USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Депутати з Волині не голосували за визнання Росії агресором

28 Січня 2015 08:47
За визнання Росії державою-агресором троє депутатів-мажоритарників від Волині, яких пов’язують із групою «Континіум», не голосували. Про це інформують наші колеги з видання Під прицілом.

Результати поіменного голосування про Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Організації Об'єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором (№1854) - за основу та в цілому оприлюднені на офіційному веб-порталі Верховної ради України.

Вчора народні депутати підтримали в першому читанні і в цілому проект постанови №1854 про визнання Росії країною-агресором. За відповідне рішення проголосував 271 нардеп із 226 мінімально необхідних.



Відтак згідно з оприлюдненої інформації, Ігор Єремеєв, Степан Івахів та Сергій Мартиняк були відсутні під час голосування проекту постанови, у той час як решта двоє мажоритарників – Ігор Гузь та Ігор Лапін проголосували за законопроект.

Нагадаємо, цим законопроектом український парламент звернувся до парламентів інших країн з проханням посилити тиск на Росію.

У заяві наголошується, що український парламент визнає Росію державою-агресором, яке підтримує тероризм і блокує діяльність Ради безпеки ООН, чим ставить під загрозу міжнародний мир і безпеку.

Також український парламент закликає міжнародних партнерів України визнати «ДНР» і «ЛНР» терористичними організаціями.

Крім цього Верховна Рада просить міжнародних партнерів посилити тиск на Росію, в тому числі шляхом запровадження нових секторальних обмежень, санкцій, щоб зупинити російську агресію і змусити російське керівництво виконати в повному обсязі всі пункти Мінських домовленостей, припинити незаконну окупацію Криму, звільнити всіх заручників і незаконно утримуються на території РФ громадян України, включаючи члена делегації в ПАРЄ, народного депутата України Надію Савченко.

Український парламент також просить ПАРЄ обмежити повноваження російської делегації до тих пір, поки Росія не припинить ігнорувати міжнародні вимоги демократичної спільноти.

«Закликаємо міжнародне співтовариство визнати факт агресії проти України, окупацію її території та посилити вимоги щодо повернення до міжнародно визнаних кордонів», - йдеться в заяві.

Верховна Рада 27 січня зібралася на позачергове засідання для прийняття ряду законів щодо ситуації в Донбасі.

