USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

Візит Порошенка у Луцьк: в соцмережах волинян закликають задати питання Президенту

8 Січня 2019 12:55
Волинян запрошують поставити запитання Президенту, коли він 11 січня з візитом приїде до Луцька.

У Фейсбуці створили сторінку «Постав запитання президенту 11 січня. Волинь», на якій закликають усіх охочих прийти на Театральний майдан міста Луцька, де виступатиме Петро Порошенко і поставити йому актуальні питання, які турбують кожного.

Зокрема, ветеран батальйону «Донбас», волинянин Богдан Пташник закликав краян не ігнорувати візит, а запитати Президента про наболіле.

«Шановні волиняни! У зв'язку з радісною звісткою про приїзд Порошенка в Луцьк 11 січня в межах своїх повноважень - з релігійною місією, закликаю всіх не ігнорувати чинного гаранта Конституції. Давайте також приїдемо, прийдемо, приповземо, але послугаємо мудре слово і може й самі щось скажемо! Це буде вияв нашої любові і вдячності... ПС. Добиратись треба самостійно, оскільки влада і так витратиться на довезення чітко визначених бюджетників, але хіба це перешкода прибути і поставити запитання?» - пише Пташник у Фейсбуці.

Разом з тим, на сторінці спільноти акцентують, що «це – особиста справа і право кожного громадянина», тому жодної координації дій не планують.
Нагадаємо, в рамках підготовки до візиту гаранта голова Волинської ОДА Олександр Савченко підписав розпорядження звезти з усіх районів Волині 160 осіб для зустрічі президента у Волинському облмуздрамтеатрі та 2420 осіб на Театральний майдан Луцька для участі в «святково-обрядовому дійстві».

