USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Екс-керівник ДАІ Луцька подав апеляційну скаргу

26 Лютого 2016 14:22
Колишній керівник ДАІ Луцька Віктор Главічка подав апеляцію щодо результатів атестаційної комісії.

Завтра, 27 лютого, відбудеться чергове засідання апеляційної атестаційної комісії. Співбесіди до апеляційної атестаційної комісії пройдуть 16 осіб. Серед них – колишній керівник ДАІ Луцька Віктор Главічка.

Про це повідомляють у секторі комунікацій ГУ НП у Волинській області.

Також повідомили усіх тих, кого запросили 27 лютого, у суботу, на співбесіду до апеляційної атестаційної комісії.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, начальник Луцького міського відділу поліції Ігор Муковоз підлягає звільненню зі служби в поліції через службову невідповідність.

1 Главічка Віктор Йосипович ГУНП у Волинській області, Апарат

2 Кручай Віктор Іванович ГУНП у Волинській області, Апарат

3 Никитюк Сергій Сергійович ГУНП у Волинській області, Апарат

4 Обйортишев Андрій Вікторович ГУНП у Волинській області, Апарат

5 Антонюк Павло Іванович ГУНП у Волинській області, Ківерцівський відділ поліції (м.Ківерці)

6 Павлюк Олег Миколайович ГУНП у Волинській області, Ківерцівський відділ поліції (м.Ківерці)

7 Бучинський Василь Васильович ГУНП у Волинській області, Ковельський відділ поліції (м.Ковель)

8 Берестюк Юрій Миколайович ГУНП у Волинській області, Луцький відділ поліції (м.Луцьк)

9 Зусько Володимир Павлович ГУНП у Волинській області, Луцький відділ поліції (м.Луцьк)

10 Соломонюк Ярослав Васильович ГУНП у Волинській області, Луцький відділ поліції (м.Луцьк)

11 Фещенко Андрій Олександрович ГУНП у Волинській області, Луцький відділ поліції (м.Луцьк)

12 Остапчук Богдан Віталійович ГУНП у Волинській області, Любомльськийвідділ поліції (м.Любомль)

13 Самойліч Віктор Анатолійович ГУНП у Волинській області, Любомльськийвідділ поліції (м.Любомль)

14 Мартинюк Вячеслав Олександрович ГУНП у Волинській області,Нововолинський відділ поліції (м.Нововолинськ)

15 Юхим Володимир Євгенійович ГУНП у Волинській області, Ратнівськийвідділ поліції (с. Ратно)

