USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Дитину в Луцьку збив директор підприємства, - поліція

8 Грудня 2016 16:47
За кермом автомобіля "Мерседес", який збив хлопця у Луцьку на Дубнівській, перебував 58-річний мешканець Луцького району.

Про це повідомили у прес-службі поліції області.

Нагадаємо, ДТП сталася сьогодні у Луцьку на вулиці Дубнівській. ФОТО. ВІДЕО. Авто марки "Мерседес", яке рухалося вулицею Дубнівською в сторону центру міста.

Згідно з повідомленням правоохоронців, винуватець ДТП є директором одного із приватних підприємств і ніколи не працював у правоохоронних органах.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, водій "Мерседеса", поспішаючи проскочити перехрестя, втратив контроль над машиною та зачепив дві вантажні машини, зніс паркан та збив 16-річного хлопця. Постраждалий отримав важкі травми, перебуває в комі в реанімаційному відділенні однієї з лікарень Луцька.

Як з’ясувалося, водій був п'яний - у його крові виявили 3,5 проміле алкоголю. В салоні авто на момент ДТП перебувала пасажирка, зі слів свідків, теж п'яна.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами)Кримінального кодексу України. Триває слідство.



P.S. У дитячій обласній лікарні Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили, що за станом на 18:20 16-річний підліток, постраждалий у ДТП, так і не вийшов з коми. Його стан станом на зараз кваліфікується як тяжкий, але лікарі запевняють, що може мінятися. Наразі медики роблять все, аби врятувати хлопцю життя.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Іван Показати IP 8 Грудня 2016 16:54
Чому не написати відразу прізвище ск*тиняки, номер авто? що за гроші зміниться ситуація? бідний хлопчик стане винуватий, а п'яна ск*тина потерпілим? якщо ви незалежна преса, то треба мати сміливість, а не мичати щось невнятно.
Луцьк Показати IP 8 Грудня 2016 17:04
Чому патрульна поліція не попередила злочин!! Чи вони бояться такі машини зупиняти?
Вони до Луцьк Показати IP 8 Грудня 2016 17:35
звичайно бояться , відтоді коли вже одну таку машину зупинили в Києві, то ви ж, убл*дки ,в істериках волосся на собі рвали, коли випадково одного з тих що були в тій машині застрелили, ви ж називали злочинців, які так само гяняли по Києву, не реагували на вимоги поліції зупинитись і тільки дивом нікого не задавили, невинними дітьми, а поліцейських вбивцями, поліцейського тоді посадили в сізо, а з тими вир*дками, що залишились живі панькались як з героями, от і маємо те що маємо - впевненість в безкарності і хаос
АСАВ до Вони Показати IP 8 Грудня 2016 18:44
ЗАВАЛИ СВОЮ ВАНЮЧУ МУСАРСКУ МОРДУ!!! ЗА ТУ ДИТИНУ ЩО ВИ ВБИЛИ В КИЄВІ ВИ ЩЕ ДОВГО БУДЕТЕ ВІДПОВІДАТИ!!! ПЕРШІ 5 вже ПІШЛИ - АЛЕ ПЕРЕДНОВОРІЧНИЙ ПОДАРУНОК А МАЄ БУТИ ЩЕ НОВОРІЧНИЙ!!!
бандерівець до АСАВ Показати IP 8 Грудня 2016 19:00
свою завали д*тел! того пам*рока правильно завалили!!
Ігор до бандерівець Показати IP 8 Грудня 2016 21:18
В тебе з головою все добре?
АСАВ Показати IP 8 Грудня 2016 17:09
Не директор підприємства ПЯНИЙ МУСАРСЬКИЙ УБЛ*ДОК!!! АБО ВІН СЯДЕ НА 10 РОКІВ АБО... В НАШОМУ МІСТІ ЩЕ Є ЛЮДИ ЧИ ОДНА МУСАРСКА ШВАЛЬ ЗАЛИШИЛИСЬ!!! ЧОМУ ВИ СПОСТЕРІГАЄТЕ ЗА ЦИМ ВСІМ З ДІВАНІВ ВИХОДЬТЕ І ЩОСЬ РОБІТЬ ЯКЩО НЕ ЗА СЕБЕ ТО ЗА СВОЇХ ДІТЕЙ!!!
Лучанин Показати IP 8 Грудня 2016 17:14
Мігас то ж мусорня від батька до сина...
вася Показати IP 8 Грудня 2016 17:20
4205 номера
Лучанин Показати IP 8 Грудня 2016 17:38
Таке кожен день відбувається в Луцьку - когось збивають. Все більше покидьків, все менше нормальних людей.
зоя Показати IP 8 Грудня 2016 18:55
Ото ти наробив чувак. Біду людям зробив, та ще й себе та сім'ю свою опозорив на весь округ. Це все бухло робить з людиною.
Юрась Показати IP 8 Грудня 2016 20:53
ЦЕ - неподобство!!!! Вийшов на роботу 7-28, жодного двірника...... травмпункт мабуть переповненний! Нахр*на мені та чистота!!)) нехай хоч безпеку забезпечать......................
Привіт асав Показати IP 8 Грудня 2016 22:13
ти знову проявився а я думав будеш новий рік в ліпінах зустрічати
Світлана Показати IP 8 Грудня 2016 22:35
Господи, хоч би з хлопцем все було добре! Рідні, дорогенькі, тримайтеся!
СВІДОК Показати IP 8 Грудня 2016 23:14
було так - пяне х@йло сбиває на пішоході ліцеїста і не зупиняючись/втікаючи влетів на перехрестя на не свій колір світлофора і як результат влупив газель і мастера .Б*дло було пяне - ледь на ногах трималося (і це о 12 дня ) і разом з ним його б*длячка - теж пяна , на разі жалкую тільки про те що люди не змогли відбити у поліції вир*дка
РОМАН Показати IP 9 Грудня 2016 12:56
ХТО ЗНАЄ ПРО СТАН ХЛОПЧИКА?
РОМАН Показати IP 9 Грудня 2016 12:58
може дитині потрібна допомога.? зараз ліки дуже дорогі..
правда Показати IP 9 Грудня 2016 13:54
Одна з газет пише, що в цього вир*дка були спущені штани, а в супутниці в руках була відкрита пляшка коньяку і від неї теж смерділо чортом. Тобто, супутниця робила м*ньєт і запивала цю вкуснятину коньяком, а мігас вів авто і отримував задоволення від орального сексу.
Альона Показати IP 10 Грудня 2016 21:46
Знаю маму хлопчика.разом працюєм.Знаєте а скрізь пишуть що стан дитини-стабільний не правда дитина у комі 2 стадіі.Операція на операціі.Всередині все в крові не розуміють лікарі звідки.В мозок також.