USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

День матері біля Луцька: молодики крали квіти для мам. Відео

17 Травня 2018 12:32
У День матері, 13 травня, в кафе у селі Піддубці Луцького району четверо чоловіків вкрали горщики з декоративними квітами.

Відповідне відео Інформаційному агентству Волинські Новини надала лучанка, яка побажала, щоб її ім’я не називали.

Так, на відео видно, як 4 молодиків вийшли з автомобіля Mercedes та викрали 4 горщики з декоративними квітами. Зокрема, молодики дивляться прямо в об’єктив камери, тож їх не дуже хвилює відповідальність за злочин.

Сама лучанка жартує, що, напевно, хлопці вирішили вкрасти декоративні квіти, аби привітати своїх мама на День матері.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Євробидло Показати IP 17 Травня 2018 13:48
Ну от скажіть Мені, звідки в бляхариків будуть Гроші на оригінальні зч і повноцінне СТО і гуму, якщо в них немає Грошей навіть квіти купити?????
Дядя Показати IP 17 Травня 2018 13:57
Та це ч*ошнікі.
valdis peish Показати IP 17 Травня 2018 14:04
конфіскувати і продати мерседес - на виручені кошти купити міліон алих роз
Алла Пугачова до valdis peish Показати IP 17 Травня 2018 15:02
браво! самий класний комент!
СУ ГС до Алла Пугачова Показати IP 17 Травня 2018 15:54
СУ ГС
катя Показати IP 17 Травня 2018 19:36
блін, а де була охорона?????????????
valdis peish до катя Показати IP 18 Травня 2018 10:19
охорона була занята - знімала відео як ці пацикі тирять вазони
Лучанка Показати IP 17 Травня 2018 23:32
Назвіть імена хто їх упізнав. Таких потрібно знати поіменно.
Лучанка до Лучанка Показати IP 22 Травня 2018 13:19
Дудік Максим Миколайович