USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Довів до лікарні: підлеглі чиновника Волинської ОДА, який вимагав відкати, висловили йому недовіру. Документ

21 Травня 2020 17:09
37 працівників департаменту соціального захисту населення Волинської облдержадміністрації висловили недовіру новопризначеному керівнику з Луганщини Костянтину Нестеренку. Чиновник дозволяв собі нецензурну лексику, тиснув на працівників, а одну з них довів до лікарняної палати. Нестеренко, зі слів підлеглих, не лише був некомпетентним у питаннях роботи департаменту, але й не сприймав аргументів.

Відповідне звернення за підписом 38 працівників передали заступнику голови ОДА Тетяні Щербак.

Нагадаємо, 20 травня керівники 4 психоневрологічних інтернатів та геріатричного пансіонату виступили із заявою щодо вимагання Нестеренком відкату з премій у розмірі 90%.

Читайте також: Відкати і погрози: керівники інтернатів Волині повідомили про тиск директора департаменту соцзахисту ОДА

Також, зі слів директорів закладів, Нестеренко натякав, що тепер сам обиратиме переможців тендерів, обіцяв «унічтожать дірєкторов інтернатов». Натомість, коли ті намагались розповісти про проблеми закладів і умови утримання підопічних, він прямо відповідав, що йому «ета нє іньтєрєсна». Після оприлюднення цієї інформації Нестеренка відсторонили від займаної посади.

Підлеглі Нестеренка в колективному зверненні зазначили, що він дозволяв собі вживати нецензурну лексику, кричати на спеціалістів департаменту, при чому робив це в присутності інших осіб.

Через свою некомпетентність під час наради 13 травня Нестеренко дозволив собі хамські висловлювання і психологічний тиск, в результаті чого погіршилось самопочуття головного спеціаліста відділу фінансового забезпечення департаменту. В спеціаліста, до слова, – цукровий діабет ІІ типу.

«Ми впевнені, що наше звернення викличе хвилю невдоволення і ще більшого психологічного тиску на працівників зі сторони керівника, призведе до звільнення з посад, однак, подальше замовчування ситуації матиме гірші наслідки. Тому, колектив висловлює недовіру керівнику», – резюмують працівники.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
скептик Показати IP 21 Травня 2020 18:04
Нєстєрєнка - агент крємля
практик до скептик Показати IP 21 Травня 2020 19:18
А в нас зараз все, що не так - то все "агенти" винні :)))
скептик до практик Показати IP 21 Травня 2020 19:47
такі да ...
Хі до скептик Показати IP 21 Травня 2020 20:06
З кремлем зараз дружба. То Пороха агент, ніяк не інакше.
Микола до скептик Показати IP 22 Травня 2020 04:55
Ага..залупи кіньської він агент..Нормальний пацик..капусти мо хотів..А хто її не хоче???Мо покажеш?
класика Показати IP 21 Травня 2020 18:32
То - унтєр Прішібєєв !
Сусід Показати IP 21 Травня 2020 19:06
А що там від руки написано. в кінці тексту? Почерк такий що важко розібрати ...
скептик до Сусід Показати IP 21 Травня 2020 19:50
написано: "Підтримую керівників департаменту. насильства та мобінгу не повинно бути"
Волинь Показати IP 21 Травня 2020 19:17
Те що проходило на луганщині і де люди таке мовчки ковтали - на Волині не пройде! Не туди попав дядя!
Олександр до Волинь Показати IP 21 Травня 2020 19:42
Не смішіть мене
скептик до Олександр Показати IP 21 Травня 2020 19:50
одного вже на коліна поставили на майдані
правдива до скептик Показати IP 21 Травня 2020 20:41
Знайшов чим хвалитись! За що поставили, він когось вбив? А ті хто ставили і Ко. скільки людей вбили?! Зараз досі пожинаємо плоди тих "ставлень"! :(
_лядлива ти до правдива Показати IP 21 Травня 2020 21:20
І скільки ті хто ставили людей вбили ? І де ? І коли ? Розкажіть будь ласка !
скептик до правдива Показати IP 21 Травня 2020 22:19
ти фільтруй базар стосовно вбивств
Анонім до скептик Показати IP 22 Травня 2020 07:53
Судячи по жаргончіку ти один з тих бандитів, хто на коліна ставив
Микола до правдива Показати IP 22 Травня 2020 04:58
Красава
Танкіст Показати IP 21 Травня 2020 19:29
А може варто відсторонити того хто його призначив на цю посаду ????
артилерист до Танкіст Показати IP 21 Травня 2020 20:42
Ви до Киева, до міністерства хочете добратись? Уперьйод! :)
Дмитро Показати IP 21 Травня 2020 20:06
Я знайомий з багатьма із тих, хто підписав це звернення. Знаю їх як спокійних виважених людей, дисциплінованих виконавців. Сам факт появи такого звернення від тихих і працьовитих жінок свідчить про перетин точки повернення. Якщо хам і скотина від народження, то більше питань до керівника, який це призначив. Звичайно, він ще молода людина і йому, очевидно, не відомі поняття честі і гідності. Тому, що порядна людина після такого "інциденту", спочатку звільнить ідіота, а потім напише заяву президенту про відставку. А в старі часи ще й стрілялись (хоча зараз це неактуально)...
До Дмитра Показати IP 21 Травня 2020 21:20
А де люди з посвідченням ато, волонтери, добробати , національні корпуса, активісти? Чи вони тільки вміють гарно воювати за пільги за групи за земельні ділянки. Де ви бійці за СПРАВЕДЛИВІСТЬ.
Люстра Показати IP 21 Травня 2020 22:29
Пicля проведения ретельного розслiдування директора iнтернатiв будуть звiльненi разом з директором Департаменту .....
До До Дмитра Показати IP 22 Травня 2020 00:06
Всьо, капєц старому котьонку - больше с&ать нє будєт под столом ! Рижков розвернувся від базару і пішов в напрямку ОДА !
Люди. Показати IP 22 Травня 2020 08:34
Просніться !.Опричніки в області. !!!Де лугондон знає та поважає людську гідність, працю, вік. Одним словом людське. Гнати півнів з балалайками . Р.s. є мешканці Луганщини і порядні. Но не внашому випадку.
Андрій Показати IP 22 Травня 2020 12:37
А докази є????і желательно відео а то так дружно всі підписалисящо аж подозріло знаючи яка корупція в державних установах і яке злодійське кодло там працює то не сильно в це віриться