USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

До Луцька завітає святкова фура від Coca-Cola

5 Січня 2017 20:04
Святкова фура від Coca-Cola проїде вулицями Луцька на Різдво, 7 січня.

Про це діловому виданню Волині "Конкурент" повідомив менеджер заходу Ігор Сидор.

Так, автомобіль проведе три зупинки: на Театральному майдані, поблизу ТРЦ "ПортCity" та біля РАЦСУ, де всі охочі матимуть змогу сфотографуватися із Санта-Клаусом та отримати магнітики.

"Це все орієнтовно буде відбуватися між 14-ю та 18-ю годинами. Точного плану переміщення по місту – немає. Багато залежатиме від погоди", – сказав чоловік.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
123 Показати IP 5 Січня 2017 20:06
Магнитики? От америкосов? Да это просто праздник какой то!!!
Анонім до 123 Показати IP 5 Січня 2017 21:12
мєдвєдка на подарок просто показує букет і каже :"Денег нет. Всем хорошего настроения"
Дурдом Україна Показати IP 5 Січня 2017 20:47
Привезуть буси, дзеркальця і бутилочки
Анонім до Дурдом Україна Показати IP 5 Січня 2017 21:10
це для тебе особисто
34 роки Показати IP 5 Січня 2017 21:58
це дітям радість дуже велика, а для батьків головне не полінуватись і завести дітей туди. За моїх 30 років в нашому місті я такого не бачила, але мої дітки побачать, отже, це прекрасно. Хто не згоден? Не пошкодуйте свого часу, а дітей порадуйте
Н2О Показати IP 6 Січня 2017 08:35
О як на чужеземне ведуться! :) А чому не фура, наприклад, з Живчиком? А можна ж своє гарно рекламувати і дітей привчати! Так ні - інші нехай збагачуються, а потім про якусь гідність говорять і патріотизм?! Тьху!!!
хмм до Н2О Показати IP 6 Січня 2017 09:35
Ну так розпіарте своє, так нє, краще піщати про зраду по углах.. Я щось не впевнений що ви вдіті в все Українське, користуєтесь нашою технікою і мрієте їздити на славуті. Починайте з себе, а ви дітей чужих привчати хочете. Пузорник!
Н2О до хмм Показати IP 6 Січня 2017 11:02
Ну і порівняння! :))) Гарною технікою користуюсь, вдітий у гарне, закордонне, машина - іномарка... но не п'ю і не раджу те, у чому залізо розчиняється! Відчуваєте різницю?! :)
хмм до Н2О Показати IP 6 Січня 2017 12:14
Ну Живчик наш теж не свіжовижатий 100% сік. Бачите ви вдіті у гарне, закордонне, але ж є багато Українських дизайнерів, фабрик, но ваша думка що закордонне краще, хоча думку що комусь кола краще нашого ви не поважаєте. Вот вам і подвійні стандарти. Я погоджуюсь, таке питво це не здорово, но повторюсь комусь смачно, также як ваша іномарка, я впевнений що можу порадити таку як в вас не купувати, томущо там як і скрізь є МІНУСИ, тут вже головне хто як на ці мінуси зважає.
цитрус до хмм Показати IP 6 Січня 2017 12:53
Порівнювати залізяку зі здоров'ям??? Ну на вас явно Кока вже діє! :))))))))))))
брага Показати IP 6 Січня 2017 11:04
КокаКола фани - печінка вам у подарунок!!!
Моя думка. Показати IP 6 Січня 2017 13:45
Для дітей свято.а таким занудам - є привід понити.
Анонім Показати IP 6 Січня 2017 14:37
щось я не чув, щоб інші компанії влаштовували щось подібне. а тим, й кого алергія на все американське, раджу просто включити РАША-ТВ у 6-ій палаті, тобто на 6-му каналі
Гас до Анонім Показати IP 6 Січня 2017 15:06
І не кажи люди в нас взагалі дикарі для дітей приїде санта від Кока-коли а вони вже тут ваняють зрадою політикою і всякою фігньою. Кому не подобається закритейсь в хаті і сидіть пийте воду з крану
fish до Гас Показати IP 6 Січня 2017 16:30
Пити і їсти буду таке, що тобі і не снилось але запивати колою точно не буду, це для таких як ти! :)
Анонім до Гас Показати IP 6 Січня 2017 19:09
Підтримую. Тепер ту політику пхають в кожну дирку. Дитина в грудні побачивши рекламу Коли радіє новорічним святам. А хтось думає де Америку приліпити щоб смерділо політикою.
Анонім Показати IP 7 Січня 2017 22:00
Не доїхала. Головне написати про подію у всіх виданнях, а про скасування - ні слова. Брехуни.
Олександр Показати IP 8 Січня 2017 13:50
Тепер без санти і коли в Україну і новий рік не приходить. А ще не забувайте своїм малюкам на день народження співати хепібёздей та одягати на голову клоунські ковпаки.
Тато Показати IP 8 Січня 2017 14:43
Такий вже засекречений приїзд ФУРИ, рух якої по проспекту соборності, а тим паче заїзд на театральний майдан, мали б погоджувати з певними службами у тому числі міліцією. Їм теж сказали: "чекайте, ми якось будемо їздити по місту, але як самі не знаємо"?!?! На дворі -20 С, а ви чекайте "чудо-машину" з 14 до 18 при тому, що вона цікава здебільшого дітям. О 17 годині, проїхали з дитиною всі три локації, машини не було. ОБМАН-ОБМАНІЩЕ!!!!