Екс-керівник ДП «Волиньвугілля» заплатить за звільнення працівника
Колишній керівник ДП "Волиньвугілля" відшкодує підприємству шкоду, завдану незаконним звільненням працівника.
Так, Нововолинський міськрайонний суд задоволив позов прокуратури області в інтересах держави в особі Міністерства енергетики та вугільної промисловості України і державного підприємства "Волиньвугілля" до колишнього керівника ДП про стягнення матеріальної шкоди в порядку регресу. Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.
Правовими підставами пред’явлення позову є норми Кодексу законів про працю України, відповідно до яких службова особа, винна в незаконному звільненні працівника, зобов’язана покрити шкоду, заподіяну підприємству у зв’язку з оплатою цьому працівникові часу вимушеного прогулу.
У зв’язку з виконанням рішення суду про поновлення на роботі незаконно звільненого працівника, Державним підприємством "Волиньвугілля" виплачено йому понад 24,5 тис. грн. середнього заробітку за час вимушеного прогулу.
Рішенням суду, яким задоволено позов прокуратури, обов’язок відшкодувати шкоду, завдану підприємству виплатою коштів незаконно звільненому працівнику, покладено на колишнього керівника, винного в незаконному звільненні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Так, Нововолинський міськрайонний суд задоволив позов прокуратури області в інтересах держави в особі Міністерства енергетики та вугільної промисловості України і державного підприємства "Волиньвугілля" до колишнього керівника ДП про стягнення матеріальної шкоди в порядку регресу. Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.
Правовими підставами пред’явлення позову є норми Кодексу законів про працю України, відповідно до яких службова особа, винна в незаконному звільненні працівника, зобов’язана покрити шкоду, заподіяну підприємству у зв’язку з оплатою цьому працівникові часу вимушеного прогулу.
У зв’язку з виконанням рішення суду про поновлення на роботі незаконно звільненого працівника, Державним підприємством "Волиньвугілля" виплачено йому понад 24,5 тис. грн. середнього заробітку за час вимушеного прогулу.
Рішенням суду, яким задоволено позов прокуратури, обов’язок відшкодувати шкоду, завдану підприємству виплатою коштів незаконно звільненому працівнику, покладено на колишнього керівника, винного в незаконному звільненні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
АНАТОЛЬ_
Показати IP
17 Листопада 2017 13:24
Я в шоці, браття! Такі великі гроші там крутяться, а людям пенсії коли пороблять як в хочаб в тій Польщі? Бож люди мають по 40 чи 45 років стажу а пенсії? А по селах люди скільки пенсії мають?
Конституцію України вперше переклали жестовою мовою
Сьогодні 07:45
Сьогодні 07:45
«Укрзалізниця» збільшує кількість дитячих вагонів
Сьогодні 06:43
Сьогодні 06:43
На Волині зникає рідкісна пташка. Яка причина
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20
Нашестя сарани в Одесі виявилося нашестям коників, – вчені
Сьогодні 00:34
Сьогодні 00:34
Назвали кількість сну, яка потрібна людям у різному віці
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
23 червня: свята, події, факти. Міжнародний день вдів та Всесвітній день інформаторів
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Франції через рекордну спеку закривають школи та пропонують «кліматичну» відпустку
22 Червня 2026 23:40
22 Червня 2026 23:40
13-й Чілдрен Кінофест оголосив переможців
22 Червня 2026 23:20
22 Червня 2026 23:20

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.