USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

ДТП у Луцьку: під колеса автівки потрапила школярка. ДОПОВНЕНО

22 Квітня 2015 18:45
Дівчинку, яка перебігала проспект Перемоги на світлофорі, збив автомобіль. Яким кольором світився сигнал світлофора на момент ДТП - тут думки свідків і правоохоронців розбігаються.

Аварія трапилася сьогодні, приблизно о 12 годині, на пішохідному переході по проспекту Перемоги, поблизу Луцької спеціалізованої школи №5. Автомобіль здійснив наїзд на дівчинку, яка переходила дорогу поблизу школи.

Як розповіли очевидці на місці автопригоди, на світлофорі тоді світилося червоне світло, проте таймер вже добігав до кінця. Зі слів свідків ДТП, автівка рухалася доволі швидко, тож від удару дівчинка відлетіла до бордюру. Постраждала, як вони розповіли – учениця восьмого класу школи №5. «Швидка» прибула на місце події дуже оперативно і постраждалу госпіталізували (як говорять очевидці, ймовірно, з переломом ніг).

Натомість інший свідок автопригоди повідомила телефоном Інформаційному агентству Волинські Новини, що дівчинка перебігала дорогу на зелене світло, тоді як для водія уже світився заборонений сигнал.

З її слів, школярка намагалася оббігти автомобіль, який рухався на великій швидкості і навіть не намагався зупинитись.

«Я там була, я бачила, що для пішоходів на той момент уже включилося зелене світло світлофора. Водій їхав на червоне. Дуже боюся, що на це закриють очі і спробують «відбілити» водія, з вини якого травмувалася дитина», - каже жінка.

До слова, очевидець супроводжувала дитину до лікарні. З її слів, у дівчинки - перелом кісток тазу, дуже сильний струс мозку, дитина нічого не пам'ятає.



Як повідомив, своєю чергою, начальник сектору УДАІ УМВС України у Волинській області Олександр Паламарчук, водій на автомобілі ВАЗ-2101 рухався у напрямку кінотеатру «Промінь» та скоїв наїзд на пішохода, неповнолітню дівчину, яка, зі слів свідків, перебігала дорогу на червоний сигнал світлофора по пішохідному переходу. Постраждалу завезла у лікарню «швидка», які травми отримала дівчинка, встановлять після огляду.

