USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.80 40.10
  • PLN 9.85 10.00

Другий тур: за кого голосуватимуть українці. Соцопитування

1 Квітня 2019 08:44
Згідно з соцопитуваннями, проведеними напередодні першого туру виборів, у випадку виходу у другий тур Володимира Зеленського та Петра Порошенка, перемогу пророкували першому.

До слова, нагадаємо, за станом на ранок 1 квітня ЦВК опрацювала понад 40% бюлетенів. Зеленський лідирує з відривом.

Велике опитування проводили три соціологічні компанії з 5 по 14 березня серед 15 тисяч респондентів (статистична похибка вибірки: не більше 0,8%). Так, у цій парі Зеленський отримує 39% голосів, а Порошенко – 18%.



Крім того, соціологи моделювали, кому у випадку виходу у другий Зеленського і Порошенка відійдуть голоси тих, хто програв.

Так, згідно з останнім опитуванням Київського міжнародного інституту соціології, проведеним з 14 по 22 березня, 47,4% прихильників Юлії Тимошенко у випадку її програшу на виборах 31 березня у другому турі готові підтримати Володимира Зеленського.

Крім того, у такій парі Зеленський найбільшу підтримку отримає від електорату Анатолія Гриценка (91,7%) та Юрія Бойка (49,2%).



Подібні результати за даними опитування 9-15 березня показувала Соціологічна група Рейтинг.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Лучанин Показати IP 1 Квітня 2019 09:13
Головний підсумок виборів : "Міф про мудрий український народ спростовано!!!"
оптиміст до Лучанин Показати IP 1 Квітня 2019 12:03
Навпаки-підтверджено.
Лучанин до Лучанин Показати IP 2 Квітня 2019 17:26
Якщо добре вивчати історію нашого краю, то можна побачити, що мудрості в нашого народу завжди бракувало, а самопохвали і зараз забагато: то наймудріші, то найпрацьовитіші, тільки чомусь живемо чи не найгірше, маючи величезний потенціал.
Анонім Показати IP 1 Квітня 2019 09:16
Думаю що в Порошенка більше 20% результат не підніметься! Тільки за Зеленського !!!
Катя до Анонім Показати IP 7 Квітня 2019 11:58
Согласна
Ніла Показати IP 1 Квітня 2019 09:54
Ура, закінчиться ера корупції тотальної, слава Україні!
М до Ніла Показати IP 3 Квітня 2019 11:16
Не факт! Може початися нова ера корупції!!!(
Однозначно Показати IP 1 Квітня 2019 11:41
За Володю!Бо на кіні стіко не вкраде ,як порохло на людях ,армії ,ще й на вірі народ колотить.Нехай буде більше комедій зі щасливим фіналом!!!
Лана Показати IP 1 Квітня 2019 11:55
Только за Зеленского, дорогу молодым и перспективным
людмила Показати IP 1 Квітня 2019 13:16
тільки за володю
Папа Показати IP 1 Квітня 2019 13:18
Хоть за кого, только не за Порошенка!!!! Среди всех президентов он единственный случайный. И то не смог доверия заслужить. Казнокрад и лгун!
Анонім до Папа Показати IP 1 Квітня 2019 14:28
Навпаки, порох не случайний. Все що відбулося - політична технологія, яка роками втілювалася у життя. Він до цього йшов. І не випадково жіночка на майдані сказала йосу щрб ішов у президенти, і не випадково це понесли змі.
Коза Показати IP 1 Квітня 2019 13:38
От зараз і стає зрозуміло, що проблеми нашої країни не в президенті, а в її людях.
Дина Показати IP 1 Квітня 2019 18:10
Дорогу Зеленскому!!!
Анонім Показати IP 1 Квітня 2019 20:49
можливо,це шанс на зміни на краще
пенсіонери Показати IP 2 Квітня 2019 01:17
ДРУГИЙ ТУР: ЗА КОГО ТОЧНО НЕ ГОЛОСУВАТИМУТЬ УКРАЇНЦІ І ПЕНСІОНЕРИ - ЦЕ ЗА ГАНЕБНОГО КРАДІЯ ПЕНСІЙ ПЕТЬКА ПОРОШЕНКА ЯКОГО ПОРА САДИТИ З КОНФІСКАЦІЄЮ НАГРАБЛЕННОГО ДОВІЧНО НА НАРИ!!!! СОЦОПИТУВАННЯ
Анонім Показати IP 2 Квітня 2019 08:22
Подивіться скільки свинарчуків поставили мінуси під коментаріями за Зеленського!
Порохобот Показати IP 2 Квітня 2019 09:43
Бідний Зеля, не розуміє куди лізе.
Марина Показати IP 2 Квітня 2019 10:32
Порошенко-вор!!!!
Анатолий Показати IP 2 Квітня 2019 16:02
Конечно за Зеленского, а пара** выслать подальше от Украины чтоб людей не мучел
Анонім Показати IP 2 Квітня 2019 18:15
а порохоботи в агонії все мінусять та мінусять...
123 Показати IP 2 Квітня 2019 20:17
Зєліки, беріть зеавтомати і шуруйте на фронт захищати державу!
Валентин Леонов. до 123 Показати IP 2 Квітня 2019 21:06
А ты там был 123.
за справедливость до 123 Показати IP 5 Квітня 2019 16:25
жажду мира и целостности Украины
Украинец Показати IP 2 Квітня 2019 21:08
Да всё понятно, давно пора менять этих " бездарей "!!! Надоели обещания и не более! А хочется ещё хорошо и достойно пожить!
весна Показати IP 3 Квітня 2019 23:55
не треба ображати та агітувати.краще давайте домовимося,що у випадку перемоги Зе,всі його прихильники через півроку не будуть плакати та писати,що іх знову обдурили,гаращ?
Лариса Показати IP 6 Квітня 2019 18:51
Очень больно за Украину!Очень больно за ошибки! Если бы Порошенко любил Украину и её народ, он бы сказал:"Да, я проиграл эти выборы,да, я не оправдал доверие своего народа! Но я хочу и обещаю, что все свои силы и весь свой политический опыт направлю на помощь новому ПРЕЗИДЕНТУ!" Вот тогда бы народ вас зауважал. Вам не нужна Украина и её народ,вам чужды его беды и бедность. Ваши амбиции и желание дальше обогащаться взяли верх. Это не делает вам чести! Проигрывать нужно достойно.
inna Показати IP 6 Квітня 2019 22:48
Молодець Лариса!
Анонім Показати IP 17 Квітня 2019 09:53
Тільки Порошенко!