USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Дача, автомобілі та тисячі доларів готівки: статки головного лікаря луцької поліклініки

28 Березня 2018 18:38
Головний лікар Луцького центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Гнетньов задекларував квартиру, недобудовану дачу, три земельні ділянки, два автомобілі та чималеньку суму готівки в іноземній валюті.

Згідно з даними, поданими в декларації лікаря за 2017 рік, Ігор Гнетньов є власником двох земельних ділянок у Луцьку (1180 кв. м) і Підлісках Рожищенського району (1200 кв. м), а також недобудованої дачі в обласному центрі Волині. До речі, у будівництво останньої лікар минулого року вклав 500 тисяч гривень.

Ігор Гнетньов має два легкових автомобілі. Це Jeep Cherokee 2004 року вартістю 128 тис. грн і Chevrolet Aveo 2005 року за 115,2 тисячі.
Фото ілюстративні
Фото ілюстративні
Натомість на дружину Світлану зареєстровані квартира в Луцьку (48,9 кв. м) і земельна ділянка в Підлісках (1200 кв. м).

Минулого року дохід лікаря зріс на 526,788 тисячі гривень. Так, у 2017 році він задекларував 804,574 тис. грн доходу, із яких 409,849 тисячі – заробітна плата, 106,175 тис. грн – пенсія, 288,55 тис. – одноразова грошова допомога. А у 2016 році дохід Ігоря Гнетньова складався з 213,633 тисячі гривень зарплатні, 63,153 тис. грн пенсії та однієї тисячі гривень допомоги на лікування (загалом 277,786 тисячі гривень).

Своєю чергою, Світлана Гнетньова у 2017 році отримала 55,762 тисячі гривень доходу: 31,74 тис. грн зарплатні та 24,022 тис. за договором страхування. Натомість у 2016 році жінка одержала 22,438 тисячі гривень зарплатні. Тож її дохід минулого року зріс на 33,324 тис. грн.
Окрім того, разом із дружиною головний лікар має 17 тисяч доларів готівки.

Водночас минулого року Ігор Гнетньов сплатив 258,729 тисячі гривень кредиту.

Також у декларації лікаря вказано, що він входить до таких громадських об’єднань, як «ХАБ ІННОВАЛУЦЬК» та «Захистимо людину».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
спецслужба Показати IP 28 Березня 2018 18:45
Кращий друг Діми Глазунова.
?? Показати IP 28 Березня 2018 19:11
Грошову допомогу зазвичай отримують малозабезпечені громадяни, хоча в лікаря лише два автомобіля....
Я Показати IP 28 Березня 2018 20:04
288,55 тис. – одноразова грошова допомога. За що? На погашення кредиту? І я хочу таку.
Анонім Показати IP 28 Березня 2018 20:50
Триндєц. А у нас же кричать,які бідні медики, у нас кричать, що хабарі вони беруть,бо жебрацькі зарплати. Рєбят., 400 тисяч зарплата - це 33 тисячі в місяць. А ще матеріальна допомога. А пенсія скільки там?106 000: 12 = 8800. Блін, всі вони інваліда, а ти попробуй, отримай групу. Яскажу вам так. Того вони і скавчать проти Супрунихи, бо видно добре їм прижалахвости.
Учень ПТУ Показати IP 28 Березня 2018 21:00
Медики країни мають найнижчі зарплати в державі , від 3200 до 6000 , залежно від спеціальності , стажу , категорії + нічні . Навіть якщо взяти по максимуму 6000 * 12місяців= 72000 + 10000(можлива якась премія)=82 000тис. Решта 100% подяки - хабарі ...!!! Там НЗАК ( прокуратурі) роботи непочатий край ....
Анонім до Учень ПТУ Показати IP 28 Березня 2018 22:00
Пацан, ти читати вмієш?Дядя доктор задекларував зарплату 400 000грн в рік. А подяки і хабарі в декларації не вносять
Ні брехні Показати IP 28 Березня 2018 21:01
Пенсію мають по інвалідності такі повні і. вгодовані....а хворі і худі через силу човгають і працюють затиснувши зуби.....
) до Ні брехні Показати IP 30 Березня 2018 07:30
Бо треба було в школі на уроки ходити ікнижки читати, а не буквар курити ...а тепер давайте дизлайки) для самоорганізація...бо ж в душі то кожен розуміє, що я прав
Совість Показати IP 28 Березня 2018 21:02
Непогано, як для головного лікаря! Зарплатня головного лікаря 34 тис.грн, це при тому, що працівники його закладу виживають на мінімальну зарплату і працюють за себе і за тих, які звільняються, бо умови роботи просто нелюдські! От би так дбав про матеріальну допомогу для працівників, як для себе рідного! Хоча його попередник був не кращим, - за рахунок поліклініки та руками працівників поліклініки будував собі над гаражем квартирку!!!
читач Показати IP 28 Березня 2018 22:03
коментар було видалено
Анонім Показати IP 28 Березня 2018 22:30
Керівники лікарень ще і сільскогосподарські працівникию. Стільки землі мають.
До жаб полішуків Показати IP 29 Березня 2018 02:36
Рахуйте свої гроші а не чужі!
Мусічка Показати IP 29 Березня 2018 07:06
Ага, в перерві між прийомами картоплю садять чи буряк полють. Хаха