USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Двох українських військових усе ж засудили за дезертирство

4 Листопада 2014 10:11
Військова прокуратура Полтавського гарнізону Центрального регіону України підтримала державне обвинувачення у кримінальних провадженнях відносно двох солдат, призваних під час мобілізації, у вчиненні злочину, передбаченого частиною 1 статті 408 Кримінального кодексу України (дезертирство).

Про це повідомили у прес-службі Генпрокуратури.

Військовослужбовці обвинувачувались у тому, що на початку вересня поточного року, з метою дезертирства, самовільно залишили розташування однієї з військових частин Полтавського гарнізону і ухилялися від військової служби близько місяця.

Державним обвинуваченням запропоновано суду призначити покарання у виді позбавлення волі строком на 2 роки кожному. Київський районний суд Полтави погодився з позицією військової прокуратури Полтавського гарнізону та призначив військовослужбовцям запропоновану державним обвинувачем міру покарання.

Військовослужбовців взяли під варту у залі суду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Света Показати IP 4 Листопада 2014 10:26
Интересно, что страшнее, сидеть 2 года в тюрьме или попасть в что то типа Илловайского котла?
Дід Панас Показати IP 4 Листопада 2014 11:05
Синів депутатів судити будуть? Там жодного з них не було, і чомусь мені здається що призовників серед них чимало.
ВОТ Показати IP 4 Листопада 2014 11:56
Порошенко влаштував сина депутатом в 30 як і янукович. Відмазав від армії. Кличко станом на сьогодні відпочиває в Ізраїлі. А судять простих хлопців. Чому син порошенко в раді а не в ато? Може тому що депутатів не примикають?
Анонім Показати IP 4 Листопада 2014 12:05
Admin, freedom much?
Snouden Показати IP 4 Листопада 2014 12:13
Вся інформація повинна бути доступна для читачів незалежно від уподобань власників медіа. Свободу інформації!
ввп Показати IP 4 Листопада 2014 12:23
судити ген.Хомчака який лишив колону під Іловайськом, а потім пораненого бійця що був з ним, та прихвативши ночніки дременув полями, от підари
ром Показати IP 4 Листопада 2014 12:52
Посидять на зонi-порозумнiшають
BOT до ром Показати IP 4 Листопада 2014 13:15
рома в донецький аеропорт, сьогодні і чим швидше, побачимо як швидко "порозумнішає"
ром до BOT Показати IP 4 Листопада 2014 14:08
Не будь самою розумною
Света до ром Показати IP 4 Листопада 2014 14:55
Тю, а ты что про зону знаешь ?У меня сосед сидел за кражу цветметалла 3 года. Вышел ,рожа аж лоснилась. Ел картошку, сало, мивину ,консервы и чифири гонял покуривая. Родичи снабжали, сумки возили все.
мама Показати IP 4 Листопада 2014 13:38
Як було в цій державі так і є. Стало ще гірше - війна. Президент новий, власть нова - а стало гірше. Судять дітей, за що? За те, що залишився живий. А своїх синів заперли в верховну раду. Доки буде так продовжуватись?
Петрович Показати IP 4 Листопада 2014 18:14
В Україні приблизно 500 тисяч осіб, які по першому поклику держави повинні піти в зону АТО. Це особи із спецпідрозділів МВС, СБУ, Прокуратури,внутрішніх військ і т.д. Люди, які отримували і отримують від держави зарплати, пенсії,пільги і т.д. А хочуть судити 20-річних хлопців, які 1 рік прослужили і з автоматами проти сучасної техніки кинули! В нас АТО, а не війна!
Степанівна Показати IP 4 Листопада 2014 23:41
Хлопці тримайтеся! Хто цю війну розхитав- будуть відповідати! Все минає, гріх зостається!