Списки осіб для участі у зустрічі з Порошенком, як йдеться у розпорядженні, належить сформувати з «місцевої культурної та політичної еліти, учасників АТО, депутатів місцевих рад.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Назар Показати IP 8 Січня 2019 13:42
Що ті запитання дадуть? посміється з нас і все!
51 незнаменита Показати IP 8 Січня 2019 13:46
Оставайся петя с нами будеш нашим королем
Nika до 51 незнаменита Показати IP 11 Січня 2019 04:08
Спытайте его,почему он ховал наворованное по оффшорам когда волынянам отрывало я*ца в котлах. Сколько этот гидный ушлепок украл у народа и чьим пРезидентом он является!!!
Лучанка Показати IP 8 Січня 2019 13:56
Нова ідея використати людей в свою користь.І показати в новинах як волиняни його підтримують і схвалюють томос.Одне лише не розрахували,що ми мудрі люди на відміну від нього)
Реаліст Показати IP 8 Січня 2019 14:43
З пенсіонерами, які отримують за 35 - 45 років стажу 1500 гривень пенсії, зустрітися не хочете, Петре Олексійовичу? Вони б Вам усю правду розповіли.....
Анонім до Реаліст Показати IP 8 Січня 2019 15:30
Реаліст, почитай Конституцію, Президент не відповідає за суму пенсії, вивіз сміття, і чищення доріг. Президент відповідає за зовнішню політику, яка мене цілком влаштовує, тому що йдем від Кремля , всі світові організації підтримують наші ініціативи і засуджують Рашку, Президент є головнокомандуючим. Думаю різницю між армією в 2014 році і сьогодні бачать всі. Так що шановний Реалісте, побільше вимог до місцевої влади, яка і відповідає за порядок в місті, а також до Верховної Ради, яка приймає закони, а потім закликає Президента накладати на них вето
Лучанин до Анонім Показати IP 8 Січня 2019 15:59
В 2014 не була війни і не було армії такої як на даний час.Це логічно я рахую.
Анонім до Лучанин Показати IP 8 Січня 2019 17:48
армія за чотири роки збудована на рівному місці. і це + президенту
Лучанин до Анонім Показати IP 8 Січня 2019 18:49
Цікавить лише одне.Ви військовослужбовець?Ви є учасником АТОЯ рахую не потрібно вихваляти людину на чиїй совісті сотні загиблих людей.Не було Порошенка не було війни.
Анонім до Лучанин Показати IP 8 Січня 2019 19:31
Смерті наших солдпт на совісті Ху*ла. Не маніпулюйте. Не пррийшоа би Путін на нашу землю - не було б війни. Чи по -вашому ми мали лягти під Ху*ло?
Лучанин до Анонім Показати IP 8 Січня 2019 23:53
Війну в якій щодня гинуть люди ,як зі сторони України так і зі сторони Росії винні двоє неадикватних (Порох і Путло)І не українцям і не росіянам цієї війни не треба!А в цьому лише одне пояснення-знищення християнства.Хочу запитати чому суботнікі пятидисятники і т.д не йдуть в АТО?Вони вам дадуть відповідь,,нам не можна вбивати,, А християнам можна?А Захід так чемно нам допомагає .Чому нікого не виникає питання а як ми це повернемо?Я відповім наші діти будуть ,,рабами,, бо відати цю милостінь Україна не зможе.Порох молодець безвіз до Польші зробив .Всі раді.А чому радіти?Що лікарі вчителі і т.д їдуть і працюють на поляків.Скільки зруйнованих сімей через ті заробітки кляті?Скільки дітей не бачать батьків місяцями?Він зробив добре?А ще медична реформа за це взагалі ,,низький уклін,,Тут без слів.Плакати хочеться.Не маєш грошей-вмирай.Шкода лише,що знищують таку націю,яка заслуговує поваги за свою людяність щирість і доброту.
Віктор до Анонім Показати IP 8 Січня 2019 16:23
А те що президент через своїх СБУ і Генпрокурора керує Верховною радою як хоче, то це вам нічого не каже? Чи ви не хочете знаєте яким способом заставляють депутатів голосувати ЯК ПОТРІБНО? Те що кожен депутат на крючку у сбу—прокуратури. І через бізнес також. Чи ви вірите в ту правду що вам по телевізору показують???
скептик до Анонім Показати IP 8 Січня 2019 18:47
президент є гарантом конституційних прав громадян,тому питання про малі пенсії , бардак в країні, корупцію, нехтування правами людини - це якраз до нього
Фома до Реаліст Показати IP 8 Січня 2019 15:46
Бог в помощь! Вам церкву нову дали, ходити треба і вірити в більшу...
Аноніму Показати IP 8 Січня 2019 16:43
Якщо Ви живете одним Кремлем, то я дякую Богові, що не всі такі, як Ви. Мені глибоко наплювати на Кремль і Путіна, мене їхні проблеми не цікавлять абсолютно. І мені не подобається, що уся діяльність нашої влади поволі зводиться до того, що вона починає думати лише про цього малого лайнюка, створюючи з нього такого собі всесильного бабая, забуваючи про проблеми власної держави і про людей, які цю владу обирали. Мені більше болить пенсія моїх батьків, їх благополуччя, ніж те, що десь там сказав Путін. Караван повинен йти, а собаки нехай гавкають.
Анонім до Аноніму Показати IP 8 Січня 2019 17:52
Щоб була вищою пенсія у ваших батьків треба вам платити більші податки .Нє?
Лучанин до Анонім Показати IP 8 Січня 2019 18:41
Красти потрібно менше нашим посадовцям!.Якщо працівники наприклад ВОКЛ м/с отримує 3500 гр які з неї податки більші брати?Ви адекватні?Для неї вже не їсти? Аби тільки на комунальні вистачило?Потрібно надати краще навчання нашим дітям і сттворити робочі місця в Україні.Щоб ми і наші діти не працювали на поляків і німців.Щоб всі діти щодня бачили своїх батьків.
Анонім до Лучанин Показати IP 8 Січня 2019 19:35
Ну то не можуть ті хто працює забезпечити всіх тих хто не працює і достойними пенсіями і субсидіями і пільгами.Ноги можна простягнути. Я плачу податки і з моїх податків платять пенсії моїм батькам, , батькам сусідів,, сусідам субсидію. А сусіди в змозі в Туреччину літати на відпочинок 50
скептик до Анонім Показати IP 8 Січня 2019 18:51
в звязку з цим два питання до президента: 1. скільки податків він заплатив з одного мільярда отриманих у 2018 році доходів. 2. скільки відшкодування ПДВ отримали у 2018 році з бюджету підконтрольні йому фірми
Анонім до скептик Показати IP 8 Січня 2019 19:37
подивіться його декларацію. Це ж доступно зараз
скептик до Анонім Показати IP 8 Січня 2019 23:13
і де ви в декларації побачили такі відомості ?
Анонім аноніму Показати IP 8 Січня 2019 19:23
Мені зараз 45 років. Після ВУЗу я весь час на державній роботі. Податки на державній службі, як Ви самі розумієте, платяться регулярно, тому, що зарплату у конверті не отримую. В обох батьків, у яких майже по 40 років педагогічного стажу - пенсія 1600 гривень. Це менше, ніж прожитковий мінімум, і менше, ніж дехто отримує, просидівши все життя на надуманій групі. І таких пенсіонерів багато. Мабуть, загрався наш президент в міжнародні ігри, і забив на своїх виборців, нє?
скептик до Анонім аноніму Показати IP 8 Січня 2019 23:14
забив на всіх, крім тих, хто безпосередньо працює на його кишеню
Всім скептикам і ано Показати IP 9 Січня 2019 11:11
Продажні шкури! Не так страшні московські воші, як українські гниди! Це про вас!
скептик до Всім скептикам і ано Показати IP 9 Січня 2019 18:57
вкуси себе за хвіст