USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Двоє лучан з пневмонією опинилися в реанімації

4 Лютого 2016 13:22
У Луцькій міській клінічній лікарні двоє пацієнтів перебувають у реанімаційному відділенні із запаленням легенів.

Про це Район.Луцьк розповів заступник головного лікаря медичного закладу Володимир Шендибило.

«Зараз у реанімації перебуває два пацієнти з важкими пневмоніями. Одна людина у тяжкому стані», – зазначив медик.

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що з початку епідсезону у Волинській області з від грипу померло 8 осіб, в тому числі 4-місячна дитина та лікар-лаборант Луцької міської клінічної лікарні.

У середу, 3 лютого, згідно з даними комунальних міських лікувально-профілактичних закладів, у місті зареєстровано 771 новий випадок захворювання на ГРВІ. Зокрема дітей – 313, дорослих – 458, зокрема п’ятеро вагітних та шестеро медичних працівників.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анонім Показати IP 4 Лютого 2016 13:35
карантин потрібно продовжити у школах, садочках коледжах, ПТУ. Закрити розважальні центри .
костя Показати IP 4 Лютого 2016 14:15
базари теж закрити і секонди там бачив черги огого
Наталія Показати IP 4 Лютого 2016 14:30
Так, я теж за те, щоб карантин продовжили. Епідем. поріг будуть визначати тільки після найближчих вихідних, тому не можна зводити дітей в колективи...
Мама Показати IP 4 Лютого 2016 14:30
Садочки не на карантині, працюють.....
Джулія Показати IP 4 Лютого 2016 14:32
А за чиї кошти їх лікують, соромлюсь спитати?
Мама Показати IP 4 Лютого 2016 14:34
І ще й від поліміеліту вакцинують
Та Показати IP 4 Лютого 2016 14:48
досить уже нагнітати обстановку і сіяти паніку! Хворіють і вмирають цього грипозно-сопливого сезону точно а такій кількості, як і в усіх попередніх. А весь цей вереск пандемічно-епідемічний тільки для того, щоб фармавцевтичні компанії собі грошей нагребли, та на вищих рівнях люди відкати грошей зробили. Може ще й "Таміфлю" Тимошенчихи з 2009 року з складів дістали і зараз втюхують, щоб "добро" не пропадало.
PATRIOTKA Показати IP 4 Лютого 2016 14:59
Люди! Вам брешуть! Ця статистка нульцево у порівнянні з дійсністю! Для прикладу скажу, що коли у мене та ще одного колеги був ГРИП, то у лікарняному листі діагноз ставили: ГРВІ !!! А скільки ще таких є? Аби тільки справжню кількість не показувати!!!
А до PATRIOTKA Показати IP 4 Лютого 2016 16:56
звідки ви знаєте, що у вас з колегою був саме грип, дослідження прводили, чи як визначили?
лучанка Показати IP 4 Лютого 2016 22:29
карантин треба продовжувати, і не тільки у школах, а й у вишах та коледжах, у садочках, відмінити усілякі збориська нікому не потрібні, скасувати розважальні заходи - оце дійсно може допомогти, а то бідні люди тільки збагачують кишені фармділків
PETRIOTKA до А Показати IP 5 Лютого 2016 09:10
а чим відрізняється ГРИП від ГРВІ вже відомо .. почитайте трішки медлітератури.
Lj до PETRIOTKA до А Показати IP 5 Лютого 2016 11:00
до ду*и вашу медичну літературу! Всі ГРВІ переносять по різному, якщо висока температура, то тут відразу може бути весь набір - і крючить-ламає і голова розколюється і в очах темніє.Сумніваюсь, що якби лікарка, яка на днях померла в Луцьку, знала, що в неї саме грип, а не ГРВІ, то не лікувалась би, як годится, а переносила все без відриву від роботи. Фіг відрізниш той грип від ГРВІ без лабараторного аналізу, а аналіз коштує недешево. І взагалі, чесно кажучи, ці раптові "згорання" людей від пневмонії за добу, мало схожі і на наслідки грипу і тим більше ГРВі. Це щось - невідомо, що.