USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

До луцької адвокатки заліз невідомий - чи то безхатько, чи то хакер

11 Жовтня 2017 10:42
До Яни Чуріної, відомої адвокатки, заліз чоловік, зовні схожий на безхатька. Чоловік пробрався через замкнені двері в офіс, підключився до інтернету і палив у приміщенні. Про це повідомляє Lampa.

За словами дівчини, 8 жовтня, в день Юриста, вона заїхала в офіс, забрати особисті речі. Двері офісу були замкнені зсередини. Відкривши їх, Яна виявила незнайомого чоловіка, схожого на безхатченка.

Він дістав комп’ютер, підключився до Інтернету та палив прямо в приміщенні.



Дівчина додає: “Одразу викликала поліцію, яка приїхала оперативно та вже за 7 хвилин були. Чоловік сховався в туалеті та не хотів виходити. Згодом, після тривалих вмовлянь вийшов та став поводити себе агресивно, погрожувати мені та нецензурно лаятись. Поліції повідомив, що його звати Пьотр, він з Ґданська та вже 7 років в Україні, а його документи вкрали. При цьому чоловік кричав: “слава путіну” та ображав присутніх. Згодом його завезли у міськвідділок, куди ніби прибули представники консульства. Відчуття були жахливі, ніби залізли до тебе а сумку і порпалися в особистих речах, до кінця дня не могла прийти в нормальний стан.”

Яна наголосила, що при таких ситуаціях одразу слід викликати поліцію та фіксувати все, що відбувається на камеру.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
01 Показати IP 11 Жовтня 2017 10:59
Мабуть, був день відкритих дверей в честь свята......
Иван до 01 Показати IP 11 Жовтня 2017 16:34
Этого безпритульного нужно в Польшу отослать. он тут все задолбал
Лєна Ч. Показати IP 11 Жовтня 2017 11:05
Яна, якщо до тебе вліз невідомий чоловік - не викликай поліцію і не виганяй його. Кристуйся ситуацією!
Активіст Показати IP 11 Жовтня 2017 11:07
Бідна Яна. Можу дати телефон бабки, "що викачує" переляк.
Ст.морж Показати IP 11 Жовтня 2017 12:01
А кому вона "відома"?
777 до Ст.морж Показати IP 11 Жовтня 2017 12:05
Ага и чем интересно тоже...
люх до Ст.морж Показати IP 11 Жовтня 2017 13:35
Сьогодні всім. Чим саме? Тим, що до неї єдиної заліх польський безхатько.
лучанка Показати IP 11 Жовтня 2017 12:28
Боже, що за люди? Якби кожен з вас з цим безхатьком зустрівся, теж злякався б. Я їхала в суботу в маршрутці і на нього натрапила( він сідав на Возз"єднання. вийшов на наступній, пішов до ПАККО). Це ЖАХ. Він вигукував щось на польській....хотілося втікати. Нуль співчуттів в лучан......Сумно....
читач Показати IP 11 Жовтня 2017 12:56
відомої адвокатки??? Кому вона відома і чим.
Любі свині Показати IP 11 Жовтня 2017 13:01
Мда... Підключився до інтернету... Заліз через замкнені двері. Якийсь спецназівський дідок. Про інтернет взагалі уміляє...Може не в тому справа? Хтось ( конкуренти, служи і т.д. ) виконали свою справу, а дідка підставили....
лучанка до Любі свині Показати IP 11 Жовтня 2017 13:37
агоооов!!!!!! люди, ви чуєте????? він справді психічно хворий і чіпляється до всіх. які конкуренти, які служби.....жах....
Любі свині до лучанка Показати IP 11 Жовтня 2017 16:01
Всі психічно хворі можуть грамотно з чужого компа підключитись до Інету????
777 Показати IP 11 Жовтня 2017 16:38
Это агент фсб и личный диверсант Путина.