USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

Поблизу Луцька з автомата обстріляли автівку

24 Березня 2015 09:50
Поблизу Луцька з автоматичної зброї обстріляли автомобіль. Зловмисника затримали. Про це інформують у прес-службі волинської міліції.

Близько 8-ї години ранку у чергову частину районного відділу міліції із повідомленням про пошкодження автомобіля «Опель віваро» звернулася мешканка Ківерець.

– За викликом відразу вирушила слідчо-оперативна група, – розповів начальник УМВС України у Волинській області Петро Шпига. – Міліціонери виявили розбите бокове скло зі сторони водія та шість наскрізних пошкоджень на кузові буса. Попередньо встановлено, що це отвори від пострілів із автоматичної зброї. Провівши огляд місця події, знайшли й речові докази – гільзи від патронів калібру 5,45 міліметрів, які направили для проведення експертизи.

Відомості про подію внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою правовою кваліфікацією статті 194 Кримінального кодексу України, тобто умисне пошкодження майна.

– Кілька годин знадобилося міліціонерам, аби встановити особу хулігана. Ним виявився раніше судимий місцевий житель, боєць одного із добровольчих батальйонів, який нещодавно повернувся із зони проведення антитерористичної операції на сході держави. Тож під час обшуку у підвалі будинку, де він проживав, вилучено автомат Калашникова, п’ять гранат Ф-1, запали до них і більше сотні патронів. Зі слів затриманого, зброю і боєприпаси він знайшов на полігоні у Київській області, а згодом хотів добровільно здати у міліцію, – повідомив Петро Шпига.

За фактом незаконного зберігання зброї та боєприпасів розпочато кримінальне провадження за статтею 263 Кримінального кодексу України. Окрім того, у ході досудового розслідування вирішуватиметься питання щодо перекваліфікації кримінального провадження, розпочатого за фактом умисного пошкодження майна, на хуліганство, як це передбачено частиною 4 статті 296 Кримінального кодексу України.

