USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

ДТП у Луцьку: ЗІЛ пом’яв бік BMW X5

13 Вересня 2016 17:08
Поблизу готельно-ресторанного комплексу «Срібні лелеки» під час повороту вантажний автомобіль «ЗІЛ» зіткнувся з автомобілем BMW X5.

Пригода сталася у вівторок, 13 вересня близько 12:00 на повороті з вулиці Карпенка-Крого на вулицю Задворецьку, - інформує «Волинь24».

Рухаючись паралельними смугами в бік «Порт Сіті», автомобілі стали повертати на Задворецьку. Повернувши практично одночасно, автомобілі зіткнулися: «ЗІЛ» пом’яв бік «бесі».

Сама вантажіка отримала мінімальні пошкодження.

Водії взялися владнати конфлікт за європротоколом.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
луцьк рульний Показати IP 13 Вересня 2016 17:56
Водятел на ЗІЛ-ові тупанув,якого х...він повертає не з своєї смуги? Він мав би завчасно зайнятисмугу для маневру поворот наліво!
Срулю рульному до луцьк рульний Показати IP 13 Вересня 2016 18:45
Сядешь за руль ЗИЛа тогда и расскажешь повороты налево когда вокруг тебя "летают " иномарки
Громадянин Показати IP 13 Вересня 2016 18:11
Винний Х5 хотів скоріше проскочити перед зілом
дідо Показати IP 13 Вересня 2016 18:17
Х5 хотів обігнати зіл на повороті. 100% виненн бмв
Обачливий Показати IP 13 Вересня 2016 19:03
Бачите куди загнуло бампер в Зила, так що Ху5 в нього спецом вїхав. Страховка то Європейська.
Анонім Показати IP 13 Вересня 2016 19:19
Роззуйте очі подивитися перше фото зілля повертав з правого ряду
:-) до Анонім Показати IP 13 Вересня 2016 20:06
Та мабуть ти вже протри свій екран чи поміняй контактні лінзи, якщо не поможе то перевір свої знання відносно право і ліво. Діти першого класу поможуть якщо що.
------ Показати IP 13 Вересня 2016 22:02
Судячи по фото , Удар був в Х 5 він протягнув ЗІЛа по передньому бамперу ще й переднім крилом, як на мене то водій ЗІЛа потерпілий а не винуватець!!!
----- Показати IP 13 Вересня 2016 22:05
А якщо по європейських мірках (миж йдемо в Європу) то там би мала бути розмітка , і не тільки там!
Анонім Показати IP 14 Вересня 2016 00:01
Роззуйте очі подивитися перше фото зілля повертав з правого ряду