USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.20 39.60
  • PLN 9.76 9.95

Дорога – «кордон» між луцькою міліцією та валютниками?

13 Грудня 2013 12:55
У центрі Луцька правоохоронці помінялися місцями з валютниками, а ті, своєю чергою, «мігрували» через дорогу.

Ось уже скільки часу у міліції запевняють, що активно «воюють» із вуличними міняйлами. Зокрема, у центрі міста, де колись активно процвітали «чорні обмінні пункти», постійно чергують служителі порядку. Буцімто, «охороняємо територію від правопорушень».

Але, якщо відійти від «ідилії» хоча б на крок, через дорогу, прямісінько навпроти міліціонерів, спокійнісінько працюють вуличні міняйли.
Періодично вони «мігрують»: від сонячного годинника до кав’ярні і від кав’ярні до перехрестя вулиці Паркова та проспекту Волі.
Мимоволі здається, що валютники «переморгуються» із правоохоронцями, які, під час кавування, мирно собі бесідують, закриваючи очі на заробітки вуличних міняйл.
Нагадаємо, у прес-службі волинської міліції раніше запевняли, що згідно з інформацією УДСБЕЗ УМВС України у Волинській області, у 2013 році виявили 126 правопорушень, а відтак склали адміністративні протоколи за статею 162 КУпАП - порушення правил про валютні операції. У правопорушників вилучили 406 тисяч 200 гривень, 27 тисяч 50 доларів США, 6 тисяч ЄВРО, 16 тисяч 750 злотих, 480 тисяч білоруських рублів, 69 тисяч 200 російських рублів. Згідно з рішеннями судів, наклали штрафів на загальну суму 24 тисяч 100 гривень стосовно 52 осіб та 68 особам винесли попередження.


Але «віз і нині там». І, схоже, найближчим часом, «згортати» власні обмінні пункти валютники не збираються.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Гость Показати IP 13 Грудня 2013 13:14
А це називаеться так:"Стою на асфальте в лыжи обутый иль лыжи не едут иль я долбанутый"
ххх Показати IP 13 Грудня 2013 14:10
А так не можна зробити, щоб хоть одні не мерзли. Мусара нехай міняють, а прикуп валютчикам носять. Да і народу спокійніше, в мусаров міняють.
Лучанин Показати IP 13 Грудня 2013 14:50
Такий рівень підготовленності від міліціонера до генерала, головне збити бабки, а організувати нормальну роботу на сьогоднішній день міліція не здібна, підтвердження цьому цей репортаж.Телепрограма "гроші" відзняли частину репортажу про те кому платять валютчики, але це не вдалось завершити поки що.
Анонім до Лучанин Показати IP 18 Грудня 2013 22:23
Телепрограма "гроші",нехай поспілкується з валютниками.Думаю вони ногодяться розповісти кому платять...
Анонім Показати IP 13 Грудня 2013 15:00
Ці фоти - речові докази повної деградації ментів. Одні " пасуть" і нших через дорогу. Іду мимо і запитую мордатого мента, "як же так, що вони міняють валюту, повністю ігноруючи вами", на що він відповідає "йди собі, доки цілий,..". Такі реалії. Там є рижий червонопикий валютчик (в психушці був), так сам носить долари нашій доблесній міліції.
Антон Показати IP 13 Грудня 2013 15:04
Стоїть питання: за що отримують зарплату три менти, які вже кілька місяців стоять на місці валютчиків, а ті міняють через дорогу? Можливо, генерал відповість? А може прес-конференцію з цього приводу зібрати?
Вася Показати IP 13 Грудня 2013 15:18
А може круглий стіл в Яника?
Анонім Показати IP 13 Грудня 2013 17:04
гарно вмієте нападати, я впевненна що самі до валютчиків звертаєтесь, толку тільки що язиками тріпаєте, цікаво, а якби ви пішли в міліцію працювати, не вірю що не прийшлосяб і вам виконувати завдання зверху, ідіть на майдан і отморозьте собі язики
Анонім Показати IP 13 Грудня 2013 17:10
цікаво, хто статтю написав? тре подякувати
Антоній Показати IP 14 Грудня 2013 20:42
Хто написав? Хто написав? Що не бачиш, що у мєнтів, прокурорів і сбеушників зір перевіряють!
Читач Показати IP 25 Грудня 2013 13:52
це дійсно повний абсурд.Дивишся сама до себе смієшся.Що думати,що за держава?Хто в ній наведе порядок.Оце цим ментам ще й гроші платять.Питається,якого фіга вони там стоять? Коли ці валютчики через дорогу міняють долари. Результат цієї стоянини.Дайте відповідь можновладці. Це просто посміховисько з нас дурних,мол дивіться,як закони діють у нас. І,що ми викорінюємо,що захищаємо?Господи скоро можна з розуму зійти в цій дибільні державі,в які царює вже повне беззаконня.
Я... Показати IP 27 Грудня 2013 08:16
А вчора ( 26 грудня) я міліціонерів не побачила на звичному місці,біля Пано, зате з протилежного боку будівлі ( не дороги!), біля квіткової крамниця,як і колись, жваво тупцювали валютчики........ Приїхали! Рапорт складено-кінець же року, міліції можна і відпочити від "важкої" служби