USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

Дезертири серед волинян. Скільки їх?

25 Липня 2014 19:00
На Волині шукають дезертирів, зокрема тих чоловіків, які ухиляються від призову до армії. Їм загрожує кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі строком на 5 років.

Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що прокуратура зайнялася 39-річним ковельчанином, який ухиляється від служби в українській армії. І за це він може опинитися за гратами, згідно із статтею 336 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, Закон «Про часткову мобілізацію» підписав Президент України Петро Порошенко 23 липня 2014 року.

Так, згідно з документом, призиватимуть за вказівкою нарядів Генерального штабу лише тих, хто проходив військову службу та за своєю спеціальністю підходить у ту чи іншу військову частину.

Також у законопроекті визначено, що не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов'язані: чоловіки, на утриманні яких перебувають троє і більше дітей віком до 18 років; жінки, на утриманні яких перебувають діти віком до 18 років; жінки та чоловіки, які самостійно виховують дитину (дітей) віком до 18 років; Ця категорія людей, може призиватися на військову службу лише у випадку їхньої згоди тільки за місцем проживання. Мобілізація також не торкнеться жінок та чоловіків, на утриманні яких перебуває дитина (діти), якщо вона (він) є інвалідом I чи II групи, до досягнення нею (ним) 23 років.

Щодо тих, хто ухиляється від військової служби, у коментарі Волинським Новинам розповівтимчасово виконувач обов’язків командира 51-ї окремої механізованої бригади у Володимирі-Волинську Андрій Якимов: «Я мушу констатувати факт, що десь близько 40 волинських військових дезертирували. Окрім того, є ще близько 30 чоловіків, які ухиляються від призову до армії. Наголошую, що усі вони будуть нести відповідальність».

Проте окрім тих, хто не хоче захищати Батьківщину, є чимало справжніх героїв, яких бачив на власні очі волонтер з Рожища, який під кулями віз їжу і бронежилети в зону АТО.

А офіцер із Міноборони Костянтин Машовець цього місяця наголосив, що моральний дух бійців 51 бригади - зашкалює.

