USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку в маршрутки відлетіло колесо

15 Квітня 2017 20:12
На ходу відлетіло колесо у міжміській маршрутці, яка везла пасажирів через Луцьк, йдеться в дописі у Фейсбуці пасажирки маршрутки Галини Гарбарук.

Це трапилося на вулиці Чернишевського близько 15:00 у суботу, 15 квітня, повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини очевидці.

«Стрепенуло добряче, почало заносити. Звук був такий, наче літак іде на посадку. Коли шоковані люди вийшли з транспорту, побачили таку картину», - жінка опублікувала фото колеса.

«Бог вберіг. На щастя, ніхто не постраждав», - додала Галина Гарбарук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
дідо Показати IP 15 Квітня 2017 20:17
Тариф має бути 10₴ , тоді колеса не будуть відпадати.
АС до дідо Показати IP 15 Квітня 2017 22:15
Та хоть 50 чи 100 все рівно якості не буде дороги мають бути нормальні а не ціна перевізника
Анонім до дідо Показати IP 16 Квітня 2017 05:49
Хоч по 50 якщо не прописано для перевізників про те, як має виглядати транспорт стала температура, скільки разів має митись салон , скільки йому має бути років, як часто має бути проведений технічний огляд на незалежній сто, то буде відвалюватись все.
... Показати IP 15 Квітня 2017 21:29
так це приміський маршрут і ціни там не малі і недавн опіднялись ще....а як хлам їздив так і далі їздить...словом щоб ви так жили на чому возите людей
Межа Показати IP 15 Квітня 2017 22:38
Треба щоб такий транспорт(міжміські маршрутки) доїзжали до меж міста і висаджували пасажирів. Люди б сідали у міськи маршрутки і білет, виданий водіем міжміської маршрутка, був дійсний у міській маршрутці.
Йопрст Показати IP 16 Квітня 2017 02:53
Не перший раз-та й не останній,сам бачів!!!!
Вікінг Показати IP 17 Квітня 2017 17:35
Чому Ви плачете? Ціни підняли - маршрутки повні. Їздіть і не нийте.