16 Юхим Олександр Євгенович ГУНП у Волинській області, Ратнівськийвідділ поліції (с. Ратно).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Адвокат Показати IP 26 Лютого 2016 14:35
І ПРАВИЛЬНО РОБИТЬ!!!ДАНІ КОМІСІЇ НЕ Є ЗАКОННІ.Вже ВИПЛИВАЄ ДУЖЕ БАГАТО ФАКТІВ ПІДКУПУ ТАК ЗВАНИХ АТЕСТАЦІЙНИХ КОМІСІЙ,ПРИЙШЛИ ПІДЗАРОБИТИ.ДУЖЕ ДОБРЕ ЩО ЇХНІ ВСІ ДАНІ Є В СОЦМЕРЕЖАХ.
АСАВ до Адвокат Показати IP 26 Лютого 2016 15:15
ТИ НЕ АДВОКАТ ТИ М***
ДІСТАЛО Показати IP 26 Лютого 2016 15:04
Від 1500 до 2000 тис. доларів і проходиш без проблем ВСІ КОМІСІЇ 100% МОЖНА КУПИТИ!!!! Оце я розумію ПЕРЕАТЕСТАЦІЯ хто має гроші і кришу в Києві без проблем пройде!!!
Волинянин до ДІСТАЛО Показати IP 26 Лютого 2016 16:23
Що ти верзеш друже? Ти хочеш сказати, що наприклад у Бензовоза немає 2000 долярів чи "криши" в Києві?
Іспанець Показати IP 26 Лютого 2016 15:11
Главічка Віктор-нормальний , не дурний хлопець , який знає роботу - на відміну від членів атестаційної комісії, більшість з яких мабуть ні дня не працювали на державній роботі .
Вася Показати IP 26 Лютого 2016 15:12
Главічка не хапуга
Даі до Вася Показати IP 26 Лютого 2016 17:14
Подивись яку він хату відгрохав!!!напевно на зарплату!!!!!
Опана до Даі Показати IP 26 Лютого 2016 17:51
У Віті теща заробила в Італії!А ви не знали...
ДІСТАЛО Показати IP 26 Лютого 2016 15:23
Від 1500 до 2000 тис. у.о. і проходиш переатестацію 100%!!!! ОЦЕ РЕФОРМА Я РОЗУМІЮ!! ВСІХ МОЖНА КУПИТИ!!!
Луцьк Показати IP 26 Лютого 2016 15:24
100% можна купити!!!
Андрій Показати IP 26 Лютого 2016 15:41
Я взагалі не розумію, що то за атестація, серед вище наведеного списку є достойні і порядні люди, яких потрібно залишити!!!
Анонім Показати IP 26 Лютого 2016 15:42
факти в студію !!!
Роман Показати IP 26 Лютого 2016 15:47
Це не атестація, а просто масове звільнення без розбору!!!!!!!!!!
Лучанин до Роман Показати IP 26 Лютого 2016 16:30
Згідно на 100 відсотків, а кому вже заважав Зусько В. П., нормальний , порядний опер, яких ще треба, пошукати. Зрозуміло, що коли ти спіймаєш більше сотні хабарників, а це в основному викладачі вузів, держслужбовці, то тим їм обовязково будеш як кість в горлі.
Ольга до Лучанин Показати IP 11 Березня 2016 15:22
А що вже з ним трапилось?
Дорожній контроль Показати IP 26 Лютого 2016 16:00
Главічка- Привіт тобі зі Львова і луцьких активістів! Докладемо всіх зусиль аби атестація і апеляційний суд був прозорим. А для бонусу- відео Ваших "правомірних" дій)))
Лучанин Показати IP 26 Лютого 2016 16:16
А чим не входив Зусько В.П., не хапуга, нормальний опер, побільше таких.
rrr Показати IP 26 Лютого 2016 16:25
знаєте даішника не хапугу ? я ні а якщо начальник то в десять раз більший хапуга . Знаю давно Главічка рівенський полішук не буває мент нормальним...
прокат Показати IP 26 Лютого 2016 16:36
Ті міліціонери які працювали на 2000 зарплати і з них вимагали показникі то тепер підлягають звільненню. А ті які нічого непонімають в роботі а тільки іздять по місті і роблять вид що працюють то вони достойні зарплати в 4500 -5000. Позор новій поліціі !!! Залиште колишніх міліціонерів то буде толк.
Свавільник Орест Іва Показати IP 26 Лютого 2016 17:26
Главічка ніби норм,але бувші мають піти,він помірний просто. Р.S.В коментах багато бувших міліціонерів,це помітно,до речі за це скоро візьметься СБУ,дуже багато бруду,будуть посадки за неправдиву інфу з нанесенням репутаційної шкоди.
01111 Показати IP 26 Лютого 2016 17:30
Не знаю, який із Зуська опер, а як людина він трішки гнилесенький
Ірина Показати IP 26 Лютого 2016 17:48
Звільненню підлягає КОЖЕН посадовець такого рангу. Не хвилюйтеся за них - не в бідність підуть. КОЖЕН придбав: хатинку 1-3, машинку 1-3, земельну ділянку 1-3 і список можна продовжувати довго-довго. Хвилюйтеся за себе, шановні дописувачі.
