USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Для бюджетників вакцинацію планують зробити обов'язковою

8 Лютого 2021 13:45
Уряд готує постанову, якою вакцинація від коронавірусу стане обов’язковою для деяких категорій людей.

Про це під час форуму «Україна 30» 8 лютого заявив президент Володимир Зеленський, передає Кореспондент.

Так, обов’язковою вакцинацію можуть зробити для бюджетників і держслужбовців.

«Я вважаю, що люди, які працюють на державу, отримують від держави кошти і мають постійні контакти, – вони не мають права відмовитися від вакцинації. Крім тих, у яких алергія і яким просто неможливо зробити щеплення», – вважає Зеленський.

Зокрема, за його словами, обов’язково потрібно вакцинувати тих, хто працює в школах, університетах та лікарнях.

«Я вважаю, що Кабмін повинен розробити таку програму. Буде список професій... я вважаю так буде правильно», – зазначив Зеленський.

Зазначимо, виступаючи на форумі, Зеленський заявив, що готовий своїм прикладом довести безпеку вакцин і зробити щеплення одним із перших.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
А ху ху Показати IP 8 Лютого 2021 14:27
Не хо хо?
Муссо лини Показати IP 8 Лютого 2021 15:05
КЕСАРЕВО БЕЗУМИЕ - пси­хи­че­ское заболе­ва­ние, вызван­ное неогра­ни­чен­ной пол­нотой вла­сти, при­пи­сы­вае­мое пер­во­на­чаль­но рим­ским импе­ра­то­рам Кали­гу­ле и Неро­ну, а затем и дру­гим само­держ­цам.
Анонім Показати IP 8 Лютого 2021 15:52
В Латвию привезли первые 7200 доз вакцины, AstraZeneca, но запретили её колоть. Оказалось, что температура доставки препарата была на полградуса ниже, чем надо. Поэтому дозы будут пущены в ход только после специального разрешения производителя‼️ Не ну мы конечно выдержим холодокоридор, про который сказал Зеленский, у нас даже никто не узнаёт, что там где о что-то пошло не так...
Анонім Показати IP 8 Лютого 2021 16:15
ЮАР прекращает использование вакцины AstraZeneca после того, как появились данные о том, что она обеспечивает минимальную защиту от южноафриканского варианта COVID-19, который в настоящее время доминирует в стране.
Я Показати IP 8 Лютого 2021 18:28
хай собі в голови те фуфло колять виродки
Я Показати IP 8 Лютого 2021 18:48
постанова КМУ - сміття.. Є закон - якщо людина не хоче вакцинуватись - не мають права заставляти..
Аксиома Показати IP 8 Лютого 2021 20:00
Строгость наших законов компенсируется необязательностью их исполнения.