USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Депутати облради – проти блокування російських товарів

11 Липня 2014 12:40
В обласні раді хотіли підготувати звернення до всіх краян, аби волиняни не купували російські товари, мовляв, це своєрідна підтримка агресора.

Про це йшлося під час сесії обласної ради сьогодні, 11-го липня.

З ініціативою масово блокувати російські товари виступив депутат обласної ради Василь Пецентій.

«У зв’язку з тією ситуацією, яка зараз у нас в країні, я пропоную підготувати звернення до громадян нашої області, аби ми всі ігнорували товари з Росії, бо це збагачує агресора й поширює російський фашизм в Україні, який може дійти й до нашої області», - звернувся до колег Василь Пецентій.

Втім, з 54 присутніх проголосували за таку ініціативу лише 37 людей з необхідних 41. Один депутат не підтримав. Ініціатива не набрала чинності.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Факт Показати IP 11 Липня 2014 12:49
А чим тоді буде торгувати там-там, сільпо, ДЦ?
Вінстон до Факт Показати IP 11 Липня 2014 12:58
Європейськими-якісними товарами! Вони дшевші чім москальськи, тільки бариги можуть накрутити. Потрібн контроль!
Коля до Вінстон Показати IP 11 Липня 2014 13:13
Хто не підтримав, відправляти на Схід.
Анонім до Вінстон Показати IP 11 Липня 2014 13:20
а хтось заставляє купувати росiйськi ?? самi ж люди й купляють, чи якiсь дебiли повиннi рiшати кому шо купляти? таке саме бидло як i путiнське, все заборонити, всiх порiшати
Анонім до Анонім Показати IP 23 Липня 2014 16:40
Це точно. Ще будуть розказувати, що їсти... Взагалі абсурд
Факт до Вінстон Показати IP 11 Липня 2014 14:51
Якщо вони дешевші то чому повсюди російські і китайські?
Дід Панас до Вінстон Показати IP 11 Липня 2014 18:24
Не забувайте, газ це російський продукт. Поки не побачи газових плит на смітниках, буду думати що ви брехуни і від російських товарів все ж не відмовились.
виборець Показати IP 11 Липня 2014 13:07
Як подивишся, що ті депутати і як обговорюють на тій сесії, а особливо зараз, що стосовно Збройних Сил... то одне напрошується - скоріше їх всіх розігнати і перевибори!!! Некомпетентні люди і таке несуть? Загрева, Блінова... військові "спеціалісти" епрст...Ганьба!!!
Лучанин Показати IP 11 Липня 2014 13:09
Хто проти, список!!!!!!!!!!!
волинянин Показати IP 11 Липня 2014 13:12
А громада волині - проти таких депутатів! на мило!
Анонім Показати IP 11 Липня 2014 13:27
ещё посоветуйте не покупать российский бензин
кернес до Анонім Показати IP 11 Липня 2014 13:39
а це непогана ідея..........
Джулія Показати IP 11 Липня 2014 14:36
Треба трохи змістити акценти: не "ігнор російських товарів", а ПІДТРИМКА УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИКА.
Факкт до Джулія Показати IP 11 Липня 2014 14:57
А це не вигідно європейським виробникам котрі всю срань скидують сюди.
Вася Показати IP 11 Липня 2014 14:54
А я їх і так не купую. Наші нормальні і європейські теж.
Марина до Вася Показати IP 11 Липня 2014 15:12
у меня родственники в России, когда езжу туда просят привезти наших продуктов, когда на машине, молочку, конфеты, у нас действительно продукты лучше!! можно подумать есть что запрещать. я например не могу вспомнить ни одного что бы я купила российского. есть примеры? всякие международные марки производят в России или импортируют туда, а потом в Украину, ну и какая разница ? прибыль всё-равно получают владельцы, а не Россия. Даже если вопрос принципиальный, тодействительно больше будет толка, если развивать "Купуй українське", лишь бы качество было нормальное, а то сейчас как всегда поналазит мошенников, которые под это будут продавать всякий брак, как с бронежилетами.
в Показати IP 11 Липня 2014 15:22
Депутати хочть, щоб іх народ вигнав. Ці своі рішалова ,от вся робота ради.Ганьба!!!
запитання Показати IP 11 Липня 2014 16:49
Як голосували володимирські "висуванці" : Борбелюк,Кошельник, Вірковський ?
остап до запитання Показати IP 11 Липня 2014 16:51
Саганюка спитай.Він у них татком працює!
111 Показати IP 12 Липня 2014 08:58
Оголосіть прізвища цих засранців