USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

ДТП в центрі Луцька: іномарка «влетіла» на зупинку

17 Травня 2014 22:10
Дорожньо-транспортна пригода сталась просто на зупинці поблизу ЦУМу. В автомобіля відлетіло колесо, через що він став некерованим.

Автівка рухалась з центральної вулиці міста у напрямку вулиці Винниченка, але поблизу пішохідного переходу, що розміщений перед зупинкою, авто стало неконтрольоване, і його «понесло» в сторону зупинки.

Гальмівний шлях розпочався ще перед «зеброю» - про це свідчать характерні сліди на асфальті. Вочевидь, у недешевої іномарки Toyota Camry відірвало стійку підвіски, в наслідок чого відлетіло колесо. Про це можна судити з пошкоджень на крилі автівки - деталь, відірвавшись з кріплень, пошкодила її зсередини.



У коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини інспектор ДАІ, який працював на місці дорожньо-транспортної пригоди, підтвердив версію очевидців.

«Водій каже, що в нього з машиною щось сталось, і його «понесло», - пояснив міліціонер.

Також зауважив, що водій був абсолютно тверезим.

На щастя, в момент аварії на пішохідному переході не було людей, а на зупинці не було припаркованих маршрутних таксі. Тому людських жертв та матеріальних втрат вдалося уникнути.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
співчуваю Показати IP 17 Травня 2014 22:21
Трохи потовчена машина, обіср*ні штанці... Купуйте Тойота-Кемрі))))))))))))))))))
парфумер до співчуваю Показати IP 17 Травня 2014 22:40
це ж машина абрамова дмитрика,бувша,
who is it? до парфумер Показати IP 17 Травня 2014 22:43
а хто то такий?
Лучанин Показати IP 17 Травня 2014 22:46
Добре, що Портсіті відкривали сьогодні, то всі були там, і зупинка була порожня. А чоловік на концерт не встиг, шкода
Лучанка Показати IP 17 Травня 2014 22:48
Бог оберіг пішоходів і самого водія,бо в іншому випадку,наслідки могли бути непоправними.
Святий Показати IP 17 Травня 2014 23:12
1) а чому бог не вберіг шоб те колесо не відвалилось? 2)людей від цуму забрав не бог, а єремєєв і скрябін. До твого відома
неадевату до Святий Показати IP 18 Травня 2014 00:47
коментар було видалено
Атеїсту до Святий Показати IP 18 Травня 2014 00:49
Бо тобі далеко ще, щоб істини і промисел Божий розуміти...
(( до Святий Показати IP 18 Травня 2014 00:57
І ще себе святим називає.протилежність.. Та ти атеїст неадекват
МММ до Святий Показати IP 18 Травня 2014 08:47
Дда еремеев все забрав і водоканал і луцьктепло скоро будуть такі як ти умнікі с...ть
Святий Показати IP 18 Травня 2014 01:46
Найагресивніші люди це релігійні фанатики. Я провокую, хочу шоб ти подивився на релігію з іншого боку, і почав хоч трохи думати головою, а не страхом. Та книга не витримує критики.
Андрій до Святий Показати IP 18 Травня 2014 08:59
Людина яка не здатна відрізнити апостола від остолопа дійсно не витриму ніякої критики.До речі,страхом не думають.Це природний стан нормальної людини який є одним з елементів захисту і самозбереження.
Святий до Андрій Показати IP 18 Травня 2014 10:58
Не поатрапити в "рай" -ось твій найбільший страх. Це не інстинкт самозбереження (інст.самоз.- просто вижити) , це підкорення твого мозку системою. Щоб ти не думав про власні бажання (це атрибут раба), а думав про МОРАЛЬНІСТЬ своїх дій (інакше не потрапиш в рай). P.S. Ад после смерти банален и туп. Но ад уже здесь, они знают и врут. (г.р.с. Меня зовут)
Емма Показати IP 18 Травня 2014 07:39
ТІЛЬКИ БОГ ДОПУСТИВ ТАК, ЩО В ЦЕЙ МОМЕНТ НЕ БУЛО ЛЮДЕЙ НА ЗУПИНЦІ. Бог і вберіг життя водія!Нехай задумаєтьсь водій і ми всі що однієї миті життя може зупинитись коли ми про це зовсім не думаєм.ДЯКУЙТЕ БОГУ ЗА ВСЕ!!!!!!!!!
Анонім Показати IP 18 Травня 2014 08:01
Авто купив, а на ремонти та огляди вже грошей не вистачає.
incignito Показати IP 18 Травня 2014 16:00
ага просто їхав і відлетіло !!! звичайно ! прикривають ср*ку водія ! валив добряче що через дві зустічних смуги в бровку вцілив і тільки там починаються " сліди " аналогічна аварія на відродження була ( як з молоді на всіх парах вилетів на відродження і на зустрічній смузі на пішохідному переході вальнув два авта . оце дійсно повезло що людей не задів ) " літуни " - валіть на спеціально відведені території та ганяйте там на свій страх та ризик . а то ні треба перед "тьолочками" повийо.. ....
Ян Показати IP 18 Травня 2014 22:04
Таке авто пригнано, вірніш привезено як кузов, на документи якоїсь "копійки" і в приватному гаражі місцеві кулібіни зробили те, що було до аварії. Видно, якусь гайку й не докрутили.