоч одна структура нормально працює
sashavms Показати IP 23 Березня 2016 23:26
Справедливість хоть на маленький відсоток но є!!!!