USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Двом полоненим волинянам дозволили подзвонити рідним

31 Серпня 2014 18:23
Максим Поліщук та Ігор Криницький опинилися серед полонених у Сніжному. Про це стало відомо з відео, яке виклали в інтернеті.

Цим двом бійцям 51 бригади дозволили передзвонити рідним, про що пише на своїй сторінці у ФБ журналіст Василь Нагорний.

«Вони просили батьків щось робити для їх визволення. Я так зрозумів з бойовиками ніхто досі не веде переговорів, хоча родичі звернулись і в СБУ, і до Центру звільнення полонених», - пише Нагорний.

До слова, на відео видно, як на одну із вулиць Сніжного Донецької області вивели в наручниках українських військових, які перебувають у полоні. Місцеві їх усіляко принижували, ображали. Одна із присутніх жінок навіть побила українського військового.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 48
лучанин Показати IP 31 Серпня 2014 18:38
ще й оправдуються перед тим бидлом тупим.. яке треба закатати під асфальт і поставити табличку тут була ДНР..
Анонім до лучанин Показати IP 31 Серпня 2014 18:54
Не смій обзивати цих солдатів,чмо диванне! Якщо хоробрий-їдь закатуй і став табличку, але сам а не чужими руками!
Mik (галицька миша) до Анонім Показати IP 1 Вересня 2014 10:01
Українцi! Не лайте i не ображайте один одного!
13 до лучанин Показати IP 11 Вересня 2014 13:39
коли будеш там, тоді попригаєш,
віцик Показати IP 31 Серпня 2014 18:42
Подивилась відео і сльози на очах. Питається: варто зважати на те, що в містах залишилось мирне населення ? Хіба воно мирне?
муцик до віцик Показати IP 1 Вересня 2014 06:54
Та ти що? А якби в нас, не дай Боже, тут таке ж було, то теж не треба зважати, чи мирне населення? Спрацьовує комплекс національної вищості і обраності? Таке вже було.
Всезнайко до муцик Показати IP 1 Вересня 2014 09:06
Якби віддали Башкаленка нашому "мирному населенню", то вони б його теж тоді закатували. Що одні, що другі...
Муцик до Всезнайко Показати IP 1 Вересня 2014 09:11
То так. Психологія натовпу. А Башкаленка, як би не відносився як до службовця і його партійної належності, поважаю, що відмовився ставати на коліна перед бидлом, а не крутив задом, як Боря.
Света Показати IP 31 Серпня 2014 18:44
коментар було видалено
УПА Показати IP 31 Серпня 2014 19:03
ТИ, ДИВИ,ЯК 18 ДИВАННИЙ ВІДДІЛ ЧК, НКВД, ГПУ, КГБ, ФСБ ЗАПРАЦЮВАВ. ТРОЛИКИ З ХУЙЛОСТАНУ ПРИВІТ ВІД УПА
до вицика Показати IP 31 Серпня 2014 19:09
Подивилась відео і сльози на очах. Питається: варто зважати на те, що в містах залишилось мирне населення ? Хіба воно мирне- стоит наверно отправить скрин твоего ответа в снежное.это поможет в скорейшем освобождении .солдат.вот за таких как ты кухонных подстрекателей кровь рекой
хрущ Показати IP 31 Серпня 2014 20:30
коментар було видалено
титушко до хрущ Показати IP 31 Серпня 2014 20:38
спочатку було: москаляку на гілляку.москалів на ножі.кто НЕ скаче той москаль.вчора бат. "донбас" хвайно скакав.
Анонім до титушко Показати IP 31 Серпня 2014 20:39
високо...
хрущ до титушко Показати IP 31 Серпня 2014 20:44
колись падло і ти з анАнімом доскачитесь
злий Показати IP 31 Серпня 2014 20:36
По любому цьому ватному бидлу кірдик
Анонім до злий Показати IP 31 Серпня 2014 20:39
меня терзают смутные сомнения...
злий до Анонім Показати IP 31 Серпня 2014 20:45
прийде зима,впаде сніжок...
Анонім до злий Показати IP 31 Серпня 2014 20:49
тут писець і підкрадется....
злий до Анонім Показати IP 31 Серпня 2014 20:51
ватників на всіх вистачить?
тиць... до злий Показати IP 1 Вересня 2014 09:28
Кажуть- вишиватнiки завезли в кооперацiю.
Твій п...ць до Анонім Показати IP 31 Серпня 2014 20:59
Пропоную, тобі ватник, випити стєкломою і.... повіситись. П...ць твій поряд
Анонім до Анонім Показати IP 31 Серпня 2014 20:56
коментар було видалено
Кася Показати IP 31 Серпня 2014 21:14
коментар було видалено
волинянин Показати IP 31 Серпня 2014 22:50
хай відділяються і живуть собі щасливо, по-рабському....ото заживуть....як їхні грабують то нормально....це не народ, цепні собаки, які тільки на цепові і ділові....мучили всю Україну своїм яником, а тепер і наших хлопців мучать....треби негайно викопати здоровенний рів від таких "громадян".....і хай тащаться на свою раССею
777 до волинянин Показати IP 1 Вересня 2014 09:31
Слава тобi Господи, доходить помалу!!!!!
