USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

Екс-очільник Правого Сектору цікавиться бандформуваннями Луцька

26 Березня 2015 10:10
Луцький депутат поцікавився, як міліціонери Луцька борються з незаконним обігом зброї.

Відповідний запит до начальника міського відділу УМВС України у Волинській області озвучив депутат Луцької міської ради Павло Данильчук під час 72 чергової сесії 25 березня.

Обранець громади зауважив, що на Волині почастішали випадки незаконного застосування вогнепальної зброї. Нагадаємо, лише за останні кілька днів було вже два випадки перестрілок.

Так, під Луцьком військові поранили таксиста з бойового пістолета, намагаючись відібрати автомобіль. Потому стало відомо про те, що поблизу Луцька з автомата обстріляли автомобіль.

Зважаючи на це, депутат попросив повідомити про те, як луцькі правоохоронці вирішують проблему незареєстрованої зброї та щодо того, які наразі в Луцьку є бандформування і що робить міліція для їх знешкодження.

Нагадаємо, Павло Данильчук майже рік очолював волинський осередок Правого Сектора. Власне, під час одного з рейдів з виявлення незаконного видобутку бурштину, відбулася перестрілка між представниками самооборони Волині та Правого Сектора. Наразі, згідно з повідомленням МВС, конфлікт - вичерпаний.

Після цього рейду Павло Данильчук отримав повідомлення, що керівництво Правого сектора в особі Дмитра Яроша прийняло рішення про припинення повноважень керівника Правого сектора Волинської області Павла Данильчука. Однак в організації усунення керівника з інцидентом не пов’язували.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Юра Показати IP 26 Березня 2015 10:12
Ідіот! Ти ж зброю в ментів на КПП забрав і роздавав її тут. А ще з морскої прогулянки по Азову привіз із собою трохи. Сам на себе кримінал хочеш?
пчёлы против мёдаа! Показати IP 26 Березня 2015 10:21
Давай данельчук жги, скоро с тебя же твои бывшые и спросят. А оружые будет находиться тогда, когда тебя закроют в СИЗО СБУ и конкретно об этом попросят расказать.
111 Показати IP 26 Березня 2015 10:26
Данильчук і його шавки і є основне бандформування!!!
Анонім Показати IP 26 Березня 2015 10:43
Цього........ вигнали з одного бандформування і він шукає інше, до якого б пристати?
666 Показати IP 26 Березня 2015 10:53
коментар було видалено
Правдоруб Показати IP 26 Березня 2015 11:21
А не було зброї у громади не було війни не було кризи і долара по 25 і багато загиблих молодих людей поки не прийшли такі як ти данильчук і тобі подібні
Патріот Показати IP 26 Березня 2015 11:23
Може тобі нагадати як в лютому- березні 2014 року ти зі своїми псами бігав по місту та державних органах з автоматами!!???Ти краще про такі речі мовчи,бо всі вже давно зрозуміли справжню мету псевдопатріотів. А збою ти ж зі своїми "побратимами" мародерами бандитами і понавозили.Вже дійшло до того що Самооборона з ПС продає АКМ по 300доларів.Чи може не ти видава посвідчення ПС вчорашньому стрілку з Ківерець!!??
до 111 Показати IP 26 Березня 2015 11:29
100%! Як кажуть (про данильчука), козак сидить на коні і коня шукає. Це ж треба так опростоволоситись з таким "запитом". Як та с*ка, що стоїть на зупинці і каже: "Я нє такая, я жду трамвая".
хай явку з повинною Показати IP 26 Березня 2015 12:24
напише.а може вже перше квітня
До Колісник Показати IP 26 Березня 2015 12:57
Ох ти й найняв бригаду. Тобі що,мало дали? Ще добавим.
Анонім Показати IP 26 Березня 2015 12:59
Вор всегда громче всех кричит - "держи вора!"... Это классика жанра...
немісцеві Показати IP 26 Березня 2015 14:55
ого,яка у Вас усіх одностайність щодо цієйі особи!! справді,якщо всім все відомо,чому відповідні органи не реагуют ніяк?
прокуратор до немісцеві Показати IP 26 Березня 2015 16:19
Елементарно, оно ж бандит, причем жлобский, бегает и только ищет где обагатиться, при этом прикрывается патриотическими лозунгами. ЧМО.
Ваня Показати IP 26 Березня 2015 18:18
До боротьби з корупцією як правило закликають заядлі корупціонери. Так і тут - особа, яка вчиняючи тяжкі злочини, роззброювала правоохоронні органи (про, що дав явку з повинною у прямому ефірі https://www.youtube.com/watch?v=gQM1fJKUHWU&app=desktop), роздавав цю зброю собі подібним аморальним людям, розказує, що слід боротись з незаконним її обігом. Те саме, що доливати кіпятку у чай, чекаючи коли він вистигне.
evro Показати IP 26 Березня 2015 21:23
мабудь боіться за своє ружьо і питає які наміри у міліції. ДЕ ХОВАТИ!!
Світло 1 квіт. Показати IP 1 Квітня 2015 12:21
"А света тварь боится"