USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Дружина заступника головного митника Волині володіє маєтком під Києвом. ФОТО

11 Жовтня 2016 18:25
Дружина 34-річного заступника начальника Волинської митниці ДФС Леоніда Негріча володіє будинком площею 257,6 метра квадратного у селі Безуглівка поблизу Києва.

У декларації про доходи Леоніда Негріча за 2014 рік будинок відсутній, хоча його дружина Олеся Негріч стала його власницею у жовтні 2014 року. Будинок з’явився вже у декларації за 2015 рік.

Про це стало відомо з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Село Безуглівка розташоване за півгодини їзди до Києва.

Ділянка під будинком площею 0,1167 гектара належить Олесі Негріч від червня 2014 року. У 2014 році вона отримала лише 9,8 тисячі гривень доходу – матеріальної допомоги, а у 2015 році – взагалі нічого не заробила.

Доходи Леоніда Негріча протягом останніх двох років не були високими. За 2014 та 2015 роки він задекларував 118,3 тисячі гривень, тобто лише по 4,93 тисячі гривень щомісяця.

Згідно з його декларацією за 2015 рік, він та його дружина також володіють земельними ділянками площею по 0,12 гектара. Олесі Негріч також належить будинок площею 38 метрів квадратних.

Щодо транспортних засобів, то Леонід Негріч вказав, що пересувається автомобілем Mercedes ML 2008 року випуску. Однак на знімках Googleза 2015 рік видно, що біля будинку в селі Безуглівка припаркований автомобіль BMW X6, який у деклараціях митника відсутній.
Олеся Негріч є донькою Михайла Глуговського, заступника голови УСБУ, який також декларує багато нерухомості. Так, згідно з його декларацією за 2015 рік, Глуговському належить будинок площею 277 метрів квадратних у Київській області, квартири в Криму (77 метрів квадратних) та в Києві (20 метрів квадратних), а членам його сім’ї – квартира в Києві площею 119 метрів квадратних. Також їм належить понад 30 «соток» землі.

Матеріал підготовлено «Наші гроші. Львів» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Перевірка декларацій про доходи службовців місцевого рівня чотирьох областей Західної України» спіціально для Інформаційного агентства Волинські Новини
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
АГА Показати IP 11 Жовтня 2016 19:21
це дружина Заступника!!! +тесть та теща + батьки та родичі !! А скільки таких.більших.менших заступників всіх чиновників усіх рангів по всій Украіні??? ... Задумайтесь панове....
СКС Показати IP 11 Жовтня 2016 19:22
МОЛОДЕЦЬ 100000000 РАЗІВ
Чи не пора Показати IP 11 Жовтня 2016 19:23
гострить сокиру?....
545 Показати IP 11 Жовтня 2016 19:37
Оце то новина!!! Оце так маєток!!! Звичайнісінька хатинка на 11 сотках, яких повно!!!
Перехожий до 545 Показати IP 11 Жовтня 2016 19:51
Та це вже просто якийсь 3.14здець! Варто тобі займати хоч якусь посаду, до якої може бути прикута увага журналістів, одразу треба пересідати на велосипед і жити в однокімнатній хрущовці.
1312 до Перехожий Показати IP 12 Жовтня 2016 11:19
Да Су..А!!! Так і треба!!! Бо ви вже давно оХУ...лі!!! Але скоро ми прийдемо до вас!!!
вова Показати IP 11 Жовтня 2016 19:43
А ви над Али з прост людей комуналку стягуйте , кредит берить та ин.
лис Показати IP 11 Жовтня 2016 20:17
Зароблені гроші тяжкою працею
07 Показати IP 11 Жовтня 2016 20:52
біднувато
Анонім Показати IP 11 Жовтня 2016 21:58
КОЖНИЙ ЗАРОБЛЯЕ ЯК МОЖЕ, ТАК ЯК И ВИ, АЛЕ ЯКЩО СИДЯЧИ ЗА КОМПОМ З БУТИЛКОЮ ПИВА ТИ НIЧОГО НЕ ЗАРОБИШ А СКIЛЬКИ ЛЮДЕЙ ВОЗИТЬ СИГАРЕТИ ВОДКУ В ПОЛЬЩУ. А СКIЛЬКИ ТОВАРУ ЗАВОЗИТЬСЯ З ПОЛЬЩI ВИ Ж НЕ ХОЧЕТЕ ПЛАТИТИ ПОДАТОК ТАК ЧОГО ВИ НИЕТЕ IДИ РОБИ ЩОСЬ ПIДСОБНИКОМ ПО СТРОЙЦI МIНIМУМ 200 ГРИВЕНЬ ВДЕНЬ.....
антон Показати IP 11 Жовтня 2016 23:58
там на митниці ще такий ткачук с г є,жінка в пркуратурі у ковелі то вони так косять бабло сімейним підрядом+братан,що старші товариші вже не встигають.
добряк Показати IP 12 Жовтня 2016 02:50
Ск*ти,що на митниці,що у сбу,небуде толку в цій країні,і країни не буде,занадто багато ворья
Федір Показати IP 12 Жовтня 2016 08:25
От прочитав і задумався. Не знаю скільки років зам.УСБУ,але думаю не мало.Людино працювала скажим все своє життя(бо не молодий) і тут -раз,що ви їли в тому році, бо у Вас з гімна виросла картопля.При такім підході до людей ми далеко зайдем.А писакам скажу так:робити треба а не бігати з фотоапаратом.
аноным Показати IP 12 Жовтня 2016 11:06
якби жив на одну зп то здох би скоріш чим би таку хатину побудував би.
Пенсіонер Показати IP 12 Жовтня 2016 13:15
Дивно,що такі успішні жінки виходять заміж за недолугих митників,прокурорів,суддів,нардепів.Але якщо серйозно,то це міліарди грошей недораховани пенсій,заробітних плат бюджетників,і взагалі недоотримані кошти бюджетів всіх рівнів.І саме основне,що ті юльки,ляшки,кононенки,льовочкіни,бойки вважають нас за лохів,так як ми не розуміємо за які такі труди вони нажили такі статки.Розумніші за Фордів,Рокфелерів,які століттями йшли до багатства,а ці наші за десяток років тяжкої праці.
аноным до Пенсіонер Показати IP 12 Жовтня 2016 17:38
теперешні можновладці теж не бідують.
Федір Показати IP 12 Жовтня 2016 16:13
Не стать' а сон рябої кобили.
Оля Показати IP 22 Лютого 2017 21:11
Якщо пане журналіст оце маєток..... тоді все зрозуміло з Вашим кругозором. Ви б краще познімали маєтки відомих врачів, педагогів вищих навчальних закладів тощо. Я ще раджу поцікавитись Вашою зарплатою. Вона також 4 000 грн/міс??? Чи митники-не люди?? кожен заробляє як може. А хто не може і не хоче- пише такі статті і коментарі! Заздрість- не найкращий захист лінивих. А якби ви поцікавились біографією М.Глуговського, то напевне побачили б як він прийшов до влади: своїми досягненнями і працею, а не заможніми батьками. Працюйте, а не тратьте час на копирсання в чужих сім"ях!!!