USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Дарую шість мільйонів тим, хто про це написав», – Саганюк про обшуки

5 Квітня 2016 17:23
Міський голова Володимир-Волинського Петро Саганюк підтвердив факт обшуку його двоповерхового будинку, який відбувся вранці п’ятого квітня. Утім категорично заперечив, що в його оселі знайшли мільйони.

У коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини він зазначив, що обшук відбувався на виконання ухвали Рівненського суду.

«Дійсно, зранку прийшли з ухвалою Рівенського суду працівники управління поліції. Провели в моїй оселі обшук. Він тривав півтори години. Під час обшуку речей та документів не виявили», – зазначив Саганюк.

Обшукали не лише його будинок, а й будинки його сина Руслана, депутата міської ради Володимир-Волинського Вадима Василюка та колишнього голови райради Андрія Онищука.

Шукали, зі слів мера, контрафактні підакцизні товари, незаконно видобутий бурштин, кошти, отримані від протиправної діяльності, документи, що підтверджують факти незаконного видобутку бурштину, збуту нелегального алкоголю.
«Свого часу ми були проти призначення одного посадовця часів Януковича», – припустив причини обшуку міський голова. Ім’я цього посадовця він не назвав, однак зазначив, що той має стосунок до податкової інспекції.

Каже, що обшуку проводилися саме у будинках тих осіб, які підписувалися проти цього податківця. Він зазначив, що справа проти нього була зареєстрована у Генпрокуратурі ще у червні 2015 року. Після Печерський суд прийняв рішення провести обшук ще у серпні, втім його провели лише 5 квітня 2016 року.

Що ж до інформації, яка була оприлюднена напередодні щодо результатів обшуку, Саганюк вказав: «Те, що понаписували, що знайшли шість мільйонів, будинки, то я їх дарую: ці шість мільйонів, і ці будинки. Я завтра конференцію скличу. Ця людина просто не може заспокоїтись, що ми виступили проти її призначення».

Протоколи обшуку
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Коля Показати IP 5 Квітня 2016 17:42
Бідний як церковна миш. Працює на благо людей
свідок Показати IP 5 Квітня 2016 17:49
інформація взята із стелі . Половина фактів - брехня.
сірожа Показати IP 5 Квітня 2016 18:36
на "волинській правді (брехні)" вже зовсім клепку втратили ;) написали сценарій зазделегіть, а потім якийсь технік видавав це порційно на сайт. та не так сталось, як гадалось) поліцої ж, напевно, і бумажку дали, що нічого не знайшли! тож ВП готуйся до судової тяганини, подарованих мільйонів вистачить :D
тато і дідусь Показати IP 5 Квітня 2016 19:45
Ой певно він не тримає давно вдома ні грошей ні документів. Хто так шукає? Якби хтіли , то знайшли б!
запитання Показати IP 5 Квітня 2016 20:02
А що без Гінайла не можна тут було обійтись? Краще б Мороза сюди покликали.Ото би було класно!
Ліда Показати IP 5 Квітня 2016 20:27
Давайте всіх покличемо до кожного по черзі
Ярослав Показати IP 5 Квітня 2016 20:46
Саганюк -уособлення справжнього господаря Володимира-Волинського.Посягання на його гідність ганьба для Волині. Шкода,що цього не розуміє молоде покоління.
Святослав Ізяславови до Ярослав Показати IP 5 Квітня 2016 21:35
А Ви давно курите? Часи тоталітарного княжого феодалізму рано чи пізно підуть у небуття.Початок є!
Волиняка Показати IP 5 Квітня 2016 20:59
Костя не плач!!! Але чекай-може й до тебе заглянуть!!!!
Балу Показати IP 5 Квітня 2016 21:37
Безпредел колишніх ментовських і продажний судівських , які за бабло чудеса творять. Оце то дожились.... до ручки.
Волиняка Показати IP 5 Квітня 2016 21:40
олесько шумік прийде Порядок наведе)))!!!!!
вася мапусик Показати IP 5 Квітня 2016 22:59
Грязь як "прилипае" так 1 "в1длипае!".Т1льки свин1 шукають гряз1 щоб в н1й по-купатись... В1рно каже священик Г1найло:треба за кожне слово в1дпов1дати... Собаки лають , а караван йде! В1рною дорогою йдете господа!
луцький Показати IP 6 Квітня 2016 08:23
Нічого дивного - Шумік як був продажним, так і залишився!!!
з району Показати IP 6 Квітня 2016 14:16
Оніщук,добре ти нагріб,всі знають.Продажна шкура ти. Біля Саганюка герой сидиш.Чого ж він тебе на роботу не взяв?Бо йому таких як ти, не треба.
саган до з району Показати IP 6 Квітня 2016 20:55
написав ,як у воду пук ..в.