Дошкільнят Нововолинська безпеки під час свят навчали казкою
![](/files/news/2008/12-30/4123-1u.jpg)
Цими днями для вихованців дитсадка №4 міста Нововолинська (де, до речі, функціонує школа передового педагогічного досвіду) провели чергове заняття, щоб вони засвоїли основні постулати безпеки життєдіяльності. Про це 30 грудня повідомляють «Волинські Новини».
Навчальна літературно-музична композиція «Козенята і вогонь» стосувалася якраз питань безпеки у період новорічних свят. За повідомленням центру пропаганди ГУ МНС України в Волинській області, йшлося про те, що дітлахам заборонено брати до рук сірники, гратися петардами, феєрверками, розпалювати вогонь біля лісової красуні, самостійно вмикати електричні гірлянди. З допомогою казки діти вчилися орієнтуватися й аналізувати навколишній світ, адже добре відомо, що малюки не завжди відчувають небезпеку, а відтак стають жертвами надзвичайних подій.
Добро і зло у виставі було представлено в особах двох фей – Доброї та Злої. Перша спрямовувала діток-козенят на добрі справи, друга – спонукала чинити негідно.
Дошкільнята здивували гостей свята своїми знаннями. Одразу ж була помітна хороша підготовка юного покоління вихователями і, звичайно ж, батьками.
Як слушно зауважила завідуюча дошкільного закладу Людмила Могіль, проведення таких заходів продиктоване вимогами сьогодення, адже збагачують малюків життєвим досвідом, дають корисну практику життя у безпечному довкіллі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Навчальна літературно-музична композиція «Козенята і вогонь» стосувалася якраз питань безпеки у період новорічних свят. За повідомленням центру пропаганди ГУ МНС України в Волинській області, йшлося про те, що дітлахам заборонено брати до рук сірники, гратися петардами, феєрверками, розпалювати вогонь біля лісової красуні, самостійно вмикати електричні гірлянди. З допомогою казки діти вчилися орієнтуватися й аналізувати навколишній світ, адже добре відомо, що малюки не завжди відчувають небезпеку, а відтак стають жертвами надзвичайних подій.
Добро і зло у виставі було представлено в особах двох фей – Доброї та Злої. Перша спрямовувала діток-козенят на добрі справи, друга – спонукала чинити негідно.
Дошкільнята здивували гостей свята своїми знаннями. Одразу ж була помітна хороша підготовка юного покоління вихователями і, звичайно ж, батьками.
Як слушно зауважила завідуюча дошкільного закладу Людмила Могіль, проведення таких заходів продиктоване вимогами сьогодення, адже збагачують малюків життєвим досвідом, дають корисну практику життя у безпечному довкіллі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.