На захист демобілізованих волинян виділять 1,5 мільйона гривень
Обласна програма допомоги ветеранам АТО має бути на розгляді депутатів вже наприкінці цього тижня.
Про це стало відомо під час оперативної наради у голови облдержадміністрації 23 березня.
Нагадаємо, 18 березня в Україні розпочалася демобілізація. На Волині очікують 3 тисячі таких чоловіків. Поки що демобілізувалися 306 волинських військових.
До слова, Рада національної безпеки і оборони України пропонує демобілізованих військових під час особливого періоду одразу зараховувати до резерву першої категорії. А самим демобіліованим пропонують перевестися на контракт.
В облдержадміністрації вже заговорили про розробку комплексної обласної Програми підтримки демобілізованих, аби не допустити повторення «афганського синдрому». Відтак, голова облдержадміністрації Володимир Гунчик попросив всіх причетних до розробки програми завершити її до кінця цього тижня.
«У нас починаються розглядатися питання, пов’язані з демобілізацією. Наше завдання, виходячи з рішень на урядовому рівні, Верховної Ради, Президента, зробити все, щоб вони адаптувалися в цивільному житті», - пояснив очільник ОДА.
Наразі триває доопрацювання програми і внесення правок. Зі слів Володимира Гунчика, на цю програму має бути передбачено не менше 1,5 мільйона гривень, а не 800 тисяч гривень, як пропонувалося спочатку. Мовляв, 800 тисяч гривень для захисту самих демобілізованих військовослужбовців та їх сімей не вистачить, тож усе одно необхідно буде згодом вносити зміни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це стало відомо під час оперативної наради у голови облдержадміністрації 23 березня.
Нагадаємо, 18 березня в Україні розпочалася демобілізація. На Волині очікують 3 тисячі таких чоловіків. Поки що демобілізувалися 306 волинських військових.
До слова, Рада національної безпеки і оборони України пропонує демобілізованих військових під час особливого періоду одразу зараховувати до резерву першої категорії. А самим демобіліованим пропонують перевестися на контракт.
В облдержадміністрації вже заговорили про розробку комплексної обласної Програми підтримки демобілізованих, аби не допустити повторення «афганського синдрому». Відтак, голова облдержадміністрації Володимир Гунчик попросив всіх причетних до розробки програми завершити її до кінця цього тижня.
«У нас починаються розглядатися питання, пов’язані з демобілізацією. Наше завдання, виходячи з рішень на урядовому рівні, Верховної Ради, Президента, зробити все, щоб вони адаптувалися в цивільному житті», - пояснив очільник ОДА.
Наразі триває доопрацювання програми і внесення правок. Зі слів Володимира Гунчика, на цю програму має бути передбачено не менше 1,5 мільйона гривень, а не 800 тисяч гривень, як пропонувалося спочатку. Мовляв, 800 тисяч гривень для захисту самих демобілізованих військовослужбовців та їх сімей не вистачить, тож усе одно необхідно буде згодом вносити зміни.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 9
Штефан, Луцьк
Показати IP
24 Березня 2015 12:22
А на волонтерів де гроші? Я в шоці від влади!
Юстас. Берн до Штефан, Луцьк
Показати IP
24 Березня 2015 12:54
А волонтери мало себе забезпечили?:)))
Штефан, Луцьк до Юстас. Берн
Показати IP
24 Березня 2015 13:36
а земельні ділянки чи квартири безплатні у Луцьку волонтерам дали? Отож!
Юстас. Берн до Штефан, Луцьк
Показати IP
24 Березня 2015 13:42
А це хто мав таке щастя волонтерам давати?:) земельні ділянки учасникам АТО!!! До чого тут волонтери?!
Штефан, Луцьк до Юстас. Берн
Показати IP
24 Березня 2015 13:47
Нові кваритири у Луцьку та діілянки повинна дати волонтерам ОДА!
Юстас. Берн до Штефан, Луцьк
Показати IP
24 Березня 2015 14:51
ОДА тобі у Любешові ділянку дасть!:) А у Луцьку не ОДА а ЛМР "дає"!:)))
лучанин до Штефан, Луцьк
Показати IP
24 Березня 2015 20:36
тут учасникам АТО ніхто без хабара ділянки не дасть,а ви про волонтерів
такототак
Показати IP
24 Березня 2015 12:53
Вчорашню новину тільки сьогодні вирішили опублікувати, а вчора весь день Коломойським були зайняті! :)
Анонім
Показати IP
24 Березня 2015 19:55
вкрадуть 1,5 мільйона...
Норвегія обмежила використання генеративного ШІ у школах
Сьогодні 00:29
Сьогодні 00:29
22 червня: свята, події, факти. День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У США троє туристів померли від спеки під час прогулянки Великим каньйоном
21 Червня 2026 23:31
21 Червня 2026 23:31
Ніколи не отримував права: у Луцьку затримали п'яного юнака за кермом ВАЗа
21 Червня 2026 23:02
21 Червня 2026 23:02
Трамп показав подарований Катаром літак, що стане президентським бортом
21 Червня 2026 22:33
21 Червня 2026 22:33
На Волині – займання на трьох торфовищах, два продовжують горіти
21 Червня 2026 22:05
21 Червня 2026 22:05
На Волині молодик заплатить кілька тисяч, бо вночі ловив раків
21 Червня 2026 21:36
21 Червня 2026 21:36
«Найкращий подарунок дітям – обрати хорошого тата»: історія батька-ветерана з Волині
21 Червня 2026 21:08
21 Червня 2026 21:08
Новий сервіс у «Дії» для спілкування з владою тестуватимуть на Волині
21 Червня 2026 20:40
21 Червня 2026 20:40
Допомагав іншому водієві: судили волинянку, яка збила чоловіка на узбіччі
21 Червня 2026 20:12
21 Червня 2026 20:12

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.