теж волинянин Показати IP 1 Вересня 2014 06:57
то ж давай і ми відділимось, і ще краще заживем. Уже й зараз так добре, так прекрасно, все дешевшає, доходи ростуть як на дріжджах, Європа наперебій зі сльозами благає їхати масово до них і культурно працювати та насолоджуватись райським життям.
до теж волинянина Показати IP 1 Вересня 2014 08:27
а чого нам відділятися......ми ж не ненавидим один одного як східняки....вони в більшості ледацюги: все ждуть що їм хтось вічно "должен"
теж волинянин до до теж волинянина Показати IP 1 Вересня 2014 08:47
Правда? притиріччя між менталітетом регіонів завжди були і будуть. Може, не в курсі, як львівяки відносяться до волинян, що не заважає їм влітку окуповувати озера Волині? А чого раптом донеччан відносити до ледацюг, хіба там шахтарі не такі, як в Нововолинську чи Червонограді? Ви там жили, спілкувались з ними хоч якийсь більш-менш тривалий час, чи думка така склалась від надмірної уяви про себе, як представника вже сформованого европейського регіону?
Mik (галицька миша) до теж волинянин Показати IP 1 Вересня 2014 09:29
Ми всi українцi - i галичани, i волиняни, i буковинцi, i подоляни, i надднiпрянцi, i причорноморцi, i донеччани. На жаль, у кожному регiонi, крiм українцiв, є також i 3,14***аси. I сталась така рiч, що на Донеччинi "фракцiя 3,14***асiв" зумiла тимчасово навiсити рештi спiввiтчизникiв на вуха не надто якiсну локшину. Зараз бiльшiсть "донецьких" та "луганських" вже второпала, чого вартi тамтешнi "сепаратополiтики", а також "стрєлкови", "бабаї ", "беси" тощо. Тiльки тамтешнi люди знаходяться пiд впливом страху. I страху подвiйного: бояться i бойовикiв, i українських силовикiв. Потрiбнi невiдкладнi заходи з боку державного керiвництва, аби подолати у населення Пiвденного Сходу страх перед силовими структурами України.
Mik (галицька миша) до теж волинянин Показати IP 1 Вересня 2014 09:59
А що Ви мали на увазi Вашим натяком на те, "як львiвяки вiдносяться до волинян"? (До речi, мешканцi Львова - не "львiвяки", а "ЛЬВIВ"ЯНИ". I не "вiдносяться", а СТАВЛЯТЬСЯ.) Як галичанин, пояснюю, що ми гарно й поважно СТАВИМОСЬ до волинян.
волинянин до теж волинянин Показати IP 1 Вересня 2014 11:49
Львів"яни не ріжуть і не вбивають волинян так само як і волиняни львів"ян, тож наводити такі приклади не до речно....а от шахтарі, котрі по роботі приїжджали до Нововолинська та Червонограда, чомусь старалиль в більшості випадків тут і залишитись і сім"ї свої перевезти...
.... Показати IP 1 Вересня 2014 08:27
мешканці містечок сіл Сходу такі борзі..поки в їхнеі домівки не луплять гради..і в Слов'янську так репетували, обзивали наших, і в Донецьку, Луганську..а тепер - Памагите!!!!!! спасите нас от днр
..... Показати IP 1 Вересня 2014 08:30
а ота товстуха в чорній футболці - то Жінка??? то - ЧМО!
Анонім до ..... Показати IP 1 Вересня 2014 08:49
А вже ж у нас всі як на підбір- стрункі, вродливі, спортивні. Прямо вища раса. Десь-то вже таке було в 30-40 -вих роках, закінчили погано.
Ася Показати IP 1 Вересня 2014 08:40
Хай вшиваються в свою РАСІЮ, дряні продажні....Нема чого наших хлопців принижувати і нема чого їм гинути там!!!!!!!!!!!
Анна Показати IP 1 Вересня 2014 08:54
Ви вже бачите як на сході ведуть себе ті нелюди з нашими полоненими. Жах. Горітимуть вони в пеклі. Але ж ви шановні волиняни будьте лояльніші один до одного. Ні, дай гадость написати наплювати в душу. Що легше стає? Викиньте ту злість з своєї душі. Будбте добріші.
до Анни до Анна Показати IP 1 Вересня 2014 09:01
Сонечко, ви просто не бачили, що наші добровольці роблять з їхніми полоненими. Це війна, дитинко.
Mik (галицька миша) до до Анни Показати IP 1 Вересня 2014 09:47
"що нашi добровольцi роблять з їхнiми полоненими". ___________________________________________________________ Друже! "Полоненi" бувають там, де, принаймнi, двi ВИЗНАНI МIЖНАРОДНИМ ПРАВОМ ДЕРЖАВИ воюють одна з однiєю. А хто такi бойовики "ЛНР" та "ДНР"? Хто визнає цi "республiки" суб"єктами мiжнародного права? Нiхто! Отже, треба говорити не про "їхнiх полонених", а про "захоплених українськими силовиками терористiв".
сірий вовк Показати IP 1 Вересня 2014 09:22
коментар було видалено
Анонім Показати IP 1 Вересня 2014 19:35
Донбасьори кончані , ви нормально говорити не вмієте , а ви тільки й можите матюки гнути , займатися проституцією , колотися да на зоні сидіти.