USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Довгоногі вчительки-випускниці, або яке майбутнє волинської педагогіки

26 Червня 2014 19:00
Майбутні вчителі та вихователі Волині одягнули костюми й плаття та хизувалися своїми вбраннями, адже в Луцькому педагогічному коледжі - випускний.

Дипломи отримав 371 студент, це вчителі фізкультури, музики, вихователі дошкільних навчальних закладів та вчителі початкових класів.

Урочистий захід розпочали з Гімну України, опісля усі випускники привіталися: «Слава Україні!», «Героям Слава!».

Довгонога вчителька-випускниця Алевтина Панафідіна запевняє, що сьогодні, 26-го червня, - справді особливе свято, вона впевнена, що не помилилася з вибором майбутнього фаху.
«Сьогодні я отримала диплом молодшого спеціаліста кваліфікації "початкова освіта, педагог-організатор". Під час навчального процесу в нас було багато практики, і я маю досвід роботи з дітьми. В різних школах Луцька для малюків я проводила уроки, виховні години, це надзвичайно! Коли ти стараєшся, готуєш різні плакати, вирізаєш з паперу наочну інформацію, проводиш урок, а потім до тебе підбігають первачки, обнімають і дякують - це відчуття зрозуміє лише вчитель», - ділиться святковими емоціями Алевтина Панафідіна.

Про те, що більшості випускників вдається працевлаштуватися за фахом, запевняє заступник директора ЛПК Тетяна Оксенчук.
«Дійсно, працевлаштування наших студентів дуже хороше – 90%. Коли вони проходять практику в школах Волині, то рекомендують себе як фахівці, й потім їх беруть на роботу», - розповідає Тетяна Оксенчук.

А директор Луцького педагогічного коледжу Петро Бойчук так перейнявся святом, що всю ніч перед заходом не міг спати, каже, що хвилювався за всіх.
«Сьогодні кожен третій студент отримує диплом з відзнакою, а це справді свідчить про високий рівень підготовки», - запевнив Петро Бойчук.

Вручила випускникам дипломи з відзнакою начальник управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації Валентина Загрева.
«Наші діти, друзі, колеги, шануйте школу, в якій працюватимете й пам’ятайте, що ви виховуєте підростаюче покоління. Тому будьте патріотами й любіть свій рідний край», - звернулася до випускників Валентина Загрева.

