USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.96

Як волинські міліціонери виносили зброю, залишаючи управління

20 Лютого 2014 12:14
Коли міліціонери покидали приміщення обласного управління МВС України, то табельну зброю , швидше за все, виносили в спідній білизні. Такі висновки зробив представник «Правого Сектору» на Волині.

Штурм обласного управління МВС України відбувся вчора, 19-го лютого.

Після переговорів майор-генерала Олександра Терещука з депутатом Луцької міської ради та очільником «Правого Сектор» у Волинській області Павлом Данильчуком, міліціонери почали виходити з управління МВС через «коридор ганьби».

Учасник «Правого Сектору» каже, що по тому вони обстежили приміщення й познаходили розкидані порожні кобури. «Вочевидь, міліціонери, які поспіхом виходили, намагалися швидко сховати свою табельну зброю, тому й кобура він неї розкидана по приміщенню. Швидше за все, вони ховали її в труси, бо боялися щоб ніхто не виявив їх пістолетів», - розповів чоловік із закритим обличчям.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
гусь Показати IP 20 Лютого 2014 12:24
зброю давно вивезли, щоб дибіли не нарорбили дєлов і щоб людей мирних не застрілили через уродів в масках.
упа до гусь Показати IP 25 Лютого 2014 15:23
28 числа відбудеться розгром приватбанку на Лучеську(яких конфісковує майно в людей за безцінь продаючи) всі хто може приходьте
Факт Показати IP 20 Лютого 2014 12:29
Я щось не розумію: люди (міліціонери) залишили вам життя, а ви їх через коридор ганьби, та ще й далі принижуєте. Дайте відповідь собі кожен: чи адекватний, чи дебіл?
иван Показати IP 20 Лютого 2014 12:30
якщо ти вже так одився и пиз-ш як троцкий -то заглянь по звит скоених кримінальних злочинив проти твоих ридних лучан-зроби список : кого обикрали- кого вбили- кого пограбували- вкрали автомашину- недали законих 10 соток земли для забудови кожному жителью миста луцька-знимай маску- и разом из побратимами керуй -робити -роби щось путне щоб можна було зрозуміти хто ви-а то може ризне подумати п****ти и носити мишки це не одне и нетесами! або кайтени обо из неба в воду
Лучанин Показати IP 20 Лютого 2014 12:36
Ну якщо міліції і пркуратури вже нема, то чого воно досі в наморднику, кого боїться? Сц*икливі малолітні ш***вки!
Реаліст Показати IP 20 Лютого 2014 12:42
А слабо з відкритим обличчям спробувати в офіцера забрати табельну зброю? Бидло та й годі.
до Факт Показати IP 20 Лютого 2014 12:42
Про яку адекватність мова? Вони - майДАУНИ і самі до кінця не усвідомлюють що творячать. АЛЕ - усьому свій час і скоро ці недоумки за все дадуть відповідь.
Вільна Волинь Показати IP 20 Лютого 2014 12:43
Варвари... Інших слів немає. Так не будується демократія, так будується комунізм. А тепер в місто взагалі страшно буде вийти, бо ці "революціонери" утворили якісь там "Варти порядку" замість міліції, котрі, самі бачите, як розуміють порядок. Тому, фактично, в Луцьку введено комендантську годину. І вже складно буде молоді гуляти в ночі вулицями міста, оскільки вони можуть прийняти будь-кого за тітушок чи ворогів "національної революції". Обмалюють обличчя маркером, поб'ють, а ще, якщо буде їхня воля, прикують наручниками у підвалі облради, поки "винуватий" не зізнається у всіх смертних гріхах і не пройде коридором ганьби. Вони роблять все, що їм заманеться і все це рахують справедливим і єдино вірним. Вони не діятимуть за конституцією, оскільки вони її затоптали своїми діями. А суміш коктейлю з ненависті, безкарності та ейфорії будуть робити свою справу. Весь цей час мав надію, що до Луцька ця біда не дійде. Нажаль, дійшла.
НЕЛУЧАНИН до Вільна Волинь Показати IP 20 Лютого 2014 13:49
ТИ МАБУТЬ, МЄНТЯРА, ЗНАЄШ, ЯК КАТУВАТИИ ЛЮДЕЙ
ss18 Показати IP 20 Лютого 2014 12:51
як вас д***я ! Народ кормить а ви за ти гроши шо в нас вкрали машини и будинки купляете - Х***Я ВАП ТЕПЕР ВСЕ ЗАБЕРЕМО !
Олександр Показати IP 20 Лютого 2014 12:54
Мали б совість щось проти волинських правоохоронців патякати. Подивіться, що в Хмельницькому перед СБУ зробили - просто розстріляли, а тут все мирно. І що ви хотіли, щоб просто для вас, самозванної дикої зграї, зброю віддали?
ттт до Олександр Показати IP 20 Лютого 2014 12:59
ТА н***р нам твоя зброя в нас своя е ВЗЯВ ШМОТКИ И СВАЛИВ СКОРО НА ФЕРМИ ПРАЦЮВАТИ БУДЕШ КОРОВ ПАСТИ СБУШНИК
777 Показати IP 20 Лютого 2014 13:10
Оці в масках думають що вони чогось добються, якщо і добються то кличкі, тягнибики, зайчики, прийдуть до влади і за будуть чиєю кровю їм це вдалося, а ми як жили так і будим жити без змін. Вже за ющенка кричали на майданах медалі отримували за відморожені пальці і щось змінилось. а ні чого....
Петрович Показати IP 20 Лютого 2014 13:22
Головне щоб не продали ту зброю покидькам, контроль має бути зі сторони правохороних органів, там були і є люди,які підтримують зміни влади!
а може Показати IP 20 Лютого 2014 13:22
людям поіхати у село Торговиця де народився цей звір данильчук і розказати батьку як воно скажене старшу людину зневажае.вчора весь Луцьк побачив що хоче ця істота
маха до а може Показати IP 20 Лютого 2014 13:38
до тебе треба заїхати на полісся чи дороги ще немає. прийдуть до кожного не хвилюйся.
НЕЛУЧАНИН до а може Показати IP 20 Лютого 2014 13:50
ЯКБИ ЦЯ З ДОЗВОЛУ СКАЗАТИ ЛЮДИНА НЕ БУЛА ХОЛУЄМ БАНДОВЛАДИ, НІХТО ЙОГО НЕ ЗАЧІПАВ БИ
Ну ну до а може Показати IP 20 Лютого 2014 14:13
Скажіть, коли тре їхати, я теж хочу подивитися в очі тому батькові, а то може він від сина відмовиться ?
Луцьк до Ну ну Показати IP 20 Лютого 2014 14:37
Там батько такий самий!!!!!!!!!!
володимир Показати IP 20 Лютого 2014 15:12
ось така нова варта порядку. зброю виносять мимо крутих бовдурів . так винесуть івсю україну в маєтки лжелідерів.
L Показати IP 20 Лютого 2014 15:52
а це що за трансформер?!