USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.94

Екс-начальнику міліції Волині Порошенко присвоїв звання

23 Жовтня 2014 13:27
Президент України Петро Порошенко присвоїв почесне звання колишньому начальнику міліції Волині Олександру Терещуку.

Про це йдеться на офіційному сайті глави держави.

Так, 21 жовтня начальникові Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві, генерал-майору міліції Олександрові Дмитровичу Терещуку присвоєно почесне звання – Заслужений юрист України.

Довідково: Олександр Терещук - генерал-майор міліції. Народився 11 лютого 1964 р. на Вінниччині. Роботу в органах внутрішніх справ розпочав у червні 1984 р.

Перша посада в міліції – міліціонер відділення внутрішніх справ на станції «Христинівка» відділу внутрішніх справ на станції імені Т. Г. Шевченка Південно-Українського управління внутрішніх справ на транспорті.

17 листопада 2012 р. очолив Управління МВС України у Волинській області.

25 лютого 2014 р. написав рапорт про відставку.

Нині він перебуває на посаді начальника Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Волинянин Показати IP 23 Жовтня 2014 13:30
Сердечно вітаємо !
Анонім Показати IP 23 Жовтня 2014 13:36
тепер все ясно з порохом і з кар`єрним зростанням в правоохороних органах України посередностей, от вам і перемога революції, і люстрація від троянця.
Лучанин Показати IP 23 Жовтня 2014 13:40
нормальний дядько то Гусяра з Данильчуком намутили тут ділов вот чього з них тепер ніхто неспитає за те що вони наробили в Луцьку?
))) до Лучанин Показати IP 23 Жовтня 2014 20:06
с..ять потому шо. або туплять.
Колян Показати IP 23 Жовтня 2014 13:51
Терещук - нормальний мужик, достойний, дійсно заслужений. Було дивно якби такий титул дали Шпизі, а от Терещуку - ні.
Петро до Колян Показати IP 23 Жовтня 2014 14:09
А той заслужений юрист хоч знає термін, що таке "позовна давність", чи він тоді на парах не був?
Вася до Колян Показати IP 23 Жовтня 2014 15:27
Колян,не рви сраку!"нормальний" Терещук цього не оцінить.Ти краще запитай у нього скільки коштує посада!
вова Показати IP 23 Жовтня 2014 14:09
оце так одні загинули а другі до влади добрались і все на свої місця стає одні стали каліками нещасні чоловіки а дехто тільки звання і звання сором і немає совісті у владці ні грама!!
Бригадир Показати IP 23 Жовтня 2014 14:18
Шановні зачекайте трошки, усім воздасться по повній за всі так звані революційні діяння, за нанесені матеріальні збіткі , за фізичне знущання за кримінальні злочині вчинені за революційною доцільністью , за створення незаконних збройних формувань. Усе зафіксовано документально і надйно зберігається. Усе чекає свого часу ...
? до Бригадир Показати IP 23 Жовтня 2014 15:30
Не гони біса!Ти краще скажи,хто відповідає за такі "чесні"призначення?
Анонім Показати IP 23 Жовтня 2014 14:55
Одне шкода, що не встиг Дмитрович у Луцьку ..у надерти Данильчуку з Гузем!!! Ну нічого - Земля круг має!:) Вітання!!!
))) Показати IP 23 Жовтня 2014 15:05
ніхто не пише і не напише про те, що очільник волинської міліції в ті кошмарні дні встиг заховати ментівську зброю від надійних і чистих рук, які до неї тягнулись. недооцінила волинь своїх ментів. а вони не найгірші були в україні, зовсім не найгірші. бумеранг вже летить назад в тупі голови. чекаймо.
Сєня до ))) Показати IP 23 Жовтня 2014 15:32
Яку зброю?Бабло никали Колян!Для людей,все для людей!
))) до Сєня Показати IP 23 Жовтня 2014 20:03
ту, яку в сокиричі завезли та заховали. не прикидайся дурнем.
коля Показати IP 23 Жовтня 2014 15:06
Адекватний мент, поважаю
Тихон Показати IP 23 Жовтня 2014 16:05
нам дворникам без медали никак нильзя....(майже за Ільфом і Петровим)
Сержант Петренко Показати IP 23 Жовтня 2014 16:54
Треба шоб тиво, Правий Сектор привітав ,а то никультурно