Довгоногі вчительки-випускниці розповідали, що свої плаття, в більшості, купували в "струйових" бутіках Луцька, вартість - від 400 гривень. Були й такі, яким шили вбрання на замовлення за 7 тисяч гривень. Майбутнє волинської педагогіки віддало перевагу у кольорі відтінкам червоного.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 43
Городянин Показати IP 26 Червня 2014 19:01
Ум, хороші педагоги. В таких одразу хочеться здобувати освіту на п'ятірки, ну, і інколи бути поганим хлопчиком. А та, яка на головній - взагалі цукерочка, я б на ній женився)
Міщанин до Городянин Показати IP 26 Червня 2014 21:52
коментар було видалено
Макар Показати IP 26 Червня 2014 19:08
назва статті у вас така двузначна. Сучасна вчителька і має такою бути - привабливою, доглянутою. Як і будь-яка жінка. Чи вчителька - це тілька жінка за 45 в окулярах і лахмітті з купою зошитів. Відходимо від стереотипів
Вільна Волинь до Макар Показати IP 26 Червня 2014 19:34
коментар було видалено
vasya до Вільна Волинь Показати IP 26 Червня 2014 20:39
коментар було видалено
Вражена Показати IP 26 Червня 2014 19:16
Гарна стаття, новий цікавий підхід до події... Увага акцентується на привабливості нового покоління вчителів...Що ж, можливо саме цього не вистачає українській педагогіці???
Як було так і буде до Вражена Показати IP 26 Червня 2014 21:55
Практично усі випускниці усіх попередніх поколінь були чарівні та довгоногі. Де беруться занедбані та роздобрілі мотрони, яких потім згадують випускники шкіл?
лучанка Показати IP 26 Червня 2014 19:16
і справді, до чого туту "довгоногі випускниці"? звикли до розповнілих і зпримітивілих вчительок у школах, а молодість і краса здаються несумісними з шкільною освітою?
Катя Показати IP 26 Червня 2014 19:17
Дуже гарні випускниці! Красуні! Чарівні дівчата:)
Чьоткій паца до Катя Показати IP 26 Червня 2014 19:20
Особінно Аля!))))
Маруся Показати IP 26 Червня 2014 19:22
Будь ласочка поміняйте заголовок, гарні випускники, розум в очах підкреслює правильно підібране вбрання.
Лучанка Показати IP 26 Червня 2014 19:22
Які красуні молоді вчительки!!! Привабливі, доглянуті, стрункі!!! Навіть не віриться, що за кілька місяців вони розпочнуть навчати дітей в школах... Успіхів!!!
Учень Показати IP 26 Червня 2014 19:33
Я бачу свою майбутню вчительку німецької! То та в якої набита татуха - Rette und bewahre
444 до Учень Показати IP 26 Червня 2014 20:17
Врятувати і зберегти
Учень до 444 Показати IP 26 Червня 2014 21:23
Сідай два, ти відповідаєш як на ОБЖ) А в реальності зміст слів - Спасі і сохрані, православ"я, духовність карочє, певно віруюча
студент до Учень Показати IP 28 Червня 2014 01:53
Віруючі тату не роблять!
ВАСЯ Показати IP 26 Червня 2014 20:27
коментар було видалено
КАТЕРИНА Показати IP 26 Червня 2014 20:30
Звичайно, гарні дівчата. Але мене черговий раз дивує постановка свята керівництвом коледжу. Невже цей усміхнений директор і іже с нім думають, що так приємно отримувати дипломи у такому непривабливому місці? Фон складають лише якість гаражі. Невже не можна придумати якесь інше місце? Наприклад, на Театральному майдані тощо?. Можливо, зорендувати десь гарне місце, якщо немає можливості знайти безкоштовно. Я вважаю, що над цим питанням варто задуматись керівництву коледжу. Від цього значно виграє уся святкова процедура.
Наталя до КАТЕРИНА Показати IP 26 Червня 2014 20:46
Повірте! У цьому навчальному закладі стільки всього прекрасного, що те, на чому Ви акцентуєте увагу є маленькою дрібницею... Головне не те що зовні, а те що всередині - і я не лише про інтер'єр: чудові викладачі, гарне відношення до студентів... Стільки років пройшло, а я ї досі обожнюю тебе, мій коледже:)
Міша Показати IP 26 Червня 2014 21:24
коментар було видалено
333 Показати IP 26 Червня 2014 21:53
Щоб побачити довгоногих вчителів в дійсності завітайте в школу с. Борочиче що на Горохівщині. Там зауч-блондинка та ще деякі з її подруг ходять в такому одязі, що нагнутися неможуть, але дуже чітко підкреслено всі лінії талії та особливо спідньої білизни. Чи хтось вимагає у вчителів, а особливо в заучів якогось естетичного вигляду? Батькам стидно, що їхні діти на таке срамітництво дивляться в школі.
