USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.62 39.90
  • PLN 9.75 9.90

Давав хабар: у Луцьку судили водія маршрутки, який набрав пасажирів понад норму

13 Грудня 2020 13:12
В обласному центрі Волині судили водія маршрутки №32 за дачу хабара патрульним, оскільки ті зупинили маршрутку, коли там було більше пасажирів, ніж це передбачено карантинними нормами.

Про це стало відомо з вироку Луцького міськрайонного суду Волинської області.

Так, 7 вересня у селі Липини на вулиці Шевченка патрульні зупинили маршрутку №32, в якій було більше пасажирів, ніж це передбачено технічною характеристикою місць для сидіння відповідно до постанов Кабінету Міністрів України

Проте водій маршрутки хотів відкупитися від правоохоронців, аби ті не складали на нього протокол про адміністративне правопорушення за статтею 44-3 КУпАП (Порушення правил щодо карантину людей).

Будучи неодноразово попереджений про кримінальну відповідальність за дачу хабара, він надав патрульним 400 гривень.

Під час досудового розслідування прокурор та водій уклали угоду про визнання винуватості, яку суд затвердив.

За рішенням суду правопорушники призначили покарання у виді штрафу 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17 тисяч гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Петрович Показати IP 13 Грудня 2020 14:51
Ну він смішний. Хабар 400 грн при штрафі 17000. Дав би хоч паро штук)))
Действиттельно до Петрович Показати IP 13 Грудня 2020 16:09
Действиттельно(((
Петро до Петрович Показати IP 13 Грудня 2020 16:16
Волиняни, як ви пишете?! Що з учителями української? "парО"?!
Анонім Показати IP 13 Грудня 2020 16:44
За що його судити? Перевезення в усьому цивілізованому світі забезпечує влада, а не приватний сектор! Хіба влада забезпечила збільшення кількості одиниць транспорту на маршрутах, виходячи з пасажиропотоків??? В період епідемії це мали зробити, але ж простіше штрафувати... А як добратись на роботу чи з роботи?
Анонім Показати IP 13 Грудня 2020 17:05
То я розумію, якби штрафували на Соборності, де маршрутка за маршруткою. В селі. де на день маршрутка три рази їде. то хай із центра пішки туди прийдуть, тоді штрафують і пішки назад йдуть, розумники.
Ірина Показати IP 13 Грудня 2020 17:25
Чого поліція катається містом і не підводить людей які стоять і мерзнуть.... Пустіть маршутку ще щоб через 5-10хв....їздили....а то одна маршрутка в 40хв...і в ту не сядеш...?
Дата Туташкія Показати IP 13 Грудня 2020 19:20
Які до**би ці патрульні.
Земляк Показати IP 16 Грудня 2020 08:36
Зараз такса від 500 і більше. І повірте мені - беруть!