«Моральний дух у хлопців - зашкалює, до сепаратюг у них - мало не кровна вендета. Усі – добровольці», - каже Машовець.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 71
Анонім Показати IP 25 Липня 2014 19:14
коментар було видалено
111 Показати IP 25 Липня 2014 19:35
коментар було видалено
Яяя до 111 Показати IP 25 Липня 2014 19:56
коментар було видалено
Патріотка Показати IP 25 Липня 2014 19:36
Хвала ВСІМ з 51-ї бригади, які зараз на ВІЙНІ! Поки є у нас такі ХЛОПЦІ і такі ЧОЛОВІКИ - є надія на майбутнє УКРАЇНИ!
ду до Патріотка Показати IP 25 Липня 2014 19:43
якби твій чоловік чи батько був там - у тебе не було би стільки оптимізму. добре писати, як тебе того не стосується
Лучанин до Патріотка Показати IP 25 Липня 2014 22:21
Якщо ти така патріотка, то давай збирай шмотки і на схід добровольцем. ЖІнки в армії також служать, хоча б польової медсестрою
Йухан Показати IP 25 Липня 2014 19:45
Хвала тітушкам! Їх не садять,не шукають.
Анонім до Йухан Показати IP 25 Липня 2014 20:59
Їх легко знайти при бажанні. Вони тут - на сайті! Причому, гадять постійно. Вже і найтупіший їх помітить!
Титушко до Анонім Показати IP 26 Липня 2014 01:12
Уважаю самокритику.
Титушко до Йухан Показати IP 26 Липня 2014 00:34
коментар було видалено
Дезертир Показати IP 25 Липня 2014 19:54
Разом нас багато, нас не подолати...
Дончанин до Дезертир Показати IP 25 Липня 2014 21:34
коментар було видалено
Анонім Показати IP 25 Липня 2014 20:13
коментар було видалено
Дід Панас Показати IP 25 Липня 2014 20:34
якщо є стільки "добровольців", навіщо вам призовники?
Анонім до Дід Панас Показати IP 25 Липня 2014 20:50
Діду, такі як ви - "старі" комуністи - страшна трагедія України, причина того, чому Україна все ніяк не може вибратися із цього совкового лайна. Ще вас бракувало - гадити тут!
Дончанин до Анонім Показати IP 25 Липня 2014 22:45
А в Белоруссии не такие же "старі" комуністи как Дід Пилип. Лукашенко вообще был председателем колхоза. И разве сябры плохо живут? И, вообще, что лично ты понимаешь под "совкововим лайном"? Только будь добр, конкретно!
Дід Панас до Анонім Показати IP 26 Липня 2014 01:25
Демократи вже панують більше 20 років і покращень я не бачу
вдв Показати IP 25 Липня 2014 20:48
тiкайте хлопцi хто куда може !!!!!!!!!
степан бендера до вдв Показати IP 25 Липня 2014 21:33
бережiть лiси вони вам ще прiгодятся..
ТАРАС до вдв Показати IP 25 Липня 2014 23:52
Ти такий вдв, як з цього молоток!
Дончанин до ТАРАС Показати IP 26 Липня 2014 11:34
Нормальный ВДВ сейчас в Горловке. Или не знаешь, кто такой Безлер?
Ольга Показати IP 25 Липня 2014 20:51
Погано шукаєте! Або не хочете шукати! У Володимирі ївони спокійно сидять ввечері у барах, Світязі, Соловичах і в дома за компютером під спідницею мамочок!
вдв до Ольга Показати IP 25 Липня 2014 20:53
так ти iди добровольцем
вдв Показати IP 25 Липня 2014 20:52
коментар було видалено
111 Показати IP 25 Липня 2014 20:56
коментар було видалено
Читать всем. Показати IP 25 Липня 2014 21:00
коментар було видалено
Анонім Показати IP 25 Липня 2014 21:01
коментар було видалено
Анонім Показати IP 25 Липня 2014 21:02
коментар було видалено
небайдужа Показати IP 25 Липня 2014 21:33
коментар було видалено
я Показати IP 25 Липня 2014 21:43
коментар було видалено
Всезнайко Показати IP 25 Липня 2014 21:52
Краще 5 років умовно, ніж в труні...
Офіцер до Всезнайко Показати IP 25 Липня 2014 23:34
От через таких боягузів гинуть справжні воїни. Як можна жити з такими думками: совість не буде мучити, що за тебе або через тебе гинуть люди?
Людина до Офіцер Показати IP 26 Липня 2014 00:36
Люди? Людина повинна створювати, а не нищити! Людина, на відміну від тварини здатна домовлятися! Офіцер завжди мав честь та гідність. Ви можете назвати себе офіцером після того як закликаєте вбивати українців на їх же ж землі? Люди гинуть через таких як ви - без честі та без совісті!