007 до Ірина Показати IP 27 Лютого 2016 00:34
Схоже, дуже добре знаєте, хто і що заробив. Частенько бували??? Чи в "друзі" набивалися? Не варто судити по одній людині. Почнімо з себе. Ті, хто хотіли себе прикрити, знають, хто бере і скільки. А ті, хто живе по совісті, розуміє " сенс" нових змін.
007 до Ірина Показати IP 27 Лютого 2016 00:44
Схоже, дуже добре знаєте??? Бували чи зі слів? Не судіть по одній людині. Почніть з себе. Ті, хто хотів прикрити себе, добре знають хто і скільки. А хто, не лише говорить, а й живе по совісті, добре розуміє " суть" нових реформ.
Рома Показати IP 26 Лютого 2016 17:57
Оце гарно зробили, нормальних людей звільняють, а таких як ,напр., Канонік В.М. (начальник Ратно) лишають, та він як тільки став начальником, так зразу почав "брити" гроші " з валютчиків, маталюг, закривати справи за $$$. А як йому стало відомо, що він пройшов атестацію (100% порішав) так ще більше почав чудити (контрабанда та ін.). Оце класна атестація!!!
Григорій Показати IP 26 Лютого 2016 18:06
Я взагалі не можу зрозуміти за що звільнили Бучинського та Соломонюка, це люди які віддані своїй роботі, які завжди, принаймні, старались робити свою роботу, якщо навіть подивитись на статистику розкриття злочинів (коли ці люди були на посадах) так все зразу стане зрозуміло хто як робив і чим займався!!!!
Нікіта Показати IP 26 Лютого 2016 18:19
Ооо Канонік ще та ско..на ще та!!! Як взагалі його могли лишити!!! Він поняття не має як працювати, тільки знає як гроші на посаді заробляти!!!
некоп Показати IP 26 Лютого 2016 19:27
члени атестаційних комісій хапуги і алкаші. нехай скажуть скільки написано протоколів по ст.130. а за 2000$ "ришають"
Юлія Парій Показати IP 26 Лютого 2016 19:46
Правильно, потрібно вимагати кваліфікованої комісії
не пацик Показати IP 26 Лютого 2016 20:28
А для чого ім судитися ? Роблять тай собі роблять як робили - по закону іх ніхто незвільнить.
Юрист Показати IP 26 Лютого 2016 23:26
За Янека розвалили спецслужби і армію, ліквідували військові суди і прокуратури. Ці тепер добивають державу, знищують все, що ще функціонує. Самовідданих професіоналів, яке все своє життя віддали міліцейській роботі викидають на вулицю. Кого на їх місце візьмете? Дівок з "Опери"? ОВС мають бути поза політикою. А хто в складі атестаційних комісій? Самооборони і фермери, ледарі та тунеядці. У кожного міліцеонера є сім'я і не треба тут писати про хати-маєтки, "внукамхватить". Збагатилися на посадах лише незначна частина, хто мав справу до контрабанди, економіки, керівний склад ДАІ. Не відають що творять! Ще прийде час, коли с*аних активістів і бездарних політиків позаганяють по норах. Слава Україні!
Калігула Показати IP 27 Лютого 2016 11:37
Те що звільнять Муковоза- супер!!! Працював лише язиком, мозги завжди відключені, зате всі груди в "мендалях" ну як Льоня Брежнєв. Главічка те саме "Г" працював лише на свій карман та робив "заказуху". Ця "непоправна" втрата саме наразі.
777 Показати IP 27 Лютого 2016 23:06
на мою думку, 100% мусорів потрібно було звільняти,інакше вся реформа коту під хвіст. А всім захисникам мусору(думаю це самі мусора пишуть),якщо і вийде вам порішати не думайте що люди тепер будуть терпіти ваш безпредєл. Краще йдіть зараз мирно,бо коли вас будуть виносити силою дороги назад не буде. Краще нехай молоді поліціянти вчаться і працюють ,вірю що за рік - два буде з них толк,а ніж далі годувати всяку мерзоту що ніколи не думала про правопорядок. А за ДАЙців взагалі не може бути мови. Ці збоченці повинні піти тихенько і без права на апеляцію. Там немає жодної порядної людини.
Реформа Показати IP 28 Лютого 2016 21:24
Залиште колишніх поліцейських то ще буде якийсь толк,а керівний склад поліції переатестуйте.
ллл Показати IP 4 Березня 2016 15:44
нові так працюють що після них треба перепрацьовувати