USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Деркач розповів про виведення з України мільярдів на рахунки компаній, пов'язаних з Байденом

16 Вересня 2020 12:23
Позафракційний нардеп Андрій Деркач на пресконференції оприлюднив факти виведення з України мільярдів доларів на рахунки компанії сім’ї Байдена.

Про виведення грошей розповів прокурор Костянтин Кулик, який присутній на пресконференції, повідомляє Фокус.

Він показує відео двох людей із закритими обличчями, один з них громадянин Латвії. Він розповів, як власник компанії Burisma Микола Злочевський відмивав гроші через офшори. Гроші Злочевського клали в гривні на рахунки українських компаній, потім на підставі зовнішньоекономічних контрактів конвертували в долар. Після чого гроші переказували на рахунки латвійського ПриватБанку.

З листопада 2014 року по жовтень 2015 року проходили платежі однакових сум – 83 тисячі доларів в місяць з рахунків Burisma на рахунок американської компанії Rosemont Seneca, яка належала Хантеру Байдену.
Платежі в США на користь сина Байдена сукупно склали понад 3 мільйони 400 тисяч доларів. Гроші йшли з компанії Rosemont Seneca Boa на рахунки банку Morgan Stanley.
Крім того, за словами свідка, схожим чином перераховувалися гроші експрезиденту Польщі Олександру Кваснєвському – мова про мільйон євро за «консультаційні послуги».

Нагадаємо, позафракційний нардеп Андрій Деркач 19 травня опублікував кілька аудіозаписів нібито розмов президента Петра Порошенка з віцепрезидентом США Джо Байденом і главою Держдепу Джоном Керрі, які, за його словами, підтверджують, що Байден вимагав звільнити генпрокурора Віктора Шокіна, який розслідував справу компанії «Burisma», членом якої був син віцепрезидента Хантер. У Порошенка заявили, що «плівки Деркача» не мають нічого спільного з реальністю. У політичній силі заявили, що оприлюднені записи сфабриковані заради дискредитації України. Офіс генпрокурора вніс відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань на підставі інформації, що міститься в «плівках Деркача».

Міністерство фінансів США запровадило санкції проти народного депутата Верховної Ради Андрія Деркача, який публікував плівки нібито з голосами Порошенка і Байдена. Андрій Деркач назвав це помстою та анонсував пресконференцію про нібито нові розслідування корупції у Штатах.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
555 Показати IP 16 Вересня 2020 12:45
А чому Деркач потрапив в санкційний список США, як особа, яка становить небезпеку національній безпеці США?. Кажуть, що по ньому в Штатах проводиться розслідування, яке може завершитись зверненням до України дати згоду на екстрадицію. В Штатах відкрито говорять про те, що Деркач є агентом впливу РФ. В нас писали, що він закінчив вищу школу КГБ імені Андропова. В ній готують розвідників.
Реально Показати IP 16 Вересня 2020 13:27
Ото дерибанять Україну Со і *партнери*.....
123 до Реально Показати IP 16 Вересня 2020 14:23
Деркач, то ти ?
123 Показати IP 16 Вересня 2020 13:31
А Трампушка ,,цаца,, ?!
Пецьо Показати IP 16 Вересня 2020 15:08
Ото намайданили...
Лапоть до Пецьо Показати IP 16 Вересня 2020 16:34
Ти хворе, чи просто сезонне загострення ?
Лучанин до Лапоть Показати IP 17 Вересня 2020 08:25
Воно дійсно хворе
Вася Показати IP 16 Вересня 2020 15:55
То все наклеп на нашого сивочолого гетьмана!)))
123 до Вася Показати IP 16 Вересня 2020 16:34
Тому диркачу ніхто не вірить.
Ххх до 123 Показати IP 16 Вересня 2020 19:25
Я,вірю.бо за порхна Украіна зазнала найбільших збитків,як в грошах.і ,що саме болюче.в людях,і людській біді.Пройде деякий час і всі прозріють від того,що робило порохно.....…
Небайдужий до Ххх Показати IP 17 Вересня 2020 08:28
Тобі ще досі порох в штани гадить?
Лучанин до Вася Показати IP 16 Вересня 2020 16:40
Дирку ат бубліка ви палучітє, а не сивочолого гетьмана
Ххх до Лучанин Показати IP 16 Вересня 2020 19:26
Так,на зоні педра продирявлять.....
Лучанин до Ххх Показати IP 17 Вересня 2020 08:30
Дівчинко, ти по собі судиш?
Остап Вакарчук для 5 Показати IP 16 Вересня 2020 17:33
Для 555 ви даєте коментар, цитую: "в нас писали, що він закінчив вищу школу КГБ імені Ю.Андропова. В ній готують розвідників". Факти надайте, хто писав, коли писали??? А то ваші коментарі просте ляпання язиком, як одна бабка на базарі сказала. Давайте факти!!! Тоді буде предметна розмова.
Лучанин до Остап Вакарчук для 5 Показати IP 17 Вересня 2020 08:32
У злиднів слуг немає. Гугел тобі в допомогу.
Остапу Показати IP 16 Вересня 2020 19:47
Не лінуйтесь і зробіть запит в гуглі, якщо вмієте ним користуватись. Цей заклад також закінчили Наливайченко, Маломуж, Марчук. Правда вони в антиукраїнській діяльності особливо не помічені. Хіба що Марчук був першим головою СБУ, а перед тим - начальником 5-го відділу КГБ в УРСР. Маломуж певний час за часів СССР був куратором Київського університету імені Шевченка. Наливайченко двічі керував СБУ
Пилип Орлик Показати IP 17 Вересня 2020 09:48
Наливайченко, це ще той бродяга, який при Януковичу втік до США і на протязі 2-х років набирався досвіду та готовив бойовиків, які в 2014 році здійснили військовий переворот в Україні.
Вільна смерека до Пилип Орлик Показати IP 17 Вересня 2020 12:46
Ти яку шмаль куриш? Пора зав'язувати