Варто зауважити, раніше Єремеєва, Івахіва і Мартиняка називали у списку тих, хто проголосував за диктаторські закони 16 січня. Згодом волинські депутати були серед тих, хто намагався відкликати свої голоси.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РІЧНИЦЯ «ДИКТАТОРСЬКИХ» ЗАКОНІВ: ЯК ЦЕ БУЛО
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 83
911 Показати IP 28 Січня 2015 08:57
посмотрите фильм : обитель проклятых
Анонім до 911 Показати IP 28 Січня 2015 10:43
Вітаю, волиняни! це ваше обличчя. ви ж за них голосували! Ви всі такі самі!!!
Владыка до Анонім Показати IP 28 Січня 2015 11:46
коментар було видалено
1 до Анонім Показати IP 28 Січня 2015 14:04
не ший всіх Волинян одною ниткою, то бідота поліська за цукерку за них голосувала.
Волиняни !!! Житомир до 911 Показати IP 28 Січня 2015 12:10
А давайте зі своїми Єремеями.... Литвинами... організуйте утворення ВНР і ЖНР...Укладайте між собою союз...чи ЗЕЛЕНОРОСІЮ, чи ПІДБІЛОРОСІЮ... Литвин позичить одного з братів в ранзі міністра оборони, так як на Волині військових не вистачає... і пішло поїхало, аж до приєднання до Московсько-кацапської орди... ВПЕРЕД! О вибрали до ВР посланців... Ганьба ВАМ !!! За такий вибір.
Волинянин до Волиняни !!! Житомир Показати IP 31 Січня 2015 17:42
Шановний, ти мозги май коли таке пишеш... Волинь не менш патріотична інших регіонів, а от такі "шанувальники" зі лембергштату і є путінськими халуями. м*дак.
Волинянин до Волиняни !!! Житомир Показати IP 31 Січня 2015 17:45
Те, що Єремеєв, Литвин і їм подібні --- 1000%!!! Але вони не В О Л И Н Ь !!!
Yarko до Волиняни !!! Житомир Показати IP 16 Березня 2015 01:06
Тільки не посланців , а засранців.
Денис Показати IP 28 Січня 2015 09:00
Це і потрібно було очікувати. Показові піклування про АТО - фальшивка.
не пацик до Денис Показати IP 28 Січня 2015 10:07
можна подумати що це новина?
Ваня Показати IP 28 Січня 2015 09:07
Вони хитрі хочуть бути і вашим і як треба і росії. Оце такі патріоти в Україні стають міліонерами але не патріотами
На протязі до Ваня Показати IP 28 Січня 2015 12:21
минулого історичного часу ніколи багачі не були патріотами своїх країн, а тільки зрадниками...Вони завжди боролись тільки за збереження свого богацтва всякими способами, у томі числі і способом зрадництва. ЗАПАМЯТАЙТЕ ЦЕ !!!
Анонім Показати IP 28 Січня 2015 09:08
Вори есть вори-полешучня все етим сказано
Ясочка Показати IP 28 Січня 2015 09:12
Мартиняк був присутній, але не голосував, подивіться добре в таблиці!!! Це міняє ситуацію!
знаюча до Ясочка Показати IP 28 Січня 2015 09:14
Присутньою була його карточка, але не він
Григорій до знаюча Показати IP 28 Січня 2015 11:04
Присутньою була його тушка. Відсутні -совість, патріотизм, зобовязання перед земляками.....
Я до Ясочка Показати IP 28 Січня 2015 20:05
А навіщо йому голосувати, маючи віллу в Лорет-де-Мар (Іспанія) ? Йому глибоко і далеко плювати на долю України
Рисочка до Ясочка Показати IP 29 Січня 2015 22:22
****-брехухо, тобі сказати на якому чужинському полюсі твій Мартиняк вже два тижні мерзне?
Оце оганьбився пан-к до Ясочка Показати IP 30 Січня 2015 20:02
Ці двічі ганьба: ВИЙШОВ СПЕЦІАЛЬНО із сесійної зали, щоб проти неньки-Росії НЕ ГОЛОСУВАТИ!
я Показати IP 28 Січня 2015 09:18
в бак його!!!!!
А до Я до я Показати IP 29 Січня 2015 14:51
Ні не в бак, це дуже легка кара, їх з почестями відправити на передову в зону АТО Донецької області.
путя-куйло Показати IP 28 Січня 2015 09:25
пропоную почати збір підписів виборців по округах про відкликання цих депутатів у зв*язку з недовірою та антинародною позицією!!!!
оля до путя-куйло Показати IP 28 Січня 2015 11:31
також потрібен закон, за яким за ганебні вчинки можна відкликати депутатів тими людьми, що їх обрали, може тоді буде по-іншому
Крук до путя-куйло Показати IP 15 Березня 2015 19:15
Давно потрібно їх в шию гнати
волинянин Показати IP 28 Січня 2015 09:29