Наразі на місці автопригоди тривають слідчі дії. Як стало відомо, водій – мешканець Луцького району 1991 року народження.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
Богдан Показати IP 22 Квітня 2015 13:34
Біля школи треба їздити повільніше а то женуть. А якби це твоя дитина????????????????????????????????????????????????????7
Анонім до Богдан Показати IP 22 Квітня 2015 17:07
біля 4-ї школи зробили "лежачого поліцейського", напевно що так само треба зробити і тут.
Санчез до Анонім Показати IP 22 Квітня 2015 17:31
Його вже не має
загадка до Богдан Показати IP 26 Квітня 2015 21:19
треба навчити дітей ПДР
102 Показати IP 22 Квітня 2015 14:08
Винні БАТЬКИ - саме так більшість вчить своїх дітей (власним прикладом) "переходити" дорогу. Це можна спостерігати на кожному кроці. На жаль....
загадка до 102 Показати IP 26 Квітня 2015 21:20
100 відсотків
Охрім Показати IP 22 Квітня 2015 14:08
То було біля горотдєла, а не біля школи. А там треба гнати - раптом невірний мусор вибіжить на дорогу, щоб на верочку розкатати по асфальту
13 до Охрім Показати IP 22 Квітня 2015 14:47
Жаль що тебе чудака в той момент не було!)))
353131231 Показати IP 22 Квітня 2015 15:18
Потрібно почати штрафувати пішоходів. А то більшість ходять по проїзджій частині як телята, а коли ти їм сигналиш, то щей обурюються, огризаються. Є пішоходні переходи(регульовані/нерегульовані) от там і ходити потрібно, перед початком руху переконавшись в безпечності.
Олеся до 353131231 Показати IP 23 Квітня 2015 11:39
Так. Погоджуюсь з Вами. Це є. Особливо, - це молоді мами з дітьми та вагітні жінки... Бабцям та дідусям старшим-це ще якось можна пробачити!Але, і є дуже багато водіїв, які їдуть, навіть, коли ти йдеш на пішохідному переході і це факт, а ще й в додачу сигналять тобі!!!Бо він на" Рейндж Ровері", Тойоті",Лексусі", "Вольво".... чи БМВ Х5 Тоді це як назвати???
353131231 до Олеся Показати IP 23 Квітня 2015 15:20
На крутих джипах, по хамському їздить тільки БИДЛО! Зазвичай це водії наших казнокрадів і бізнесменів. Воно саме по собі нічого не вартує, але ж він на "джипОВІ", мєнт не зупинить, а якщо що, то шеф "пАрІшає"... Ну і звичайно є козли-мажори, які самі порушують правила, наприклад такі як Влад ( ТОВ "Віо-Захід") Рейндж Ровер АС0202. Бог ростом не наділив, ще щось маленьке, вот і комплекси. Як там нема, то машина побільша треба... Щоб хоч чимось похизуватись.
Андрій Показати IP 22 Квітня 2015 15:20
Там є камери, висять на стороні міськвідділу
рро Показати IP 22 Квітня 2015 15:48
Ученицю дуже щкода. Але перед тим як переходити треба зупинитись на тротуарі і подивитись і вліво і вправо. А тоді тільки йти. А дівчата йдуть з смартфоном біля вуха і різко повертають на дорогу. Коли вже ДПС за них візьметься?
лучанам до рро Показати IP 23 Квітня 2015 11:40
ніколи, бо Ви самі обрали Сєню і Пороха!!!
Алекс Показати IP 22 Квітня 2015 16:37
Был свидетелем ДТП, дети шли по всем правилам - водитель проехал на красный здесь написано не правду - водитель урод
загадка до Алекс Показати IP 26 Квітня 2015 21:22
урод - ви, бо брешете
Наталка Показати IP 22 Квітня 2015 17:07
Зі слів очевидців! "Дитина переходила на зелений колір світлофора, а бидло, збивши дитину, побігло не до дитини, а назвонювати по телефону".
Че Показати IP 22 Квітня 2015 18:20
Що значить червоний сигнал світлофора? Для водія чи пішохода? Двуяке тлумачення. ІМХО: необхідно вказувати "дівчинка перебігала дорогу на заборонений сигнал світлофора"
ольга до Че Показати IP 22 Квітня 2015 22:52
девочка переходила дорогу на зеленый сигнал для пешеходов
Ірина Показати IP 22 Квітня 2015 19:21
Була свідком ДТП. Дитина йшла за правилами. Водій винен однозначно.
Cвідок Показати IP 22 Квітня 2015 20:04
Ну як мені хто заплатить, так і скажу. Гроші зараз всім треба.
Знайомий до Cвідок Показати IP 22 Квітня 2015 21:47
Ты дурак ты понимаеш что нужно говорить все как есть и мне 12 лет но я думаю лутчше чем ты
Віктор Показати IP 22 Квітня 2015 20:05
