USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

ДТП у Луцьку: під час руху у маршрутки відлетіли два колеса

6 Лютого 2019 10:14
У Луцьку трапилась ДТП за участю маршрутного таксі № 10: у автобуса відлетіло два задніх колеса.

Інцидент трапився сьогодні, 6 лютого, на проспекті Молоді, поблизу нічного клубу «ХХІ століття». Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці ДТП.

Зі слів очевидців, під час руху у маршрутки відлетіло спочатку одне заднє колесо, а за ним – й друге.

«Маршрутне таксі № 10 потрапило у неприємну ситуацію – коли з лівої сторони відлетіла задня вісь. Швидше за все, «обрізало» задні шпильки і колеса «покотилися», – зазначив очевидець інциденту Олександр.

Під час дорожньо-транспортної пригоди ніхто із пасажирів не постраждав.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Олег Показати IP 6 Лютого 2019 10:26
ВОЛИНСЬКІ НОВИНИ - БРЕХУНИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Луч до Олег Показати IP 6 Лютого 2019 11:08
Дивно що ще не видалили)
ну чо до Олег Показати IP 6 Лютого 2019 11:59
чого брехуни? Це ж цитата очевидця, який прислав фото в редакцію)
Володимир Показати IP 6 Лютого 2019 11:20
Згідний з Олегом на 100%. В маршрутки просто злетів ланцюг з передньої зірочки.
Вася до Володимир Показати IP 6 Лютого 2019 12:18
а все тому що водій надто швидко крутив педалі!
Лучанин Показати IP 6 Лютого 2019 11:24
Як гарно відповідає усміхнена мордочка відлетівшему колесу на останньому фото. От так ми і їздемо. Тарифи піднімають необгрунтовано щоразу, а комфорт, як казав бувший мер, все га"в"нішає і га"в"нішає. А тепер ще й безпека "покращилася". Тепер залишилося щоб пасажири на ходу вилітали через гнилу підлогу. А тариф треба обов'язково підвищувати, на даний час до вартості ступиці, а потім можна і до вартості нового автобуса.
Володимир до Лучанин Показати IP 7 Лютого 2019 15:42
Купи авто і не ний!
Анонім Показати IP 6 Лютого 2019 13:18
Коли ми з тої ями вилізимо...Дивно що через підлогу ніхто не вилетів.Їдеш і до сідушок приліпаєш,все ліпке,смердить якимись немитими ногами..соляркою..ще й ціну хочуть підняти,для чого?Це ж не атракціон,що за адреналін і розваги потрібно більше платити,це транспорт,лише транспорт для людей!!!
віктор Показати IP 7 Лютого 2019 12:10
А все тому, що тендери проходимо абияк. Хто більше в кишеню покладе - той і переможець, і по х.... , що автобуси гнилі та небезпечні - буде привід підвищити тариф (ремонтувати ж їх потрібно). Тільки скажіть, чому ремонт завжди за рахунок пасажирів ? Коли перевізник подає заявку на тендер - його і вартість переїзду задовільняє, чи не так ?
0000 Показати IP 10 Лютого 2019 23:39
народ ви самі хоч знаєте шо говорите в Луцьку на 50 % покращені автобуси але найбільш у перевізник "Санрайз" сам провів експеремент і то мабуть за рахунок наших вами грошей а от як і ви пасажири народ тож трохі бережно ставились до маршутних таксі наприклад не малювали і не дерли своїми пазюрами сідушкі і т.д і цим богданам вже за 10 років і так не в одному Луцьку а в кожному місті наашої доброї країни