ВІН до 333 Показати IP 26 Червня 2014 22:12
коментар було видалено
Директор Показати IP 26 Червня 2014 22:59
"Майбутні вчителі та вихователі Волині одягнули костюми й плаття та хизувалися своїми вбраннями, адже в Луцькому педагогічному коледжі - випускний". - Правильніше - вручення дипломів.
Петро до Директор Показати IP 27 Червня 2014 00:00
коментар було видалено
Анонім до Директор Показати IP 27 Червня 2014 10:52
А випускний в розгарі. Вже всі бухії.
Українка Показати IP 27 Червня 2014 08:31
Далеко нам ще до Європи...
Наталія Показати IP 27 Червня 2014 09:09
Я не знаю хто така ця Алевтина Панафідіна і чия вона донька, але показувати язика майбутньому вчителю ой як негоже, чому ж вона дітей навчить?
Ірина до Наталія Показати IP 27 Червня 2014 11:31
Майбутній педагог, а вже підпрацьовує в нічному закладі "Бінго", що в Ківерцях, напевно, далі від Луцька, щоб не "світитись"!!!!!!!
Позитивчик до Ірина Показати IP 27 Червня 2014 15:35
І що такого поганого що підпрацьовує Чи краще йти красти пити колотись Які у вас заїзджені стереотипи Мені вас шкода
Позитивчик до Наталія Показати IP 27 Червня 2014 15:37
Мабуть навчить бути собою і не боятись бути смішною. Прикольна буде вчителька
Анонім Показати IP 27 Червня 2014 09:26
Це видно якогось олігарха чи чиновника ну я його не знаю, якийсь фейс десь крутиться між можновладцями. І нічого гаронго в цих дівулях нема,тонкі,але грубі фейси.Декілька фото ,дійсно з гарними обличчями.А це видно,щ селюки-полішуки,які рвуть зі свого Полсісся у Луцьк.Ні одна з них не поїде вчити на Полісся своїх діток, а луцьких запруть в села,бо вони туту місця не знайдуть.Хто влаштовується 90%,що говорити, одиниці на базари підуть,або продавцями в "Сільпо" за 1000 грн.Хто де бачив оголошення,що потрібні педагоги,там все по блату по спадкововсті.А чого варта одна заступниця годована,бідують у бюджеті люди, а директор також бідненький.
Випускниця до Анонім Показати IP 27 Червня 2014 09:57
Видно, що сильно озлоблена ти людина, Аноніме! Все змішав в купу: і дівчата негарні, і селюки, і блат, і бюджет! А ця, як ти кажеш, "годована заступниця" - найкращий педагог і одна з найдобріших і найсердечніших людей, які мені зустрічались. Так що не суди...
катя до Анонім Показати IP 27 Червня 2014 14:56
леся українка теж дитинство провела в польському селі - і нічого, виросла генієм. так що відходьте вже по трохи від тих стереотипів, а то читати таке смішно
мама Показати IP 27 Червня 2014 09:31
Бідні випускниці. Допоки їх вдягають тати та мами, то вони гарненькі. А як підуть на вчительську зарплату, то плаття потріпаються, ноги покоротшають, самі будуть злі та нахабні. А оті гаражі на задньому фоні та покороблений асфальт - це істинне обличчя коледжу та й всієї освіти. Його нічим не прикриєш. Сором для директора педколеджу. Потрібно бути ще й господарником.
Юрист Показати IP 27 Червня 2014 09:47
Це навчальний заклад, чи автогосподарство?
Студент до Юрист Показати IP 27 Червня 2014 10:51
дивіться на інші сторони двору. Ремонт вже зроблений. Якби не майдан, то і бруківка буда б покладена.
Анонім Показати IP 27 Червня 2014 14:40
_http://www.youtube.com/watch?v=uk9LA6pZgSQ&feature=em-upload_owner
я Показати IP 27 Червня 2014 14:54
таке миле фото, де вагітна за животик тримається))) дуже гарно)))
Позитивчик Показати IP 27 Червня 2014 15:18
О ЛЮДИ!!!!! Чому ви всі такі злі. Просто порадійте за дітей . І побажайте ім творчого успіху та здоров"я ВПЕРЕД МОЛОДЬ!!!!
Позитивчик Показати IP 27 Червня 2014 15:19
А вагітна дійсно Миленька і прекрасна
Студент Показати IP 27 Червня 2014 21:20
А вчителька з татухою дуже кльова, я її знаю
табір Показати IP 27 Червня 2014 22:37
Іванна Іванівна ви просто супер, просто клас і татушка класна в Вас
студентка ЛПК Показати IP 27 Червня 2014 22:46
говоріть що хочете, ми- найкращі! я студентка 4А групи і хочу сказати що люблю свою групу і коледж. Ви -найкращі вчителькі народні! натхнення вам і творчих злетів! P.S. Іванка,ти зірка зі своєю татухою!)