До заступника голови ОДА Волині на прийоми ходять громадами
![](/files/news/2008/12-11/3713-1u.jpg)
Під час виїзного прийому громадян у Рожищенському та Маневицькому районах до заступника голови облдержадміністрації Святослава Кравчука не надійшло жодного звернення з особистих питань. Прохання у допомозі стосувалися винятково проблем територіальних громад обох районів, – повідомляють 11 грудня «Волинські Новини».
Зокрема, йшлося про потребу у будівництві нової котельні для Рожищенської загальноосвітньої школи №1, ремонті системи опалення, заміни теплотраси та котлів у Навізькій школі Рожищенського району. Загальна вартість реконструкції цих двох об’єктів становить понад 700 тисяч гривень.
За інформацією сайту Волинської ОДА, Святослав Кравчук дав доручення відповідним структурним підрозділам облдержадміністрації внести згадані об’єкти до програми з енергозбереження та плану соціально-економічного розвитку області на 2009 рік, за умови спільного фінансування з місцевого бюджету.
Батьки та педагоги Колківської школи-ліцею порушили питання про організацію підвезення дітей з села Острови Маневицького району. З цього села у ліцеї навчається 20 школярів. Через проблеми з рейсовим транспортом діти часто змушені долати відстань у 9 кілометрів пішки.
Така ж проблема - й у школярів села Доросині. Заступник голови облдержадміністрації пообіцяв вирішити питання за рахунок асигнувань, що надійдуть із державного бюджету на фінансування програми «Шкільний автобус».
Громада села Переспа Рожищенського району клопоталася про допомогу у фінансуванні капітального ремонту будинку культури. Відповідним службам доручено скласти кошторис ремонтних робіт та найближчим часом сформувати пропозиції щодо джерел фінансування.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Зокрема, йшлося про потребу у будівництві нової котельні для Рожищенської загальноосвітньої школи №1, ремонті системи опалення, заміни теплотраси та котлів у Навізькій школі Рожищенського району. Загальна вартість реконструкції цих двох об’єктів становить понад 700 тисяч гривень.
За інформацією сайту Волинської ОДА, Святослав Кравчук дав доручення відповідним структурним підрозділам облдержадміністрації внести згадані об’єкти до програми з енергозбереження та плану соціально-економічного розвитку області на 2009 рік, за умови спільного фінансування з місцевого бюджету.
Батьки та педагоги Колківської школи-ліцею порушили питання про організацію підвезення дітей з села Острови Маневицького району. З цього села у ліцеї навчається 20 школярів. Через проблеми з рейсовим транспортом діти часто змушені долати відстань у 9 кілометрів пішки.
Така ж проблема - й у школярів села Доросині. Заступник голови облдержадміністрації пообіцяв вирішити питання за рахунок асигнувань, що надійдуть із державного бюджету на фінансування програми «Шкільний автобус».
Громада села Переспа Рожищенського району клопоталася про допомогу у фінансуванні капітального ремонту будинку культури. Відповідним службам доручено скласти кошторис ремонтних робіт та найближчим часом сформувати пропозиції щодо джерел фінансування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.