USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Бійці 51 бригади приїхали у відпустку

18 Червня 2014 17:11
Вісім військовослужбовців 51 механізованої бригади приїхали на Волинь у тижневу відпустку в зв’язку з сімейними обставинами. Про це йдеться на офіційному сайті нардепа Сергія Мартиняка.

Повернулися бійці з Миколаївщини сьогодні зранку, 18 червня, разом з рідними, які їздили благословити синів перед передислокацією на Схід.

Керівник групи Василь Голоденко розповів, що настрій у військовослужбовців – бойовий, всі готові відстоювати інтереси своєї держави.

З його слів, керівництво полігону наголошує, що бригада повністю забезпечена харчами, а от бракує бійцям ліків, розгрузочних жилетів (звичайні жилети з багатьма кишенями для магазинів та гранат) та рацій.

Військовослужбовці готуються до передислокації, утім інформація про те, коли це відбудеться, як і місце дислокації – військова таємниця.

«Керівництво бригади зазначає, що вони не відчувають гострої нестачі бронежилетів, оскільки вони лише патрулюють блокпости, а цю роботу виконують позмінно, тож кожна зміна повністю забезпечена всіма засобами індивідуального захисту. Утім доукомплектування бійців бригади бронежилетами триває постійно», - резюмував Василь Голоденко.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що творчі колективи Миколаївщини відвідали військових 51 бригади, а рідні звернулися до бійців зі словами підтримки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
rapoport Показати IP 18 Червня 2014 17:21
Багато нехай не п*ють.Бо знов в Волновасі погинуть.
Дончанин до rapoport Показати IP 18 Червня 2014 20:37
Учитывая то, что Волноваха сейчас под контролем сил АТО, то вполне возможно.
Анонім до rapoport Показати IP 18 Червня 2014 22:22
якщо ти служитемеш, краще за них, і не питемеш, то йди на схід, покажи, як треба служити, патріот.
До слова до rapoport Показати IP 18 Червня 2014 22:39
Тебе б туди
Просто до rapoport Показати IP 18 Червня 2014 22:50
ти певно там був і їм наливав раз так говориш,загинули люди, а ти тут живий здоровий і як базарна баба ,піди туди розкажи і покажи як треба служити
Анонім до rapoport Показати IP 23 Червня 2014 00:20
як не соромно писати такі коментарі позор тобі ті хлопці герої
Ір Показати IP 18 Червня 2014 17:22
Тікайте з "чужой війни".
пан Показати IP 18 Червня 2014 17:46
Щось про них подвиги не чути.А може преса мовчить?
Карина Показати IP 18 Червня 2014 20:03
....живі.. і слава Богу!
гiсть Показати IP 18 Червня 2014 21:37
У дiвчат так сумнi очi.Цим дiтям треба про сiм'ю пiклуватися,а не про чужу вiйну.Батькiв хто доглядатиме?
Valik Показати IP 19 Червня 2014 00:27
Думаєте вони будуть доглядати батьків і так далі? Я дуже сильно сумніваюсь,мало хто зараз це робить...вже хай краще захистять ту домівку батьків від загарбників.
Анонім до Valik Показати IP 19 Червня 2014 09:06
А ти?
мирослава Показати IP 23 Червня 2014 09:16
Це не чужа війна!!! Як вам не соромно з дивана так говорити!!! Згадайте 1918-1920 рр., уряд дерикторії і центральної ради - все це вже було 100р. тому- здалися і що... репресії, голодомор= мільйони жертв, так що якщо не відвоюємо нашу державу зараз- жертв буде значно більше!!!