що від тих ідіотів можна було очікувати!за диктаторські закони да голосуєм а тут росія агресор ні деж ми будем голосувати як бізнес звязаний з росією
волинянам Показати IP 28 Січня 2015 09:35
голова ОДА Гунчик усій "тройці" допомагав на виборах, гунчика у відставку!!!!!!!!!!!!!!!!!, цих уб****ків з волині геть,
макар Показати IP 28 Січня 2015 09:37
збір підписів?а де по 200гр. взяти,щоб тупим продажним полішукам дати,без грошей вони дупи не піднімуть...
опа Показати IP 28 Січня 2015 09:40
Нормальний хід, скоро війна закінчеться і знову почнемо торгувати з росією. А вони в темі. А два засранця Г. і Л. пролетять!!!!!!!
Григорій до опа Показати IP 28 Січня 2015 11:17
Хіба можна вести дискусію з істотою, в якої зовсім інша система моральних цінностей. Воююемо з ворогом, гинуть українці, а какол малорос думає тільки про власний карман. Уявіть .....Сталінградська битва, а якесь ....ло, розповідає, я розумний, я про Гітлера і фашистів нічого поганого не говорив, листівочок не розповсюджував. Після війни розбагатію а лохи нехай воюють. P.S. Чого дурік нік обрізав? Пиши вже не ОПА а повністю *ОПА!
До речі до Григорій Показати IP 28 Січня 2015 12:28
у Другу Світову серед народів СРСР був клич - "УБИЙ НІМЦЯ!!!"......
З княжого Показати IP 28 Січня 2015 09:41
коментар було видалено
палиця Показати IP 28 Січня 2015 09:43
більше не обіжайте їх...досить
)) Показати IP 28 Січня 2015 09:50
Між відсутніми і НЕ ГОЛОСУВАЛИ різницю відчуваєте???
тетяна до )) Показати IP 29 Січня 2015 15:21
це суттєва різниця. вам гроші платять теж за те, що ви числитесь нароботі. дармоїди, непотріб, ганьба Волині
коломой Показати IP 28 Січня 2015 10:04
фас їх....взять
Волинь до коломой Показати IP 28 Січня 2015 10:13
На передову депутутів. АТО чекає іх давно.
про них Показати IP 28 Січня 2015 10:12
Вони не голосували,щоб зберегти,за собою заправки WOG в Криму!?
айсберг до про них Показати IP 28 Січня 2015 10:22
мало мислиш....вони ще кучу заправок в росії купили
Анонім до про них Показати IP 29 Січня 2015 22:26
Це не головне. А головне, що не міг же він за братню його серцю Расєю голосувати що вона АГРЕСОР. Так що і на Волині є свої підпільні колоборанти-сепари - хоч парламентська кнопка видала їх.
123 Показати IP 28 Січня 2015 10:13
та вони спеціально не прийшли...бо бізнес в росеюшке есть........а ті хто за мартиняка голосували продажні шкури...
опа Показати IP 28 Січня 2015 10:15
так уважно подивіться, Мартиняк С.В. був присутній однак не голосував, а відсутність і не голосування це різні речі.
До ж.пи до опа Показати IP 29 Січня 2015 22:29
Опа-ж.па, провій свою дупу, бо Мартиняк вже два тижні як щось забув в Антарктиді - до речі, разом з декількома такими ж депутатами з тієї ж Расєї.
Дьодік Показати IP 28 Січня 2015 10:18
Я цього очікував.
палиця Показати IP 28 Січня 2015 10:25
думаю вистачить їм...преміальні отримаєте в приватбанку
ЛУЧАНКА Показати IP 28 Січня 2015 10:33
В АТО ЦИХ ТРЬОХ - НЕХАЙ ТАМ РОЗУМУ НАБЕРУТЬСЯ. "БІЗНЕСМЕНИ ХРЕНОВІ". Якщо так трясуться за свій бізнес, то нехай бізнесом і займаються. Чого йшли в депутати??? ДЕ ВИБОРЦІ??? ГНАТИ В ШИЮ ТАКИХ "СЛУГ НАРОДУ"!!!
Наталя Показати IP 28 Січня 2015 10:51
Той, хто дивиться або слухає засідання ВР, може сам зробити висновок, хто з депутатів справді працює, вносить законопроекти, активно обговорює їх, постійно присутній на робочому місці, дискутує у телестудіях, на зустрічах із журналістами і т.п. Таких ДУЖЕ МАЛО!!! А інші- дармоїди і пристосуванці, тож після піврічного моніторингу роботи депутатів варто провести люстрацію, а не годувати "кровосісів", які так втомлюються від роботи, що не встигають з курорту на курорт перебиратися , і їм до дупи законопроекти і майбутнє держави. Я - за зменшення кількості депутатів і за контроль їхньої роботи регламентним комітетом та громадськістю.
кожен Показати IP 28 Січня 2015 10:59
кожен другий волинянин 20. 21. 23. округу ЧМО!