Лучанин до Всезнайко Показати IP 25 Липня 2014 23:36
Не 5 умовно. А 5 реальних за на 3 умовних.
333 Показати IP 25 Липня 2014 22:22
Поки буде умовне покарання, то це буде новий вид підробітку для адвокатів.
Анонім до 333 Показати IP 25 Липня 2014 23:03
А ты сам (сама) почему еще не в нацгвардии?
Молодці Показати IP 25 Липня 2014 23:07
Молодці хлопцці. Хто підтримує знищення західняків хай їде на Схід, хто хоче захищати свою землю-залишається тут.
Валерій Показати IP 25 Липня 2014 23:28
І правильно роблять.
Валерій Показати IP 25 Липня 2014 23:36
Я теж воювати за владу, яка довела країну до війни, не збираюсь! Це війна не за Україну.. Це війна за бізнес чиновників,які були при Янукови і лишились зарас. Одного Яника вигнали. а банда лишилась одна таж сама.. І зарас перемішуються між собою, щоб нічого небуло зрозуміло....
ТАРАС Показати IP 25 Липня 2014 23:42
А скільки втекло до Росії і вкалують на них, продавши не тільки Україну, а й свої честь і совість за "шмат гнилої ковбаси"
аббат до ТАРАС Показати IP 26 Липня 2014 11:02
створи рабочі місця в Україні, дай гідну зарплатню, щоб людина відчувала себе не рабом а громадянином, тоді і вимигай, рекетир Тарас.
луцьк Показати IP 25 Липня 2014 23:54
Тарас правий. Сотні чоловіків в Росії працюють. Якщо всі такі патріотичні, нехай в певні строки приїзжають в Україну і хлібають з нами це лайно. А хто не приїде в певні строки- не впускати зовсім. Хай там і доживають своє життя, треба вибирати - чи ти з Батьківщиною чи ні. Класна є пісня (хоть она уродина, но єто Родина). Це моя думка.
Людина до луцьк Показати IP 26 Липня 2014 00:42
коментар було видалено
ТАРАС до Людина Показати IP 26 Липня 2014 00:48
Але ж крім Росії є ще інші країни де "мужик" може заробити!
оксана Показати IP 26 Липня 2014 00:30
Не засуджую дезертирів. Не всі вміють та хочуть стріляти. А якби Донецьк та Луганськ, міста-мільйонники зібрались боронити свою землю???? Щось не чути їх.... До нас їдуть, на Захід, відсиджуватись в тиші та спокої на дармових харчах???!!! Чому мій чоловік має вмирати за них???
Титушко до оксана Показати IP 26 Липня 2014 00:38
Приехали единицы ,остальные защищают свои семьи и земли !
ТАРАС до Титушко Показати IP 26 Липня 2014 00:43
На якій стороні?
Титушко до ТАРАС Показати IP 26 Липня 2014 00:52
На стороне права своего ребенка говорить на том языке какой ему нравиться ,и ни какая падаль не пыталась его повесить на гiлляку
ТАРАС до Титушко Показати IP 26 Липня 2014 01:00
Ніхто нікого не збирався і не збирається вішати! Просто менше потрібно слухати ВР і ЗМІ, а більше думати своєю головою!
Титушко до ТАРАС Показати IP 26 Липня 2014 01:11
Добре.cходи на бандерштат ,прочухай атмосферу молодi ,потiм вiдпишись.
ТАРАС до Титушко Показати IP 26 Липня 2014 02:25
Скрізь можна знайти крайніх радикалів, але в основному західнякам в принципі однаково якою мовою хто розмовляє.
Титушко до ТАРАС Показати IP 26 Липня 2014 02:35
Глянь пост вiд Я 01:19.
ТАРАС до Титушко Показати IP 26 Липня 2014 02:42
Ну не в усіх проблеми з головою.
Титушко до ТАРАС Показати IP 26 Липня 2014 02:51
То ясно ,но левова маса чуе тiльки 5 канал Петра i 1+1 бенi,а чия вiзьме? А сколько за это положат голов украинцев ?
Анонім до ТАРАС Показати IP 26 Липня 2014 12:54
3,14
??? до оксана Показати IP 26 Липня 2014 00:44
Не захищають? А з ким же тоді там воюють? Чи може ТВ передивились?
didi:-) Показати IP 26 Липня 2014 00:34
Жодна влада ніколи не зробить добра для людей, так було, є і буде. Змінилися всього навсього люди, а не система. Всі , хто розкрадав нашу країну залишилися на своїх місцях, війна для них , це надприбутковий бізнес. З Росією нам прийдеться домовлятися, як не крути, а вони мають газ, а зимою нам каюк, буде холодно , буде бунт.