Як батько трьох дітей, авторитетно заявляю, що дітей треба вчити дивитись не тільки на світлофор, а й на автомобілі, бо ще не один світлофор нікого ніколи не збив.
Лучанин Показати IP 22 Квітня 2015 21:00
Біля шкіл обовязково лежачі поліцейскі!!!!!!!! Від гріха подалі, дитина є дитина може і на червоний побігти!!!
Лучанка Показати IP 22 Квітня 2015 21:01
Дуже шкода, що неуважність обох стає для когось бідою. А для чого правила, напевно для того, щоб вберегти своє життя. Що казати як, наприклад, мене одне чмо яке поспішало на пр.Волі, щоб не котитись зі швидкістю 5 км/год в час пік, вирішило на швидкості проскочити по тротуару між будинком і алеєю дерев , навіть не над дорогою, в той момент як я вийшла з магазину і йшла прямо, якби я кроком раніше почала звертати до дороги то розчавив би мене як мураху. Біля самої руки пролетів. Мені пощастило коли я відстежила його на своїй машині, побачивши не так далеко куди воно припаркувалось, і на те що у мене 3 малих дітей і я маю право ходити по тротуару як пішохід, а його місце по дорозі, то крім вибачте я нічого не почула. А я повинна була викликати міліцію, а він швиденько втік. Отак пішоходи і на тротуарах будьте обачні, навіть якщо ви крокує в 3 метрах від дороги...а на вигляд такий же малоліток
ольга Показати IP 22 Квітня 2015 22:49
вы опять выдали не верную информацию. я помогала погрузить ребенка в авто скорой,сопровождала девочку моя сестра.
333 Показати IP 22 Квітня 2015 23:07
А дитина близько 12 години не повинна бути не уроках, а не бігати через дорогу?
Лучанка до 333 Показати IP 23 Квітня 2015 11:43
шановні, у дітей є і 2 зміна!!! такщо самі себе не виправдовуйте тут!!! виходить,що всі винні, особливо, пішоходи,а водії ні... сміх та гріх! нічого ще нашим людям у такій навіть ситуації не дійшло!!! а ви далі голосуйте за романюка, сєню, пороха і будете єити "щасливо"!!!
ІННА Показати IP 23 Квітня 2015 08:30
Дівчинка йшла у другу зміну на уроки, які для них розпочинаються о 12,15. А пр. Перемоги треба на кожному переході обладнати "лежачим поліцейським".
Лучанка до ІННА Показати IP 23 Квітня 2015 11:47
а це щось дасть??? біля 4 гімназії зняли, адже, там приїждажють лексуси, БМВ і так далі..., там треба ж ганяти,не встигають.... ... в цій країні ще довго не буде порядку, допоки Ви такими будете! погляньте на наше місто..., лучани та приїжджі!!! яким воно стало??? одумайтесь, Бог нас з Вами карає,а Ви ще гірше, брехливіше,зліше і все ще далі та далі... соромно за українців, при чому за західняків!!!не те ,що східняків... Тому, це все результат нас з вами...,адже, для нас головне своє Я, бабло, шмотка, будинок 2 поверховий, авто та гульки, а всі інше тут не в авторитеті...,НАЖАЛЬ!
Чисте повітря до ІННА Показати IP 23 Квітня 2015 12:36
Які лежачі поліцейські ? Там і так загазованість зашкалює Якщо кожне авто буде там гальмувати і розганятись а ще писк гальм і брязкіт підвісок ...... - Люди - вмикайте розум !
загадка до ІННА Показати IP 26 Квітня 2015 21:26
дитина-учениця 8 класу ,яка друга зміна!!!!
З Винниченка Показати IP 23 Квітня 2015 15:54
Знову пишу, аби попередити, може почують. На вулиці Винниченка є один єдиний переход з світлофором. Він розташований між зупинками + школа! Колись, до заміни світлофорів, його режим був 20/20, або біля того. Тобто всі встигали перейти через дорогу, дочекатися перемикання сигналу щоб не порушувати ПДР навіть тоді, коли треба було добігти на тролейбус чи маршрутку. Водіям на світлофорі теж не треба було довго чекати. Були ідеальні умови. Але комусь прийшло в голову зробити режим, коли не можна встигнути перейти через дорогу і приходиться більше 40 секунд чекати зеленого сигналу для пішоходів. За цей час громадський транспорт встигає поїхати з зупинки. А чому знову пишу тут? Бо неодноразово був свідком як діти вимушені перебігати через дорогу. Ще раз підкреслю - ВИМУШЕНІ! Невже така проблема знову зробити ідеальні для всіх 20/20?! Чи комусь конче необхідно щоб порушували ПДР?