міє Показати IP 28 Січня 2015 11:00
Навіщо ви так, підемо ми від вас. Злюки ви, ми за вас думаємо , а ви...... неблагодарня......
787 Показати IP 28 Січня 2015 12:10
Але ж дітям дурнів подарки на новий рік давав
А кто лучше Показати IP 28 Січня 2015 12:41
ОПГ дубового уголовника яНуковича - марионетки московско - кацапского (живодёрского) ига-орди или ставленники цивилизованых и не только богатых, но и высоко технологически развитых ЕС и США ?! Ответ ясен, как Божий День...
А ось і вони Показати IP 28 Січня 2015 12:53
такі ж самі українські, не державні діячі, а політики, які ставлять націю собі на службу: Мустафа Найєм, Ганна Гопко, Оксана Сироїд та ще досить багато інших не тільки з лав "Самопомочі", громадських активістів чи навіть з "БПП"...які здобули "велику перемогу" - внаслідок "творчого доопрацювання" Держкошторису,- збільшили вдвічі зарплати нардепів та урядовців. ................................................................................................................................................................... Українці, звісно, пам"ятають, як, щойно ставши нардепом, журналіст Мустафа Найєм обурювався, що не працюватиме за надто низьку зарплату у п"ять тисяч гривень (минулого скликання, нагадаємо нардепи урізали собі зарплату і віддали гроші на АТО). "За п"ять тисяч гривень я не працюватиму в парламенті. У Києві неможливо прожити на такі гроші",- бідкався тоді Мустафа з "Блоку Петра Порошенка". Йому вторили депутати Садового Ганна Гопко, чоловік якої є одним з власників великого міжнародного концерну, та Оксана Сироїд, які також висловлювали побажання пядняти зарплату народним обранцям. ..................................................................................................................................................................... Однак Мустафа та дівчата з "Самопомочі" не довго сумували з приводу "безгрошів"я". Уже за січень нардепи можуть отримати вдвічі більшу зарплату, ніж отримували торік. Адже в опудлікованному тексті закону про Держбюджет (Держконторис) на 2015 рік, за який, нагадаємо, нардепи проголосували з численними порушеннями регламенту, дивним чином "зникла" норма, яка передбачала нарахування зарплати народним обранцям і членам Кабміну в розмірі лишень посадового окладу. ................................................................................................................................................................... Отака перемога молодих депутатів-політиків - почали роботу з того, що подбали про себе любих... ................................................................................................................................................................... Вірно говорив Великий Француз Жорж Помпіду, президент Франції, що ДЕРЖАВНИЙ ДІЯЧ – це політик, який ставить себе на службу нації. ПОЛІТИК – це державний діяч, який ставить націю на службу собі.
ImBro до А ось і вони Показати IP 28 Січня 2015 19:32
Хтів би побачити як би ви жили в Києві на зп в 5тис грн. Цитата Помпіду добра, шкода що ви його зарплати не оприлюднили
Ирина Показати IP 28 Січня 2015 13:19
коментар було видалено
Марина до Ирина Показати IP 28 Січня 2015 14:00
Не пудрите , Ирина, мозги! . Здравомыслящие люди и так прекрасно понимают, что происходит. Путину нужна юговосточная територия, а по мирному договору *забрать* не может! Ему наплевать на жизни с обеих сторон.
бульба Показати IP 28 Січня 2015 13:53
вже вкотре повторюсь! народ заслуговує на ту владу !, яку має!!! бачили очі, що вибирали...
Воланд Показати IP 28 Січня 2015 14:28
Єремеєв, має російський капітал у своєму WOG, то як він наступить власній пісні на горло, Івахів - компаньйон, а Мартиняк запопадливо - намагається бути схожим на багатших колег. То чому дивуватися? Пани російські та українські сваряться. ( АТО) А у мужиків - чуби тріщать. (українські герої та російська непотріб вбивають один - одного. Нічого в Україні не змінилося за останні 300 років.
