USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Де буде транзитний коридор для виходу із зони АТО

13 Червня 2014 15:31
Гуманітарний коридор із зони антитерористичної операції буде в напрямку Красного Лимана.

Як передає кореспондент УНІАН, про це на брифінгу повідомив радник міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова Зорян Шкіряк.

“Зараз головне завдання - це створити живий транзитний коридор для виходу людей із зони АТО, в основному зі Слов'янська і Краматорська”, - зазначив він.

Як сказав Шкіряк, “зараз планується технічно-економічне обгрунтування усіх заходів, які мають бути виконані. Враховуючи тактику терористів, використання людей у якості живого щита, є небезпека, що терористи блокуватимуть можливість виходу людей через коридор”.

“Найближчими днями ми поїдемо в зону АТО до Слов'янська, щоб на місці здійснити підготовку. Зараз не можна сказати, де буде цей коридор, але однозначно це буде в напрямку Красного Лимана”, - заявив Шкіряк.

“Ми говоримо про створення транзитного пункту, де одночасно зможуть перебувати до 10 тис. людей. Там будуть людей приймати, ідентифікувати, і розподіляти до подальших місць тимчасового перебування”, - сказав він.

Зі слів Шкіряка, Державна міграційна служба видаватиме біженцям паспорти, а Міністерство фінансів забезпечуватиме пенсіями і соціальними виплатами.

Шкіряк пояснив, що ідентифікація біженців необхідна для того, щоб не допустити проникнення терористів через кільце АТО.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Ирина Показати IP 13 Червня 2014 18:31
коментар було видалено
Одессит до Ирина Показати IP 13 Червня 2014 18:40
коментар було видалено
Дончанин Показати IP 13 Червня 2014 19:20
Почему кто то будет определять куда отправлять наших женщин и детей? Почему мы сами не имеет права делать это самостоятельно?
Українець Показати IP 13 Червня 2014 19:40
*** Don Cha Nin а твоя донька знає хто її тато?
Дончанин до Українець Показати IP 13 Червня 2014 19:42
В отличие от твоей, знает.
Алєня Кабаєва до Дончанин Показати IP 13 Червня 2014 20:02
коментар було видалено
Дончанин до Алєня Кабаєва Показати IP 13 Червня 2014 20:05
коментар було видалено
Алєня Кабаєва до Дончанин Показати IP 13 Червня 2014 20:12
коментар було видалено
Дончанин до Алєня Кабаєва Показати IP 13 Червня 2014 20:16
На фене я научился говорить еще в седьмом классе, общаясь с соответствующим кругом людей. Правда в том же возрасте я уже общался и с академиками.
Алєня Кабаєва до Дончанин Показати IP 13 Червня 2014 20:32
А что такоє фєня? Нада у Вовіка спрасіть. А может луччє у Яника? Точна, Яник должен ета знать. Ах, нада била вместа спорта наукамі занімацца. Тока тєбє всє равно ми больше платіть нє будєм, дєньгі заканчіваюцца.
гість Показати IP 13 Червня 2014 23:56
Я можу собі уявити як ржуть модератори, коли читають всі ці коменти:))))) Я теж сміюся. Слава Україні!