Нині чоловік перебуває в ізоляторі тимчасового тримання райвідділу міліції. Правоохоронці проводять ряд слідчих дій із метою встановлення обставин і мотивів вчинення правопорушення.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Дмитро Показати IP 24 Березня 2015 09:59
"раніше судимий боєць одного із добровольчих батальйонів" - там взагалі хоч якась фільтрація кадрів існує?
Анонім до Дмитро Показати IP 24 Березня 2015 10:11
а ти сходи-взнаеш, і нам розкажеш
Штефан, Луцьк до Анонім Показати IP 24 Березня 2015 11:04
Я в шоці! Що ж то далі буде, люди добрі?
Анонім до Дмитро Показати IP 24 Березня 2015 10:36
Именно такие и составляют основу добровольческих батальонов. Или ты не в курсе того, что заключенных амнистируют, если они записываются в добровольческие батальоны?
111 до Анонім Показати IP 24 Березня 2015 11:14
З**ни разом з пуйлом, троль клятий!
Дмитро до Анонім Показати IP 24 Березня 2015 11:44
Анонім, вибачайте Мене за Моїх необізнаних земляків, які читаючи правду яка суперечить їхнім інтересам відразу вдаються до образ опонента. Відповідаючи на Ваше питання про амністію - то Я таких фактів не знав.
123 Показати IP 24 Березня 2015 10:03
Пішла жара...
Анонім Показати IP 24 Березня 2015 10:09
це ще тільки початок. з таким керівництвом Україна скоро перетвориться на чергову африканську країну, де заправляють різні бандоформування
Sieger Показати IP 24 Березня 2015 10:10
коментар було видалено
ас до Sieger Показати IP 24 Березня 2015 10:13
ти-пуйло ватне-взагалі заткни пельку
Sieger до ас Показати IP 24 Березня 2015 10:23
Нічого, матимеш кулю в голові від такого хероя - тоді подивимось, хто пельку стулить. :)
Стріляють щодня Показати IP 24 Березня 2015 10:12
Ні@уя собі "хуліганство"! Неадекват з бойовою зброєю в руках вчинив вогневий напад на людину і лише випадково її не вбив. Це закінчений замах на умисне вбивство.
12 до Стріляють щодня Показати IP 24 Березня 2015 10:14
значить ти-свідок
Анонім до Стріляють щодня Показати IP 24 Березня 2015 10:42
Любопытно, когда ему подобные начали творить на востоке и юге Украины подобные и более жесткие вещи, лично ты кричал - так им и надо, колорадам!? Если да, то именно ты и виновен в том, что сейчас начинает твориться у вас.
Патріот до Анонім Показати IP 24 Березня 2015 10:59
Невже путінській наволочі крім як писати коменти немає чим зайнятися. Іди їж вату!!
Анонім до Патріот Показати IP 24 Березня 2015 11:04
коментар було видалено
111 до Патріот Показати IP 24 Березня 2015 11:15
Він відпрацьовує свої грошИ. Така в них ватна робота
Дмитро до Патріот Показати IP 24 Березня 2015 11:46
Невже українському патріоту, крім як писати коменти путінській вати немає чим зайнятися? - іди захищай Неньку Україну!!!!
Патріот до Стріляють щодня Показати IP 24 Березня 2015 11:04
Молодець,але про зброю забув.ст. 222 КК України .Відчуття, що Шпига навіть не знає, яку посаду займає,або нерозуміє про що говорить.і ми хочемо щоб міліця працювала,якщо начальник міліції незнає кримінального кодексу України,
Патріот до Патріот Показати IP 24 Березня 2015 11:09
Вибачають за ст.222 (професійне- старий КК України) і за нечитання статті.що там дійсно відкрили провадження за Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами
?????????????? Показати IP 24 Березня 2015 10:23
scho ce wzagali za bl@dstwo robutsja ??????
!!! до ?????????????? Показати IP 24 Березня 2015 10:49
коментар було видалено
?! Показати IP 24 Березня 2015 10:49
Дуже багато подібних неадекватів у ті "добровольчі" і записувались, щоб і відповідальності уникнути і стволами обзавестись, а зараз почалась демобілізація, так що... Ну ви в курсі...
Коля Показати IP 24 Березня 2015 11:13
оооо наволоч почала вилазити! Куди дивиться міліція!? чувак походу психічно не здоровий прівіз автомат і кучу гранат!
ДО КОЛЯ до Коля Показати IP 24 Березня 2015 12:51
А ЩО МІЛІЦІЯ ЗРОБИТЬ!ОСНОВНА МАСА ДОБРОВОЛЬЧИХ БАТАЛЬЙОНІВ ЦЕ ОСОБИ ЯКІ БУЛИ НА МАЙДАНІ- ХОЧЕТЕ ТРЕТЬОГО МАЙДАНУ?????
Анонім Показати IP 24 Березня 2015 11:14
А ЦІКАВО ЧОМУ ДОБЛЕСНА МІЛІЦІЯ НЕ РОЗПОВІДАЄ ПРО ВСІ ТАКІ ВИПАДКИ НАПРИКЛАД ПРО ВИПАДОК БІЛЯ БОГОЛЮБ.... СПРАВУ ПО ЯКОМУ ЗАРАЗ НАМАЮТЬСЯ СПУСТИТИ НА ГАЛЬМА....? ЧИ ЦЕ ТОМУ ЩО .... ?
А до Анонім Показати IP 24 Березня 2015 21:19
А з цього місця про Боголюби, якщо можна, конкретніше. А то чув чотири різні варіанти.
Просто мама Показати IP 24 Березня 2015 12:37
Це доводить, що не кожен учасник АТО герой. А ми їх вознесли до небес.
НОНА Показати IP 24 Березня 2015 12:48
Проблема існує. З АТО по всій Україні розвезлося багато зброї, ще більше зараз приїде з дємбелями, а міліція ніяких упереджувальних заходів не проводить. Вся ця зброя буде стріляти у звичайних українців. Зараз вже треба думати як підняти загальний рівень дисципліни в державі. В армії з цією метою повертаються до гауптвахт. Тому ситцація досить серьйозна.
ДО НОНА до НОНА Показати IP 24 Березня 2015 12:55
ДОБРОВОЛЬЧІ БАТАЛЬЙОНИ ЦЕ БІЛЬША ПОЛОВИНА ОСІБ ЩО БУЛИ НА МАЙДАНІ - МІЛІЦІЯ ПРОТИ НИХ БЕЗ СИЛА!ЧИ ТИ ЗНОВУ ХОЧЕШ ТРЕТІЙ МАЙДАН??????????ВОНИЖ ГЕРОЇ А МЕНТИ ТО..................ОСЬ ТАКІ СПРАВИ!МАТЬ АНАРХІЯ САМІ ДОПУСТИЛИ - ЗА ЩО БОРОЛИСЬ НА ТЕ І НАПОРОЛИСЬ!
Анонім Показати IP 24 Березня 2015 12:49
Це банальний замах на вбивство, а не хуліганство.Спеціально шиють таку статтю.Відмазують.Він же учасник АТО.Якби обстріляли машину дружини Шпиги чи його дітей, то мова була би зовсім інша.Цього ,, хероя,, вже би назвали рецидивістом і нирки відбили б.
факт Показати IP 24 Березня 2015 13:03
В Днепропетровске во время проведения инвентаризации в комнате хранения оружия батальона патрульной службы милиции "Днепр-1" выявлена значительная недостача оружия. Об этом рассказал источник в правоохранительных органах. "23 марта в Днепропетровске в оружейной комнате батальона "Днепр-1" проводилась инвентаризация. Во время инвентаризации была обнаружена недостача 34 подствольных гранатометов, 9 ручных противотанковых гранатометов, пяти пулеметов Калашникова, 16 автоматов Калашникова, 5 винтовок, 26 пистолетов Макарова, 7 пистолетов "Форт" и 7 комплектов наручников", - рассказал источник.
А до факт Показати IP 24 Березня 2015 21:22
А якби Беня не погризся з чоколадо, то й інвентаризації в Дніпрі не було.
Анонім Показати IP 24 Березня 2015 14:27
коментар було видалено
поха Показати IP 25 Березня 2015 07:42
запишись і сам побачиш!!!