USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.87

До Луцька повертаються демобілізовані вояки

25 Березня 2015 11:14
В п’ятницю у місті чекають 70 демобілізованих волинян.

Про це стало відомо під час засідання 72 чергової сесії міської ради.

Луцький міський голова Микола Романюк повідомив, що наприкінці тижня до Луцька приїдуть демобілізовані військовослужбовці.

З його слів, зустріч відбудеться у п’ятницю. Про час в міській раді обіцяють повідомити згодом, у четвер ввечері.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Дмитро Показати IP 25 Березня 2015 11:27
о зараз почнеться в Луцьку ...
ввв до Дмитро Показати IP 25 Березня 2015 11:35
ховайтесь в жито)
Анонім Показати IP 25 Березня 2015 11:42
Побачимо тепер як ви людей будете забезпечувати роботою.Прийшов час слова в діло перевести.
Правильно правильно до Анонім Показати IP 25 Березня 2015 12:08
Той Гунчик-п...бол так вже розпатякався про "тепло" для демобілізованих. А городських і безробітних Гунчик люто ненавидить і хоче загнати в армію. Сільських любить і жаліє.
УБД до Правильно правильно Показати IP 25 Березня 2015 16:25
"А городських і безробітних Гунчик люто ненавидить і хоче загнати в армію. Сільських любить і жаліє" - Якщо Ви подивитесь відео з нарад в ОДА де доповідав обласний військовий комісар, то саме краще справились з мобілізацією сільські райони, а от гіршими є райони де є великі міста, Володимир, Ковель, Луцьк!!! А щодо безробітних - то цілком правильно, їх потрібно направляти в армію (ось вам і працевлаштування), а якщо відмовляються - припиняти виплату соц.допомоги!!!
факт до Анонім Показати IP 25 Березня 2015 15:36
А типу воювати йшли і всі були роботою забезпечені? Дехто йшов навпаки - там заробити!!!
Лучанка до факт Показати IP 26 Березня 2015 14:05
А сам не хочеш підзаробити,розумнику?