це ті ж кацапи до Воланд Показати IP 29 Січня 2015 22:33
І в Єрємєєва, і в Івахіва, і в Мартиняка невиліковно зросійщені і душі, і свідомість - менталітетом, бізнесом, баблом...
курчак Показати IP 28 Січня 2015 16:58
Мартиняк взагалі не міг голосувати, так як цілий день перебував в Луцьку!!!!!!!!!!
Сторож до курчак Показати IP 29 Січня 2015 22:35
Ще скажи, що він сидів цілий цей в нужнику Курчака. На самісінькому Південному полюсі він вже з десяток днів ветшається, марно шукає ополонку..
Валентина Показати IP 28 Січня 2015 18:42
Не має слів, щоб висловити свою огидність до цих козлів. Гроші рахуєте? Краще порахуйте скільки загинуло чоловіків, дітей, жінок , дякуючи вашій підтримці агресора. Де ваша совість? Якщо не поважаєте краівни, в якій живете, для чсого тут мешкаєте. Якщо підтримуєте агресмора, то чому ви на Украіні, а не в Росіі. Сором, огидність до вас і ваших сімей.
Андрій до Валентина Показати IP 29 Січня 2015 08:59
Пані Валентино,не принижуйте тварину порівнюючи її з цими нелюдями.Ми всі добре пам'ятаємо як під час виборчої компанії вони оправдувалися,що не голосували за диктаторські закони 16 січня,а потім, майже через рік,вже ставши депутатами,заявами відкликали свої голоси за це рішення.Відсутність на засіданні сесії в день,коли приймаються такі доленосні рішення для країни,рівнозначна прямій підтримці агресора.Я думаю,що всі ми,повинні ініціювати на місцях звернення до депутатів про прийняття закону про позбавлення статусу депутата який не оправдав довіри виборців.
курчаку Показати IP 28 Січня 2015 18:58
коментар було видалено
Gplw Показати IP 28 Січня 2015 20:07
коментар було видалено
Лучанин в столиці Показати IP 28 Січня 2015 22:13
Маєте, те що вибрали !!!!!
ЛЮСТРАТОР Показати IP 29 Січня 2015 01:40
ПРОДАЖНІ ПРАВОСЛАВНІ С**И.
НАТАША Показати IP 29 Січня 2015 02:33
КОЛИ ЙШЛА АГІТАЦІЯ,І Я ПОБАЧИЛА,ХТО БАЛАТУЄТЬСЯ В ДЕПУТАТИ,Я ЗАБИЛА ТРИВОГУ,Я БУЛА ВРАЖЕНА,ЯК МОЖНА ЗАКРИТИ ОЧІ НА РЕГІОНАЛІВ,І ОБИРАТИ ЇХ..У МОЯ ДУША БОЛІЛА ЗА НЕБЕСНУ СОТНЮ..ХОТІЛОСЬ ПРОСТО КРИЧАТИ,ЩОБ ЛЮДИ ОПАМ"ЯТАЛИСЬ..ЗА ЩО ЗАГИНУЛИ ЛЮДИ??А МЕНІ СКАЗАЛИ МОВЧАТИ,ІНАКШЕ МЕНЕ ЗАСТАВЛЯТЬ..ТА Я НЕ БОЮСЬ..А ХТО ЗАРАЗ ЙДЕ НА КЕРУЮЧІ ПОСАДИ,ІЩЕ РІК НАЗАД БУЛИ ВИВІШЕНІ НА ТЕАТРАЛЬНОМУ МАЙДАНІ ФОТО БАНДИТІВ-РЕГІОНАЛІВ,А ВЖЕ ЗНОВУ ВСІ ТУТ,ЯК ТУТ..ЛИШЕ РІК ТОМУ АФІШУВАЛИ ВСІ МАХІНАЦІЇ ЦИХ ГНИЛИХ ДЕПУТАТІШОК,А ВЖЕ ЗАБУЛИ..ЗВИЧАЙНО,ЦІ БЕЗДУШНІ ОЛІГАРХИ НЕ ПРОГОЛОСУВАЛИ,ВОНИ Й БУДУТЬ ПЕРШИМИ ЗРАДНИКАМИ,ВОНИ ВЖЕ НИМИ Є..
Анонім Показати IP 29 Січня 2015 07:19
А невже ви на інше сподівались вибираючи іх
наташі Показати IP 29 Січня 2015 09:17
якщо завтра вибори - наші люди знову за зрадника маритняка будуть голосувати за 200 гривень ось так от
курчаку Показати IP 29 Січня 2015 09:19
так мартиняк добре б**о, то з рухом чесно перед виборами підписує меморандум, то його нема у ВР коли голосують - продовжуйте так далі, але про курчаківський бізнес з добкіним думаєш люди не знають
Хтось до курчаку Показати IP 29 Січня 2015 12:19
Чому був відсутній? Чому не ходить на "роботу"? Чим займався? В такий то для країни час?
турійськ і район Показати IP 29 Січня 2015 14:03
ДОВИБИРАЛИСЬ АЛЕ ТА ЗАСРАНА ДИРЕКТОР І ЗАВУЧ ШКОЛИ ВСЕРІВНО МАРТИНЯКУ БАДУТЬ ПІДОШВИ ЛИЗАТИ ДО СМЕРТІ.БО ДАВ ПЛАСТІКОВОЄ ВІКНО НА ШКОЛУ
проти москалів Показати IP 29 Січня 2015 14:55
Вони за Парашу і за Кадирова http://videopay.net/video/WqRt8KbjEeS1qpNAGpT1tw?t=186
Інна Показати IP 30 Січня 2015 12:42
