USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

До водія, який стріляв поблизу Генконсульства у Луцьку, виїхали три патрульні машини

30 Квітня 2017 20:10
Три екіпажі патрульних прибули на виклик поблизу Генерального консульства РП в Луцьку 30 квітня. Тут, за словами заявника, невідома особа дістала пістолет та здійснила постріл вгору, йдеться на сторінці патрульної поліції Луцька.

Полісмени встановили, що двоє чоловіків не поділили між собою дорогу: водій Renault Kangoo нібито «підрізав» Renault Trafic.

60-річному водієві другого автомобіля це не сподобалось, він зупинив першого водія і почав ображати його нецензурною лайкою.

22-річний чоловік не забарився з «відповіддю» та наніс старшому громадянину кілька ударів і збив з ніг. Той витягнув травматичну зброю і здійснив постріл вгору.

На щастя, обійшлось без потерпілих.

Водії, хоч і тверезі, виявляли агресію, їх вгамували патрульні.

Також на місці працювала слідчо-оперативна група.

Дозвіл на зброю водій, який її використав, має.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
123 Показати IP 30 Квітня 2017 20:22
Вот-вот надо ещё узаконить огнестрельное оружие для всех граждан, вот тогда начнется настоящая веселуха!
лучанин до 123 Показати IP 1 Травня 2017 12:29
у кожнійдругій хаті є незакоона вогнепальна зброя.. тому майте на увазі.. що поки люди не узаконили зброю в Україні.. те з чого вас застрелять ніхто ніколи не знайде..
Микола Показати IP 30 Квітня 2017 20:53
А коли минулого разу вони виясняли відносини, то вгорі виявився дах консульства і зброя інша була? Мабуть місце прокляте...
Показати IP 30 Квітня 2017 21:12
Нам рогаткі і ті з дозволами треба давати.
123 Показати IP 30 Квітня 2017 22:04
читайте уважно,вистрілив у верх після того як його збили з ніг.а знаючи що у водія є зброя,взагалі не простягав руки.
Ірина Показати IP 30 Квітня 2017 22:35
22-річний водій наніс удари 60-тирічному?Його треба було завезти на психіатричну експертизу.А не було б в діда пістолета,той сопляк міг його до смерті забити.
123 до Ірина Показати IP 1 Травня 2017 08:21
60-річний к*зел дозволив собі нецензурно лаятись!!!!!! Бо знав, що у нього є зброя, ось такий він "мужик"?! Після того як вийняв зброю і почав нею махати, в такого "перця" треба було забрати
123 до 123 Показати IP 1 Травня 2017 10:00
І ще раз відкопати!!!!
Петя Показати IP 1 Травня 2017 08:08
Та це все Путін винен