USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.80 9.95

ДБР підтвердило відкриття справи проти Порошенка через Томос

18 Червня 2020 22:44
Державне бюро розслідувань здійснює слідство у справі щодо можливих незаконних дій вищих посадовців, які вчинили дії, спрямовані на «розпалювання міжрелігійної ворожнечі при створенні ПЦУ».

Про це повідомив представник пресслужби ДБР Максим Білоусенко в коментарі «Укрінформу».

«6 листопада 2019 року СБУ розпочало розслідування за заявою прихожан Київського Патріархату УПЦ на незаконні дії низки вищих посадових осіб, які вчинили дії, спрямовані на розпалювання міжрелігійної ворожнечі при створенні ПЦУ.

Надалі СБУ справу передано для розслідування в ДБР. Слідство у справі проводиться», – повідомив Білоусенко.

18 червня п’ятий президент Петро Порошенко заявив, що проти нього порушили справу через «розпалювання релігійної ворожнечі», бо Україна отримала Томос.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Івін Показати IP 18 Червня 2020 23:05
Я далеко не "порохобот", але це - взагалі повний абзац!
Петро до Івін Показати IP 19 Червня 2020 08:45
Це вже агонія.
анон до Івін Показати IP 19 Червня 2020 12:28
це логічно. за те що вліз куди не може лізти президент по закону.
Гоцул Показати IP 19 Червня 2020 00:24
Це дуже, дуже добре - нехай ще поверне віддану 7 листопада 2018 року Андріївську церкву, об'єкт культурної спадщини і пам'ятник архітектури, що знаходиться в державній власності, передається в безоплатне постійне користування Вселенському патріархату ..
скептик до Гоцул Показати IP 19 Червня 2020 11:04
шуруй на полонину бриндзю бити, гойкало приш*лепкув*те
Правда Показати IP 19 Червня 2020 06:45
Ідіотизм цієї "влади"зашкалює.Все УКРАЇНСЬКЕ відкидається.Своя незалежна церква вже не потрібна,мова також,а це основа основ державності...прикро.
Об'єктивна реальніст до Правда Показати IP 19 Червня 2020 10:27
Церква взагалі не потрібна. Але до чого дійсно можна до Порошенка додлубатися, так це до того, що державний діяч займається справами релігійного характеру в світській державі.
Активіст до правда Показати IP 19 Червня 2020 08:30
Не путайте українське з стамбульським.
Анонім до Активіст до правда Показати IP 19 Червня 2020 11:57
Константинопіль став ненависним Москві з того часу, як сказав, що у Мосії ніякого томоса немає
Виборець Показати IP 19 Червня 2020 09:05
«6 листопада 2019 року СБУ розпочало розслідування за заявою прихожан Київського Патріархату УПЦ на незаконні дії низки вищих посадових осіб, які вчинили дії, спрямовані на розпалювання міжрелігійної ворожнечі при створенні ПЦУ. Надалі СБУ справу передано для розслідування в ДБР. Слідство у справі проводиться», – повідомив Білоусенко. Правильно пишіть, журналісти, - Українська Православна Церква Київського Патріархату.
Правда Показати IP 19 Червня 2020 09:11
Ну от при чому тут Стамбул,просто,щоби "ляпати "язиком.Тоді вам до кгбістів в рясах...
Активіст до Правда Показати IP 19 Червня 2020 09:44
А де ви бачите незалежну українську церкву, якщо вона без дозволу Стамбулу не може архиєпископів та єпископів призначати та не має права варити миро. УПЦ менш залежна від Москви.
Сумно Показати IP 19 Червня 2020 09:25
Зеля: Давай союз нерушимий!
Дуже сумно Показати IP 19 Червня 2020 09:41
не хочу в Рашку і в совок
Анонім до Дуже сумно Показати IP 19 Червня 2020 12:00
Ха-ха троє поставили -, це що старі совки читають Волинські новини і хочуть назад у совок і Рашку? Навіть не уявляю хто хоче повернення в Москові68
ото да Показати IP 19 Червня 2020 09:41
Упц Кп сам заварив усю цю кашу з томосом а тепер ще й в суд подав. тоді йому не видно було що він розпалює ворожнечу а зараз прозрів???
Анонім Показати IP 19 Червня 2020 10:04
Віддали Андріївську церкву, а Вселенський Патріарх не може в Турції Собор Святої Софії відстояти. Туреччина з липня почне використовувати собор як мечеть. Якщо понесе відповідальність, то це буде добре! Церква відділена від Держави! Перед Законом повинні бути всі рівні!
Аноніму 10:04 Показати IP 19 Червня 2020 12:48
Стамбульського гнома в будь-який момент можуть посадити із-за Ґюлена. Православні священики в Стамбулі не мають права бути на вулиці в церковному одязі!
Анонім Показати IP 19 Червня 2020 16:34
Да московський патріархат люто ненавидить Константинопіль. таке враження, що всі прихожани московської церкви - совки і москвофіли