Не гризіться тут усі: хто за кого голосував? Пєцю хто обирав? Задоволені ним? Хіба не бачили, хто лізе до влади? А депутати - це маріонетки, які виконують волю своїх господарів. Перед тим, як голосувати за когось, потрібно було включати мізки, а не думати іншим місцем. На Майдан не всі просто так вийшли. Організаторам платили гроші, і немалі, щоб вони людей піднімали. А потім багато самі вийшли. Скажете не так? Тоді чому сьогодні терплять зраду у вищих ешелонах влади, яка вбиває українців? Хіба не бачать, що люди гинуть через зраду нашого головнокомандуючого і тих,кого він призначає? Бачать. Та окрім як в інеті обурюватись - нічого не роблять. Скільки котлів і смертей було, а жоден не поніс покарання. Де реформи? У д...пі! Куди і ми скоро вже дійдемо. Не можна критикувати владу, бо це на руку хуй...лу. То давайте будемо мовчати, щоб вона нас більше знищувала. Тоді це буде на руку і їй, і йому. І ще одне: нема чого тут полішуків звинувачувати одних. Уважно подивіться на списочок. Щоб зрозуміліше стало, хто ненавидить УКРАЇНУ!
крук Показати IP 30 Січня 2015 17:03
Що можна здійснити на місцевому рівні? Нічого! Таких депутатів Порошенко цінує, бо має схожість, тому і не чіпає, а їм про це відомо. Дуже прикро, як знівельовано поняття "Народний обранець України". Такі вчинки це не що інше як зрада Президентом і його компанії свого народу. В іншому випадку, ті хто не голосували " За" через мить після результатів повинні би бути вже в буцигарні, а родини в товарняках в напрямку Донецького аеропорту. На мить уявіть долю таких обранців таїх родин за часів Сталіна, після фашистського вторгнення в 1941.....Можливо тому і перемогли непереможених.
Анонім Показати IP 30 Січня 2015 19:02
голосували чи не голосували, а вибори фальсифікували особливо Любешівсько-Маневицький округ (Єрємєєва), помічник Чикида. яка при любій владі знаходила собі тепленьке місце, одним даючи 200 грн інших залякуючи що звільнить з роботи.
УТОЧНЕННЯ по Чикиді до Анонім Показати IP 30 Січня 2015 20:12
Уточнюю: за тих, кому 200 грн не перепадало від Єрємєєва, "отримувала" Чикида - прикарманювала аферистка. Так що плюньте їй, злодійці, в рожу коли зустрінете на вулиці.
Анонім Показати IP 4 Лютого 2015 11:28
Гандо...ці депутати. Я хочу щоб вони та їхні діти понесли відповідальність за те, що вони роблять сьогодні, щоб відчули те, що відчувають сьогодні наші матері ховаючи своїх дітей.
Анонім Показати IP 4 Лютого 2015 13:35
Чому ви пристали до того Єрееєва, він порядна розумна людина, багато зробив і робить для людей і арміїї, він тоже людина, ви всі хворієте і він має властивість хворіти, треба ж це розуміти, і не Єремеє в почав цю війну, а хто самі добре знаєте. Для чого обливати людину гразью, не він все рішає. Якби прийшла Керда чи хто другий війни небулоб ? чи вона взагалі щось зробилаб для людей? для чого обливати брудом. У Вас багато злості і зависні.Робіть Ви бізнес хто ж боронить.Я нікому незавидую.Бійтесь бога.Подивіться самі на себе чи ви хто пише гразь таку кращі за них, бійтесь Бога і дотримуйтесь заповіді Божої "Не суди і не будеш судимий".
Людмила Показати IP 4 Лютого 2015 13:44
Всі ми не без гріха.Один Господь знає. Щош ті депутати винні, що робиться в Україні коли президент, уряд, нічого не роблять гроші дають інші країни, а де вони? Податками обложили бідних людей, долар 20 гривень,зарплати -пенсії на місці, всі люди помагають армії, а деж гроші що дають інші країни.Дуже інтересно, як почуєш все іде на армію. А чомусь винні Волинські депутати, як вони мають той діляться, армії багато дуже помагають і людям тоже. Всім дуже страшно і шкода,що погинуло багато дітей, молодих хлопців- неперенести просто цього і раді чого?
Артем Показати IP 15 Березня 2015 15:26
Покарати!!!
аноніму з людмилою Показати IP 16 Березня 2015 22:58
Еремеев на зустрічі в Ківерцях розпинався,що був в Аргентині,а виявилось вони іздили на Антарктиду дивитися.Під час війни.
Эдуард Показати IP 21 Березня 2015 20:59
Раз не признают агрессии,тогда их в мешок и отправить на исконную родину в кацапландию!
Чесний Показати IP 4 Квітня 2015 19:44
Наш ГОЙ йде на вибори випити фляшку на двох і поставити хрестик будь-де.От вамірезультат.Відкликати і посадити на кіл, однозначно!