USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Де в Луцьку тренують «тітушок»

29 Жовтня 2014 09:51
Депутат Луцької міськради каже, що має інформацію, мовляв, у Луцьку в дитячій спортшколі тренуються «тітушок». Він просить перевірити цю інформацію.

Про це йшлося під час 65-ї сесії Луцької міської ради сьогодні, 29-го жовтня.

«До мене звернулися лучани, які займаються в спортшколі № 2 з проханням перевірити правильність проведення спортивних занять, бо є підозра, що там були заняття не зовсім спортивні, а тренувалися так звані «тітушки», - озвучив свій запит до Луцького міського голови депутат Олександр Пиза.

Окрім цього, обранець лучан запросив перевірити спортшколу, зокрема, звідки у неї додаткові фінансові надходження.

Нагадаємо, щодо ДЮСШ №2 був конфлікт батьків з директором, коли заявляли про некомпетентність педагогів та казали, що не всім дітям дозволяють там займатися спортом.

Також Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що в Луцьку цими днями відкрилися і закрилися громадські слухання щодо будівництва торгово-офісного приміщення по проспекту Відродження. На нього прийшли мешканці мікрорайону, а також понад сто молодих людей, яких місцеві раніше не бачили.

Як сказала одна з лучанок, це - «тітушки».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Анонім Показати IP 29 Жовтня 2014 10:04
фігсє
я Показати IP 29 Жовтня 2014 10:18
а кто у нас титушки?
яя до я Показати IP 30 Жовтня 2014 11:10
пиза
яя до я Показати IP 30 Жовтня 2014 11:10
пиза
тренери до я Показати IP 3 Листопада 2014 20:37
андрій смірнов тренує тушок.
факел Показати IP 29 Жовтня 2014 10:18
скажіть де вони знаходяться ми їх убиремо
made in VOKZAL до факел Показати IP 29 Жовтня 2014 11:24
коментар було видалено
тень директора Показати IP 29 Жовтня 2014 10:33
хозяин очень хороший и лоялен, но за "деньги", а еще, начинает меня бояться.
хех Показати IP 29 Жовтня 2014 10:56
Ця хай своє рильце в пушку покаже
made in VOKZAL Показати IP 29 Жовтня 2014 11:18
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Анонім Показати IP 29 Жовтня 2014 12:51
Шановний пане, Пиза.Подивіться всі відповіді по ДЮСШ №2 про "конфлікт батьків з директором" як ви називаєте, бо те, що був конфлікт не доведено.Ба, навіть навпаки доведено, що батьки задоволені новим керівництвом......ви як та пліткарка чула дзін, та не знаю де....та й чи був він?...а де тітутшки покажіть, це щось нове.... напевно у вас талановитий продюсер, раз вигадує такі постановки....
Всесвіт до Анонім Показати IP 29 Жовтня 2014 13:03
Депутат просить "перевірити правильність проведення спортивних занять та додаткові фінансові надходження в спортшколі". Про конфлікт зазначили в новині. "тітушок", "гопоти", "бидло пацанчиків" , "ровних ребят", та різного роду неадекватів у місті вистачає. Цікаво звідки спортзал в школі додатковий з'явився ?
Батько дзюдаїста до Всесвіт Показати IP 29 Жовтня 2014 13:09
"Цікаво звідки спортзал в школі додатковий з'явився ?"-Напевно добудували до школи, і привласнила ця сама ж школа, як несправедливо....то ж бігом гайда на огляд території шукати незаконну добудову спортзалу. Чекаємо звіт по перевірці!
Пизі Показати IP 29 Жовтня 2014 13:14
До речі є інша інформація цікава для суспільства. Люди Мартиняка просили віддати спортзал в певні години для тренування "своїх пацанов", але їм відмовили мотивуючи, що тут займаються діти.
АНОНІМ Показати IP 29 Жовтня 2014 14:22
До чого вже тут спортзал, спортзал до школи не відносить в спортзала інший керівник. Це пі*здєц чим ви тут займаєтесь?! Новим директором задоволені всі, тільки щури заздрисні шукають ізяни. Не занімайтеся фігньою, краще ідіть читайте книжкі.
службовец Показати IP 29 Жовтня 2014 15:49
Держава в повному обсязі забеспечує фінансування всіх шкіл. Всі школи виживають тілки завдяки фінансуванню держави. А діти бувають різними: чорними, голубими, та червоними........
люди до обранного Показати IP 29 Жовтня 2014 16:58
А пане депутат може допоміг школі існувати, чи чимось допоміг. Чи його цікавлять хто допомагає школі в такі нелегкі часи, може дах хоче зробити перед виборами до міськради. (може $ не вистачає).
тренери Показати IP 29 Жовтня 2014 17:03
Ні вихованців. ні випускників дюсш -2 ми не побочили. Якась помилка депутата, може якась інша школа....
сусид Показати IP 2 Листопада 2014 20:34
пвв-хло-кум башкаленко пвв-хло-кум башкаленка дюсш2 партия регионив рулит миська рада пидтримуе!
сусідка Показати IP 3 Листопада 2014 20:27
ммф-х.йло-ч.о, підтримував пр, вор.шка по крупному, педер.ст, любить дівчатам прийомчикі показувати.
Анонім Показати IP 20 Листопада 2014 10:23
Мене цікавить одне питання...до чого тут це фото???