Анонім Показати IP 26 Липня 2014 01:19
Доброї ночі. Свому вилупку скажи що він має право вибрати собі країну в якій жити :хоче в Україні ,хоче в росії,а з Українського Донбасу не буде підаРасєї.
Гпз28 до Анонім Показати IP 26 Липня 2014 01:35
Ось рагульство полiщука.почитай"Олеся" Куприна.не бiйся повiсть коротка.а по ведам прокльони мае право роботи тiльки старший в роду- а iначе бережи молодого З своего роду.
Титушко Показати IP 26 Липня 2014 01:24
З.Бжезинський (C) Россия не входит в состав западной цивилизации. Она также не является частью Китая. Она не является частью мусульманского мира. Россия сама по себе является великой цивилизацией. Мы должны дать украинцам понять, что, если они готовы к сопротивлению, судя по их заявлениям и действиям (хотя и не слишком эффективным), мы предоставим им противотанковые орудия, ручные противотанковые орудия, ручные ракеты — то есть оружие, которое можно использовать в условиях города. Если крупные города, такие как Харьков или Киев, начнут сопротивляться и боевых действий в городских условиях будет не избежать, конфликт затянется. Украина должна продолжать движение, публично поддерживаемое подавляющим большинством украинцев, по направлению к членству в Евросоюзе. Но это длительный процесс. Турки, к примеру, ждут вступления в Евросоюз уже 60 лет. Другими словами, на это потребуется время.В то же время мы должны убедить Россию в том, что Украина не станет членом НАТО. http://www.the-american-interest.com/articles/2014/06/27/confronting-russian-chauvinism/-цинк Готовi спорт ити життя своiм дiтям i внукам -?
Микола Показати IP 26 Липня 2014 08:26
Коли будуть вистрелювати сепаратистів та москалів на інших територіях України, зокрема в Верховній Раді, ОДА і т.д.
Андрій Показати IP 26 Липня 2014 09:01
Мене призвали, лише через то що в тьорках з сільським головою, він подава списки і прямо мені про це сказав. Бачиш но я по 14 молотив а він своїм комбайном співав по 18. Отак в нас набирають в армію. Мафія безсмертна. Але безсмертна поки я звідти не приїду.
добряк Показати IP 26 Липня 2014 16:08
половина моіх знайомих не хочуть іти на війну.переживають усі,але на мое запитання чі підеш на війну по повестке починають молоти всяку ахінею що нема за кого там воювати і все таке інше.після такого спілкування стало якось прикро і гидко.одним словом перевірку на вшивість не пройшли .і ще в нас є ще одна категорія хитровиєбаних це штунди і похожі на них секти,де іхній бог недозволяє ім брати до рук зброю і захищати батьківщіну.треба державі щось робити с цими паскудами.а то тільки плодяться і смокчуть с бюджету гроші на який чорт нам такі громадяни вони при першій можливості валять в америку
новий до добряк Показати IP 26 Липня 2014 23:17
Я штунда і Бог в нас один І саме Бог нам дав нам життя землю,сім"ю і т д І це все треба захищати а за всі своі вчинки і думки і мову всі будемо відповідати перед Богом.Зроби аналіз і подумай що ти зможеш відповісти Йому за своі оці слова і вчинки???
ТАРАС до новий Показати IP 26 Липня 2014 23:32
А що робиш ти для захисту життя, землі, сім'ї і т.д.?
новий до ТАРАС Показати IP 27 Липня 2014 09:11
Я-бойова одиниця загону тер.оборони.назви не пишу і не забувай що мені 50 і я вже не пробіжу 15 км як в арміі я патріот Украіни!!!
ТАРАС до новий Показати IP 27 Липня 2014 15:09
Якщо це так - честь тобі і слава!
толя до новий Показати IP 4 Серпня 2014 15:16
Цікаво, що це за Бог у штунд, який забороняє брати у руки зброю а гроші дозволяє брати?
TAK! до добряк Показати IP 5 Серпня 2014 16:17
А де ти був коли їх комуністи садили за їх віру? Коли їх переслідували ти певно мовчав, ні? І був щирим комуністом, так?