USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Ексгравець московського «Локомотива» гратиме за «Волинь», – ЗМІ

20 Липня 2019 21:43
Як повідомляє портал Sport Arena, «Волинь» підписала контракти з колишнім гравцем молодіжної збірної України Амбросієм Чачуа і колишнім захисником «Динамо» та збірної України Тарасом Михаликом.

Михалик, з 2013 року виступав за московський «Локомотив», не приймав участь в останньому контрольному матчі «Волині» через травму, отриману на закарпатському зборі команди.

Ще у травні Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про ймовірність переходу Тараса до складу лучан.

Чачуа, в свою чергу, відіграв в матчі проти ФК «Львів» на незвичній позиції правого захисника.

Раніше стало відомо, що Волинь підписала контракт з колишнім нападником «Олександрії» Віталієм Пономарьовим, який відзначився голом у вчорашній зустрічі.

Ще раніше до Волині приєднався колишній захисник «Металіста 1925» Назар Мельничук.

Як раніше повідомляла клубна прес-служба лучан, наступного тижня відбудеться передсезонна презентація команди, під час якої вболівальники та журналісти матимуть змогу поспілкуватися із керівництвом та новачками «Волині».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Євробидло Показати IP 20 Липня 2019 23:25
А чому не написали екс гравець Київського Динамо? Щоб визвати лишній ажіотаж і шум?
Активіст Показати IP 21 Липня 2019 06:00
Полішук вернувся
Да до Активіст Показати IP 21 Липня 2019 09:46
Он вернулся к себе домой!!! Футбол - это тоже работа.Ты знаешь сколько заробитчан в расее? -за которую вы так сетуете.
ЮХІ Показати IP 21 Липня 2019 08:35
Пацани з Волині гинуть на сходу у війні з кацапами, а міхалик на лавочці відсиджувався в Московії, а тепер додому зібрався
777 до ЮХІ Показати IP 21 Липня 2019 11:17
хватит уже это фуфло толкать,патриот диванеый,
шедоу до 777 Показати IP 22 Липня 2019 12:25
міхалік міг три рази перейти в інші клуби, міг перейти втурцію, навіть вернутися сюди. Але не зробив цього, бо йому бабло в Москві давали більше і вигідніше було там сидіти гріти лавку
Не к.лучанин до ЮХІ Показати IP 21 Липня 2019 11:26
ти якою дорогою обходиш військомат? патріот сра.....й!
ти до ЮХІ Показати IP 21 Липня 2019 12:54
крендель! на Волині Михалик народився !! А ти давиш диван і сереш усе Украінське !
999 до ЮХІ Показати IP 21 Липня 2019 10:44
Ці "пацани", як ти висловився гинуть у першу чергу за зарплату 25000 - 50000 грн., а потім за Україну. Дай на передовій зарплату 3000 - 5000 грн. туди на схід ніхто не поїде. А щодо Тараса Михалика то кожному своє. Він навчився грати у футбол, а де йому грати це його особиста справа. Так само як і твоя справа, писати коментарі з помилками.
1312 до 999 до ЮХІ Показати IP 21 Липня 2019 19:16
ти іван . ще скажи що в 14 році за 25 - 50 кусків їхали на схід вмирати