Діти із грузинського Горі відпочивали у «101 кілометрі». ФОТО
![](/resize/450x337/r/files/news/2008/11-26/3384-1u.jpg)
Комплекс розваг та відпочинку «101 кілометр», що розташований за кілька кілометрів від обласного центру Волині, 25 листопада приймав у себе дітей із грузинського Горі. Про це повідомляє репортер «Волинських Новин».
Учора комплекс розваг та відпочинку «101 кілометр» на кілька годин «окупували» грузинські діти.
22 школярів із міста-партнера Луцька змогли поплавати у басейні з температурою води плюс 28 градусів, позайматися на тренажерах, зіграти партії у більярд і настільний теніс та знайти чимало інших чудових розваг.
Окрім того, дітлахи попарилися у римській лазні та насолодилися масажем на спеціальному обладнанні.
Після цього вони посмакували солодощами.
Окрім розваг усередині комплексу, величезну радість грузинських школярів викликала можливість пограти у сніжки на подвір’ї. Адже на їхній батьківщині, як розповіла одна з закордонних гостей, зараз – 22-25 градусів вище нуля.
Власники «101 кілометру» Світлана та Олег Зотови кажуть, що отримали від візиту маленьких грузинів велике задоволення. «Ми самі маємо трійко діток… А це школярі з Горі так усьому раділи. Ми впевнені, що їм у нас сподобалися», – розповіла господиня закладу Світлана Зотова.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Учора комплекс розваг та відпочинку «101 кілометр» на кілька годин «окупували» грузинські діти.
22 школярів із міста-партнера Луцька змогли поплавати у басейні з температурою води плюс 28 градусів, позайматися на тренажерах, зіграти партії у більярд і настільний теніс та знайти чимало інших чудових розваг.
Окрім того, дітлахи попарилися у римській лазні та насолодилися масажем на спеціальному обладнанні.
Після цього вони посмакували солодощами.
Окрім розваг усередині комплексу, величезну радість грузинських школярів викликала можливість пограти у сніжки на подвір’ї. Адже на їхній батьківщині, як розповіла одна з закордонних гостей, зараз – 22-25 градусів вище нуля.
Власники «101 кілометру» Світлана та Олег Зотови кажуть, що отримали від візиту маленьких грузинів велике задоволення. «Ми самі маємо трійко діток… А це школярі з Горі так усьому раділи. Ми впевнені, що їм у нас сподобалися», – розповіла господиня закладу Світлана Зотова.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
«Мрію якнайшвидше одужати і повернутися до побратимів», – воїн сталевої сотки на псевдо Гурген
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
Додаткові предмети на вибір: уряд затвердив новий стандарт профільної середньої освіти
Сьогодні 07:41
Сьогодні 07:41
На Волині надходження роздрібного акцизу зросли на 26%
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.