USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Екологи перевірили луцькі маршрутки №9

20 Вересня 2016 18:10
Щоб контролювати рівень викидів громадського автотранспорту, на який протягом року надходили непоодинокі нарікання лучан до відділу екології, у Луцьку сьогодні розпочали акцію “Чисте повітря”, і триватиме вона місяць – до 20 жовтня 2016 року.

Сьогодні акцію проводили на вулиці Теремнівській (кінцева зупинка маршрутних таксі № 9), - пише Волинський інформаційний портал.

Представники відділу екології, управління транспорту і зв’язку Луцької міської ради та ПАТ «Волинь-Авто» перевірили 11 одиниць маршрутних таксі № 9, які були на лінії.

Перевищень вмісту забруднюючих речовин у відпрацьованих газах автотранспорту не зафіксували.



Акція триватиме до 20 жовтня цього року. Повідомляємо, що відповідно до статті 81 Адміністративного кодексу України (експлуатація автотранспортних та інших пересувних засобів з перевищенням нормативів вмісту забруднюючих речовин у відпрацьованих газах) на водіїв чекає штраф обсягом у 510 гривень.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Анонім Показати IP 20 Вересня 2016 18:35
Який ур*д такому транспорту дозволяє займатись перевезенням пасажирів .Це гроби на колесах , а не маршрутки
Лучанин Показати IP 20 Вересня 2016 18:49
Да брєд.... Під час акції на маршрутах будуть їздити нормальні автобуси... Майже технічно справні. А ось пізніше знову поставлять занедбаний транспорт на маршрут. При чому чергуватися будуть з маршрутом 9а (обидва маршрути обслуговує ЛПЄ)
А до Лучанин Показати IP 20 Вересня 2016 20:59
Ви шо?? 9 ЛПЕ? 9-ку 10701 обслуговує і там нормальні автобуси їздять, а вот на 9а ЛПЕ і це корчі
РСВ Показати IP 20 Вересня 2016 20:18
Брєд, що це змінить? Екологі роблять вигляд що щось роблять!?
до екологів Показати IP 20 Вересня 2016 20:46
краще перевірте якість пального !!!!
43 Показати IP 20 Вересня 2016 20:53
шо-небудь називається. Які гази міряли? В яких режимах роботи? На стоянці на холостих? за якою методикою? Яку концентрацію виявили, а який по цьому газу допустимий рівень? Схоже, що міряли тільки по чадному газу. Впевнений, що по сажі, сірці, в.вуглеводнях там ого-го.
РСВ Показати IP 20 Вересня 2016 20:54
Луцьк в ночі мягко кажучі " ДУРНО ПАХНЕ" вони маршуткі нюхають))))
Андрій Показати IP 20 Вересня 2016 20:56
Та звичайно немає перевищень всі ж маршутки ЕВРО 5. Ви що які викиди!!!
Вася Показати IP 20 Вересня 2016 21:08
Спочатку заправте нормальною соляркою а потім перевіряйте Перевірте заправкі .....СЛАБО
Житель Показати IP 20 Вересня 2016 22:28
Екологи, прошу дуже зупиніть краще тотальне екологічне лихо- яке спричиняють наші дурноваті люди, спалюючи стирню , та іншу суху траву на городах!!!ми ж задихаємося !! Ввечері вікно не можливо відкрити! У дітей алергія та астма розвивається!!!!!!
Селюк Показати IP 21 Вересня 2016 22:59
Краще б перевірили 9 маршрут, який курсує до с.Рованці! Щось частенько вони туди не доїзджають, а якщо і доїзджають, то аж ніяк по затвердженому розкладу руху! Людям приходиться пішки йти до ГПЗ щоб в місто потрапити!!!
Коля Показати IP 22 Вересня 2016 00:58
Як не перевищена норма викиду газів якщо за автобусом стелиться чорний дим особливо на 9 на 4685 і 4686.якщо на цьому маршруті нема порушень то викиньте свій прилад. Краще міськрада перевірилаб по скільки водії працюють годин і днів на місяць.
Петя до коля Показати IP 22 Вересня 2016 01:00
По 18 годин а то й більше і міська рада про це знає це не новина для когось це вже норма.
Анонім Показати IP 22 Вересня 2016 01:49
І що ж то за таксі, як то. Автобус!!!